Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

idanijel

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2019, 23:31
obice ti se o glavu to francusko govno
Post ti je ko da sam ti duzan pare!

Poslato sa COR-L29 uz pomoæ Tapatoka

OKi

Tvoj auto nije francuski ???

nemke

Ignis, I ja ga vozim....

Послато са Z520 уз помоћ Тапатока

nemke

Ignis....
Citat: Hoh¹tapler poslato 06 Maj, 2019, 11:12
Citat: MIGE poslato 05 Maj, 2019, 20:48
Citat: Hoh¹tapler poslato 05 Maj, 2019, 14:41
9l benzina na 6ci??
1.4 ??
Pa meni TDI 2.0 4x4 tro¹i izmeðu 7-8 litara.
da da...160 hp  :D
Meni to nije puno. 9l...
Aj ga jebi, toliki auto i na tu snagu.

Moja bomba:






Послато са Z520 уз помоћ Тапатока

UFF

Citat: idanijel poslato 07 Maj, 2019, 00:54
Citat: UFF poslato 06 Maj, 2019, 23:31
obice ti se o glavu to francusko govno
Post ti je ko da sam ti duzan pare!

Poslato sa COR-L29 uz pomoæ Tapatoka

nisi naravno ali mi te zao unapred  :(

mali_zmaj

Hohstapleru kad si zemio makinu?
jin-jang

freepartyman

Zelja kao sledeci auto :D   [srce] [srce]














I became a beast to rid myself the pain of being a man

castor

A jes' vala namunjen nedobog...
It's the ride that matters, not the bike…

UFF

daju li za te pare i donora za rezervni par bubrega?
jer svoje ces jako brzo da izgubis po nasim putevima u tom malom govnetu

FANTOM

    Uff je upravu drugarica ima 2011. Sa aluminijumskim felnama i mogu vam reci zali boze kolko je tvrd . Inace i prodaje ga pa ako nekog interesuje .

freepartyman

 Ako aludiras na bezbednost a pritom vozis motor po Beogradu ja ne znam . Drugo auto je bezbedniji nego sto ljudi misle zbog titanijumske kapsule.Udobnost je ok za tako mali medjuosovinski razmak. Vozim r motore tako da mi je udobnost nebitna stavka. Pod tri koje brzine se razvijaju kroz Beograda,to su uglavnom smesna cukanja. Koliko ti licno koristis zadnje sediste?  Ko ima porodicu ok. A mi single momci koji se vozimo najcesce sa jos jednim,dva sedista su taman. Gepek dovoljan za torbe i psa ,naprimer. Parkinga gde hoces,jer kolikoo znam zivimo ,bar vecina u gradu gde nas jebe parking,a i da ne zivis sto bi se cimao oko parkiranja,parking mesta itd..Koji ce mi auto gde cu da vucem pola tone ili tonu koliko iznosi zadnji deo ako ga ne koristim u 90posto slucajeva. Za more uzmem renta kar od drugara i boli me uvo,i to ono jednom godisnje kad se sustam na more. Kad putujem odem avionom i vatam taxi,tako da za BG nema bolji auto. ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

CBRR1

Citat: freepartyman poslato 07 Maj, 2019, 23:16
Ako aludiras na bezbednost a pritom vozis motor po Beogradu ja ne znam . Drugo auto je bezbedniji nego sto ljudi misle zbog titanijumske kapsule.Udobnost je ok za tako mali medjuosovinski razmak. Vozim r motore tako da mi je udobnost nebitna stavka. Pod tri koje brzine se razvijaju kroz Beograda,to su uglavnom smesna cukanja. Koliko ti licno koristis zadnje sediste?  Ko ima porodicu ok. A mi single momci koji se vozimo najcesce sa jos jednim,dva sedista su taman. Gepek dovoljan za torbe i psa ,naprimer. Parkinga gde hoces,jer kolikoo znam zivimo ,bar vecina u gradu gde nas jebe parking,a i da ne zivis sto bi se cimao oko parkiranja,parking mesta itd..Koji ce mi auto gde cu da vucem pola tone ili tonu koliko iznosi zadnji deo ako ga ne koristim u 90posto slucajeva. Za more uzmem renta kar od drugara i boli me uvo,i to ono jednom godisnje kad se sustam na more. Kad putujem odem avionom i vatam taxi,tako da za BG nema bolji auto. ;)

Tako je!

Aleks Cross


MIGE


Hohštapler

Citat: nemke poslato 07 Maj, 2019, 10:08
Ignis, I ja ga vozim....

Послато са Z520 уз помоћ Тапатока

Ignis Sport??
Nema veze sa obiènim Ignisom.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


Lazic

#1356
Citat: isterivac poslato 07 Maj, 2019, 00:38
Citat: slave74 poslato 06 Maj, 2019, 14:42
Citat: isterivac poslato 06 Maj, 2019, 14:14
Hyundai Santa Fe Sport



Koji motor, i koji pogon, kolko trosi na 100km?
2.0 turbo benzin, 260 i nesto konja. 4x4 pogon. Potrosnja od 8 pa navise benzina
To znaèi ide kao Golf 1.4... :o :D

Aleks Cross

Sta je Golf 1.4 , pc-igra?

sremac

To ti je ne¹to kao  fabrièka gre¹ka u retrovizorima mnogih auta, ne¹to poput mrtvog piksela,vrv se manifestuje i na tvom Abartu :D :D :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

MIGE