Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Sve zavisi od namene. Ako je auto za porodicu, putovanja, posao neki - dizel 2.0 i navi¹e.
Ako je drugi auto u kuæi, za po gradu, mali benzinac.
Bar ja tako razmi¹ljam.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

Ma bre samo da je iz Japana

JDM

Kaki dizeli tdijevi kurci palci nemci i ostali..

Navozao sam se svega u zivotu, samo u japancima je sve na svom mestu

Od audija i folcika mi u krstima sevne kad samo pomislim

Tu su francuzi bar od evropljana za koplje ispred

Na stranu sto su krsine

Hurricane

Italijani su van kategorije, njih ne racunam

Tu je dizajn iznad svega i svih

Zasluzeno

Pri tom ne mislim na FIAT



mali_zmaj

Sta bre fali Fiatki!?   ;)  Moja Idea nije ruzna,samo malo... Ja samo znam da ce slijedeci auto da bude benzin,pa makar krepao!!  Dizeli mi ne leze nikako,to je meni za kamione i kombije!!  Sad da vam objasnjavam zasto,ne znam,al nikako..,mislim ja imam kurcic od dizela,trosi kao upaljac..,al svejedno..,nije u potrosnji,nije u nicemu..,ja sad da kupujem velikog dizela,ne treba mi..,99 odsto voznje po gradu,i tu se slazem sa Hostaplerom..,bemzinac zakon..,ovo sto odem na more,ili negdje malo,ce me i benzin dovesti uspjesno!! 
jin-jang

Lazic

Koje god gorivo da je samo da je slu¾beno...

Lazic

Citat: Boban_m poslato 10 Maj, 2019, 17:51
Opusteno Aleks, vozim benzin 3.0
When in Rome... ;D

Glava Dole

Citat: mali_zmaj poslato 10 Maj, 2019, 21:50
Sta bre fali Fiatki!?   ;)  Moja Idea nije ruzna,samo malo... Ja samo znam da ce slijedeci auto da bude benzin,pa makar krepao!!  Dizeli mi ne leze nikako,to je meni za kamione i kombije!!  Sad da vam objasnjavam zasto,ne znam,al nikako..,mislim ja imam kurcic od dizela,trosi kao upaljac..,al svejedno..,nije u potrosnji,nije u nicemu..,ja sad da kupujem velikog dizela,ne treba mi..,99 odsto voznje po gradu,i tu se slazem sa Hostaplerom..,bemzinac zakon..,ovo sto odem na more,ili negdje malo,ce me i benzin dovesti uspjesno!! 

Ali bukvalno... ni sam ne bih bolje srocio :) Jedina, ali jedina prednost dizelasa je snaga u niskim obrtajima. Sve, ali bukvalno sve ostalo je na strani benzinca. Dovoljno da nikad i ne pomislim na dizelasa :D

idanijel


UFF


CBRR1


idanijel


MIGE


FANTOM

    Kocnice na Yugicu definitivno otisle u majcinu trese ba 30 ba sat i bista ne koci potrosile se . E sad treva da pazarim nove diskove i kocione plocice . Ima li neko da preporuci neku prodavnicu u Bg za kupovinu ?

sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

FANTOM

#1394
    Sremac nek si ziv i zdrav , al kako iskopa ove jeftine diskove . Ja danas svao Kit comerc kazu disk po komadu 1800 din . Ali nemaju na stanju . Znaci sa ovog sajta mogu da porucim sto si mi poslao i stogne mi na kucu ?

    E da trebaju mi za novi tip plocice i diskovi

sremac

ja sam uzimao lièno, zovi sutra i pitaj , i delmaks, oni su povoljni relativno.

novi tip je s kabliæima ?  mada to kod zastave nema veze, æale vozi yugiæa 89to ne¹to je stari ne¹to je novi tip.

ovo ti je isto koristan sajt, tipa ovde sam nalazio limariju koja vi¹e nigde nije mogla da se uzme
https://www.autodelovi-zastava.com/jugo.html

budala na leru, mudonja u kontra smeru

Hurricane

Kralj, ja sam za peticiju da ss brani sa slobode, kad i ako vrati makinu

https://www.blic.rs/vesti/svet/nemacka-policija-traga-za-ukradenim-ferarijem-iz-1985-godine/n8k0fh6

Edit: hteo sam u stampu

FANTOM

#1397


Boban_m


FANTOM

    E to je bas taj iz filma  [thumb_up]