Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: redshadow poslato 23 Decembar, 2019, 18:40
pa jedini problem koji taj auto ima je potrosnja. duduse, kad je litar corbe pola evra jebe ti se. skuplje je voziti opel korsu u evropi
Od 20-70...

Lazic


mali_zmaj

Najveæa ¾alost ¹to æe neko od preprodavaèa da uzme meèku,vrati je na 220 000 i utrapi nekome!! Raèunam na prekodrinskog ¹vercera!!!

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

Lazic

©to ¾alost, Srbi su to... Zamisli kupi¹ takvu meèku i onda svima mora¹ da obja¹njava¹ da 760.000 u stvari nije mnogo... :o :D Prvi bih je vratio na 150.000, ja da je kupim... Za sebe... :o :D

mali_zmaj

Ma jok ja,ako bih je vozio ja ,ostala bi kilometra¾a!! Kad sam svoje auto uzeo,na pamet mi nije palo da odem da provjeravam kilometra¾u,samo bih se razoèarao!! Ljep¹e mi ovako u neznanju!!
jin-jang

peratrap63

Mislio sam da ga kupim kada ne budem mogao voziti motor ali sam razmi¹ljao i pomislio da kada ne budem mogao motor voziti neæe mi ni ovo trebati pa reko ajd sada oma 😀,sledi filovanje dva pa èetiri toèka 😀

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

Andjelo

Citat: bucko poslato 06 Januar, 2020, 15:10
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/15669564/mercedes-benz-e-200

http://www.youtube.com/watch?v=1NCt758UQUU#
kod mene pre 2 godine bio taksista iz Becsa Belocrkvanin .....isti auto je u pitanju bio  E 220d  2012god na satu 1.235.000 otprilike  a unutra kao nov na sedistima zamenjene nove navlake a spolja nema gde nije bio iscukan

UFF

Citat: peratrap63 poslato 07 Januar, 2020, 21:45
Mislio sam da ga kupim kada ne budem mogao voziti motor ali sam razmi¹ljao i pomislio da kada ne budem mogao motor voziti neæe mi ni ovo trebati pa reko ajd sada oma 😀,sledi filovanje dva pa èetiri toèka 😀

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока


ispravna logika, i ja sam seleo stari z4 vise od bilo kojeg drugog bmw-a (drkao sam na bocnu liniju vise od svega, jedino me stop svetlo malo smaralo a za farove sam iskreno mislio da moze i malo bolje) dok nisam 2009te u americi prvi put video novog uzivo a nisam ni znao da je izasao (zamisli moje odusevljenje kad sam video da su zadrzali bocnu liniju, produzili haubu, popravili farove a bulju i stopaljke uradili da ga ne prepoznas koliko je bolji od pozadi) od tad mi je stari smesan i iskreno smorio sam se jer pomislih ako nastavim tako da drkam samo na nove modele kupicu ga nikad, sreca moja sto su ga 2018te unakazili tako da mozda opet ima nade... ako pretekem dok civilizacija dodje do mene. zanimljivo je to sto kad bi sad kupio taj stari dugo zeljeni ni s od srece osetio ne bi, ne valja jebi ga kad zelis nesto previse dugo, izgoris u prejakoj zelji valjda, a ne valja ni da dobijes odmah, kratko onda ta sreca traje  [sutirakamen]
cestitke za kupovinu u svakom slucaju [clapp] i nadam se da prija vise od samo eto kupih neki auto

Hohštapler

Citat: peratrap63 poslato 07 Januar, 2020, 21:45
Mislio sam da ga kupim kada ne budem mogao voziti motor ali sam razmi¹ljao i pomislio da kada ne budem mogao motor voziti neæe mi ni ovo trebati pa reko ajd sada oma 😀,sledi filovanje dva pa èetiri toèka 😀
Tako je! Kratak je ¾ivot da bismo odlagali bilo ¹ta!
Prelep auto! Da vozi¹ i u¾iva¹ ;-)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

peratrap63

Citat: UFF poslato 08 Januar, 2020, 02:44
Citat: peratrap63 poslato 07 Januar, 2020, 21:45
Mislio sam da ga kupim kada ne budem mogao voziti motor ali sam razmi¹ljao i pomislio da kada ne budem mogao motor voziti neæe mi ni ovo trebati pa reko ajd sada oma 😀,sledi filovanje dva pa èetiri toèka 😀

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока


ispravna logika, i ja sam seleo stari z4 vise od bilo kojeg drugog bmw-a (drkao sam na bocnu liniju vise od svega, jedino me stop svetlo malo smaralo a za farove sam iskreno mislio da moze i malo bolje) dok nisam 2009te u americi prvi put video novog uzivo a nisam ni znao da je izasao (zamisli moje odusevljenje kad sam video da su zadrzali bocnu liniju, produzili haubu, popravili farove a bulju i stopaljke uradili da ga ne prepoznas koliko je bolji od pozadi) od tad mi je stari smesan i iskreno smorio sam se jer pomislih ako nastavim tako da drkam samo na nove modele kupicu ga nikad, sreca moja sto su ga 2018te unakazili tako da mozda opet ima nade... ako pretekem dok civilizacija dodje do mene. zanimljivo je to sto kad bi sad kupio taj stari dugo zeljeni ni s od srece osetio ne bi, ne valja jebi ga kad zelis nesto previse dugo, izgoris u prejakoj zelji valjda, a ne valja ni da dobijes odmah, kratko onda ta sreca traje  [sutirakamen]
cestitke za kupovinu u svakom slucaju [clapp] i nadam se da prija vise od samo eto kupih neki auto
Prija samo tako ,drugaèije mnogo nego u klasiènom autu 😀

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

Gašpar

Citat: UFF poslato 08 Januar, 2020, 02:44
zanimljivo je to sto kad bi sad kupio taj stari dugo zeljeni ni s od srece osetio ne bi, ne valja jebi ga kad zelis nesto previse dugo, izgoris u prejakoj zelji valjda, a ne valja ni da dobijes odmah, kratko onda ta sreca traje  [sutirakamen]

Ovo je takva istina,... Vi¹e se radujem skuteru od 200 evra, nego autu od 7.000.

dzimika

Citat: SSZGO poslato 23 Decembar, 2019, 15:18
heyya, ja pokusao da stavim sliku kad ono medjutim, izvalim da nisam nijednom slikao auto od avgusta kad sam ga uzeo

tako da cu zakaciti sliku identicnog, stari model porsche cayenne turbo



koji za sada odlicno zavrsava posao


Mali auto i nista posebno za novac koji je kostao nov, mene iskreno razocarao

Lazic

Na sve to jo¹ i vw...

friziderdzija

#1473
Citat: dzimika poslato 08 Januar, 2020, 11:30
Citat: SSZGO poslato 23 Decembar, 2019, 15:18
heyya, ja pokusao da stavim sliku kad ono medjutim, izvalim da nisam nijednom slikao auto od avgusta kad sam ga uzeo

tako da cu zakaciti sliku identicnog, stari model porsche cayenne turbo



koji za sada odlicno zavrsava posao


Mali auto i nista posebno za novac koji je kostao nov, mene iskreno razocarao
arapine, brate...iskren da budem, seljanaaaaa skrooooz, menjaj ovo, ako boga zna¹....za mene si bio top petrolhed dok si terao aston martina, makar i sa odlepljenim nebom, dok je ovo, kao FAP ''glumac''...ako zna¹ ¹ta je to...FAP sa znakom mercedesa... glumi da je mercedes...vw seljomobil sa znakom por¹ea ... ''nagnam stajl'  [farmer]'...oèekivao sam od tebe, kao svetskog èoveka kome su dostupnije sve te ''igraèke'' vi¹e nego veæini likova na ovom forumu, da bude¹ kreativniji u odabiru...i ne mogu da ne priznam da si imao stila sa astonom i onom meèkom bo¾anom kupeom ( jel bi cls? clk?)



Lazic

Novi najbolji na svetu... Slu¾beni... Nov... :o ;D Neogranièena kilometra¾a, kartica za gorivo, enp za auto put, ohne gps... :o ;D Mada kad razmislim da je godi¹nji bud¾et za plate preko 20 milki eura, mogu i da mi poklone auto... :o ;D









viper

Lazicu nista to ne valja bez vezica, pod hitno da si mu napakovao nekoliko.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

milomir22

Auto za gey-eve, kako su znali?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

friziderdzija

Citat: Laziæ poslato 10 Januar, 2020, 18:07
Nov, Neogranièena kilometra¾a, kartica za gorivo, enp za auto put, ohne gps... :o ;D Mada kad razmislim da je godi¹nji bud¾et za plate preko 20 milki eura, mogu i da mi poklone auto... :o ;D

za ovakve beneficije ti se isplati i da da¹ ¹efu da te natakne jednom nedeljno...

mali_zmaj

Mislim po¹teno bi bilo...!!  ;)

poslato sa nove rupovke kurblom
jin-jang

idanijel

jel moras bas te felne da vozis ili moze i celicne  [callme] :-*