Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

bio je takav sc4 kod nas na oglasima povoljno i ja razmisljao da uzmem za odmascivanje svega i svacega ali posto ga ne bi koristio profesionalno ipak sam odustao
ti napravi spa centar za automobile sa parom, penicama i kremicama :D

Andjelo

nov kod nas 28.000 din ja kupio preko za 159 evra i Taxfree racun  ispalo oko 140 evra

Andjelo

imam svega  sto se tice kozmetike za auto ............to dete se zanima da ima za dzeparac

FANTOM

    Isao sa drugarom danas da kupi Opel Insignia 2.0 automatic 2014. Jako fin prevoz







dr32

 Imam 2 druga koji voze ove Insignije, jedan sa automatikom, drugi manual. Obojica prezadovoljni. Odnos ulo¾eno dobijeno po meni odlièan.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Kanarinac

Jedino je sranej kada krenu rubovi da trule :) Ali stvarno su nasledili kadeta i astru sa tim

UFF


mi¹ko_kolo

Citat: Kanarinac poslato 21 Jun, 2018, 23:36
Jedino je sranej kada krenu rubovi da trule :) Ali stvarno su nasledili kadeta i astru sa tim
Ne mogu da verujem, posle 30 godina nisu uspeli takvu budala¹tinu da izleèe! Moja Zafira posle 17 godina ima jednu taèku velièine petoparca (za one koji znaju ¹ta je to) na petim vratima pored kedera za staklo. Rubovi, sajtne, pod, potkrila... Sve kao iz fabrike.

Kanarinac

Ja sam mislio da me neko zajebava. Covek doterao do drugara auto da mu pegla krilo i ovaj mi pokazuje trula krila. Ja mislio udario ga ranije pa neko lose uradio, ali nije covek prvi vlasnik

mi¹ko_kolo


Gavrolini

Mnogo toga zavisi i odakle je auto stigao. Nije samo opel skakljiv po tom pitanju. Evo i mazda se jako lose pokazala sa limarijom. Prve serije 6 su uzasne.

Ivicat

Kolega sa Insigniom jedva ceka da je nekome uvali. Ne znam sve detalje, ali neki senzori ga zezaju vise od godinu dana.

bogdan

ima tu nesto , Nemci ga zovu  POPEL  sto na njihovom znaèi  SLINA   :D

milomir22

A mi OPELO, sto na nasem znaci pravoslavni crkveni obred (crkvena slu¾ba) praæena pojanjem i èitanjem molitava nad mrtvacem pri sahrani.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Uvek cu pre voziti opela nego vagena. Uvek pre suza nego golf 2, uvek pre vektra nego pasat.

milomir22

Da, ali uvek pre golf 4,5,6,7 nego astra. Opel je ranije imao izuzetna vozila (kadet 1.3, rekord 2.0, ascona 2.0i) u ovim automobilima sam se vozio, nisu imali nekih problema ni sa korozijom koliko se ja secam. Ascona je isla kao metak, rekord bio preudoban i ekstra je sluzio, a suza tek, ali vise to nije to. Tetka je imala rekorda i mucila ju je zadnja vuca zbog leda i snega, a i napunio je 25 godina kada je resila da ga zameni novijom astrom dizel. Uzme onu g 1.7 i od tada samo muke, instalacija se upali, alternator crkne, nece da pali na -, bas ju je posteno namucila. Ja skoro seo da odem nesto do grada s njom, kanta ziva, raspada se auto.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mrle

Citat: Gavrolini poslato 22 Jun, 2018, 14:15
Uvek cu pre voziti opela nego vagena. Uvek pre suza nego golf 2, uvek pre vektra nego pasat.
i da ima JTD motor :)

Gavrolini

Davnih dana rece Gavra da je jtd djubre. Opelov benzin ili isuzu dizel samo.

K0le

Vozio (arèio) astru G   1.7 dti vi¹e godina. Nema gde nije i¹la i ¹ta nije prenela.. horor prièa imam dosta  ;D i nikad nikakvih problema s njom sem ploèe alternatora koja im je boljka. Svaku zimu napolju, palila na po' zuba, tro¹ila srazmerno malo i i¹la koliko joj tih stra¹nih 77 konja dozvoljava. Ni¹ta trulo na njoj, po koji trag povr¹inske rðe tu gde sam èuknuo, zapeo... jer me mrzelo da zafarbam. Posle je zet nasledio, utegao, vozio pa prod'o.. da kupi noviju astru H s kojom stalno ima problema nekih   [neampojma]
A eto kum (koji je kreten ¹to se tièe vo¾nje i odr¾avanja) vozi (èitaj uni¹tava) jednu astru H veæ dve godine i ni¹ta joj ne mo¾e.
Nije do marke, nije do tipa vozila veæ do samog primerka kakav ti zapadne. Ni dva oka u glavi nisu ista, a kamo li dva automobila iz iste fabrike jo¹ posle 10+ godina
A da je astra jako dobar i zahvalan auto, to potpisujem.

idanijel

©ta je brze od opela? Rdja😁  vazi i za mazdu i ford ...