Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

nav koristim, kad me ne mrzi da kucam adresu u nju dok vozim, sporija je nego preko mob
+ i - samo probao i odustao, sluze za ukras jer koji qrac da saltam ja kad on ume sam :D

Boban_m


Hurricane

Dag je objasnio kako se namlatiti para od YT klipova

I sve to noseci dve majice istovremeno  [rofl]


Dag je tip lika koji zeni nakon seksa daje dougscore  ;D

UFF

Citat: Boban_m poslato 18 April, 2019, 05:21
Ovaj ti Uffe treba da gazis sve ispred.

https://www.youtube.com/watch?v=KF-N1naN1yE#


Raptor mi izgleda nadrkanije  8)

a vec neko vreme gledam amaroka sa kojim bi bio vise nego zadovoljan za sve moje potrebe
samo ne daje mi se 15-20k za jebeni auto, mozes manji stan da kupis za te pare

vaki neki samo od opreme mora dima poklopac tovarnog dela, dsg menjac i kozu

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14057348/volkswagen-amarok-20-tdi
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14178198/volkswagen-amarok-20-tdi-highline
https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13973610/volkswagen-amarok-20-tdi-dsg-4x4

FANTOM

    Gledam Amaroka pre neki dan na autoputu i mogu ti reci da mi smesno izgleda ba fabrickim felnama i gumama pogotovo odpozadi. Da se stavi neka felna i kramponka guma izgledao bi top . Al sto kazes skup. Ameri su po pitanju operene unutra a i dalje neprevazidjeni .

Hurricane

predgadan mi je taj amarok, kao daèija duster samo malo du¾a, ali original

po testovima je daleko iza japanskih kolega


ali opet masu kupaca ima meðu golf-sekta¹ima


edit:

ups, izvalih tek kad sam napisao da su prethodna dva posta divljenja amaroku napisala upravo dva wagena¹a  [rofl]

Boban_m

Citat: Hurricane poslato 18 April, 2019, 08:54
Dag je objasnio kako se namlatiti para od YT klipova

I sve to noseci dve majice istovremeno  [rofl]


Dag je tip lika koji zeni nakon seksa daje dougscore  ;D
Rijetko iritantan tip. Uglavnom njegove klipove prekidam posle par minuta. Muskarac koji toliko prica ili ima problema sa zenskim hormonima ili je pijan/naduvan a on nije.
Elem, ne znam da li ste odgledali ceo klip, ali taj pickup ili truck kako ga ameri zovu je perverzija od opreme. Ja sam se smijao sta su sve stavili. I ne znam da li ste svjesni koliko je to cudo, Dag je visok 1.90. Ali kad sam vidio da trosi samo 13-14l u prosjeku, a ubrzava za 6 sec do 100. Vuce 9 tona, sa poluprikolicom 15 :o

Hurricane

Kad ima motor koji sleper sa robom i sa sve trukom moze uzbrdo slepati

Lazic

Citat: Boban_m poslato 18 April, 2019, 16:46
Citat: Hurricane poslato 18 April, 2019, 08:54
Dag je objasnio kako se namlatiti para od YT klipova

I sve to noseci dve majice istovremeno  [rofl]


Dag je tip lika koji zeni nakon seksa daje dougscore  ;D
Rijetko iritantan tip. Uglavnom njegove klipove prekidam posle par minuta. Muskarac koji toliko prica ili ima problema sa zenskim hormonima ili je pijan/naduvan a on nije.
Elem, ne znam da li ste odgledali ceo klip, ali taj pickup ili truck kako ga ameri zovu je perverzija od opreme. Ja sam se smijao sta su sve stavili. I ne znam da li ste svjesni koliko je to cudo, Dag je visok 1.90. Ali kad sam vidio da trosi samo 13-14l u prosjeku, a ubrzava za 6 sec do 100. Vuce 9 tona, sa poluprikolicom 15 :o
Ne zezaj bre, Dag je skroz pozitivan lik... :D Kenja za medalju, ali zna mnoooogo... A èudo je vozilo sudnjeg dana... :o :D

Vozio sam Amarok, unutra je nalik na G6, spolja se na semaforu sakrije ceo Jugo ispred haube... :o Pa ga ti parkiraj bez kamer(a)... :o :D

UFF

japanske kolege su ruzne ko kurac
a ja ne zelim autromatik sa kasnjenjem vec DSG i da ne pucam milion evra na odrzavanje
ford je mozda napravio prvi auto ali nije ni blizu dobre kupovine bar u srbistanu
a taj naduvani hilux unutra vece govno nego u yugo da si seo, a kosta vise nego polovna matora afrika, serem se na njega, nek ga prodaju talibanima

friziderdzija

japanci ru¾ni...¹ta fali nisanu navari, hiluks i micubi¹i jesu ru¾ni ali navara nikako...mada, lepota je u oku posmatraèa

DSG...ok, nije lo¹a skalamerija ali i on kad pogine, boli do srca...

FORD...ja se sit navozah sa fordovima po istom tom serbistanu...¹tavi¹e, sa fordom transvestitom, onim mojim, sam stigao od instambula do minhena  i do moskve....vi¹e puta, bez problema, 120-130-140 sam' bije, poleæe...a o tro¹kovima odr¾avanja i potro¹nji da ne prièam...proseèna potro¹nja mi je 2 (dva) litra manja nego sa sprinterom puta 40-tak 000 godi¹nje i redovni servis u ovla¹æenom (odliènom) servisu mi je 8-9 000 zajedno sa espresom koji pijem dok kroz staklo posmatram zamenu i pregled vozila, dok za sprintera samo materijal mi je bio oko 11 000...i sam se mastim u radionici...

MIGE

pu,ala trosi...ali,ipak mi je drazi od dizela ili plinare  :-[



CBRR1

Citat: MIGE poslato 21 April, 2019, 00:55
pu,ala trosi...ali,ipak mi je drazi od dizela ili plinare  :-[




Koji motor auto model? daj nesto vise...

banditkg

 


Devojka moze sa sela [joint]

MIGE

Citat: CBRR1 poslato 22 April, 2019, 16:47
Citat: MIGE poslato 21 April, 2019, 00:55
pu,ala trosi...ali,ipak mi je drazi od dizela ili plinare  :-[




Koji motor auto model? daj nesto vise...
sestica,1.4 tsi,160 hp

CBRR1

Citat: MIGE poslato 22 April, 2019, 23:15
Citat: CBRR1 poslato 22 April, 2019, 16:47
Citat: MIGE poslato 21 April, 2019, 00:55
pu,ala trosi...ali,ipak mi je drazi od dizela ili plinare  :-[




Koji motor auto model? daj nesto vise...
sestica,1.4 tsi,160 hp

Koja je potrosnja?

MIGE


UFF


Major


Lazic

Definitivno ste te¹ki na gasu...