Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Citat: Nadalina poslato 05 Oktobar, 2016, 08:12
Citat: Boban_m poslato 05 Oktobar, 2016, 06:58
Siroko mi se dopada. Steta sto nema ovde da se kupi.

Ne sramoti se nego budi pravi Amer i kupi naaaajveci SUV koji je aktuelan tu i onda posaljes poruku familiji:
Cujem pada sneg, zima. Kako ste? Kako vasi? Pozdrav Boban Amerika! ;D
Uglavnom zene i nesigurni vozaci ovde kupuju te ogromne SUVove jer se osjecaju sigurnije.

Lazic

I onda tako nesigurni nekog utepaju... A ¹to bi im se naèestitao mile nove godine za one fleke po parkinzima, kod vas bre iz svega curi ulje...

Boban_m

Stari si ti ekolog :D Ovde nema tehnickog usput, tako da je to najmanji problem.

Tihi_ZR

Moze mala pomoc? Kako se na Fiesti 2003 dize hauba? Nisam do sad podizao a na rucku ispod volana nece, jel ima neka fora ili mi je sajla otisla?

Glava Dole

Pokusaj da ti povuces rucku a da neko drugi u to vreme povuce haubu na gore... tako je bilo na bravi zbog neke gume koja treba da je odbaci na gore kad povuces rucku... i ako neko ne pogura haubu dzabe cimaj rucku kolko hoces... cale napravio od drveta posle cauru, preko navuko debelo crevo, dole sraf i uboo na fabricko mesto i ko original... sad radi :D Ako to ne uspe bice da je sajla...

aæimo

Citat: Titja poslato 11 Oktobar, 2016, 00:05
Moze mala pomoc? Kako se na Fiesti 2003 dize hauba? Nisam do sad podizao a na rucku ispod volana nece, jel ima neka fora ili mi je sajla otisla?

Okreni fordov znak kontra od kazaljke na satu i ubaci kljuè u bravu. Dalje æe ti se samo kasti.

E da, zatvori poklopac od rezervoara.

Tihi_ZR

Citat: aæimo poslato 11 Oktobar, 2016, 00:22
Citat: Titja poslato 11 Oktobar, 2016, 00:05
Moze mala pomoc? Kako se na Fiesti 2003 dize hauba? Nisam do sad podizao a na rucku ispod volana nece, jel ima neka fora ili mi je sajla otisla?

Okreni fordov znak kontra od kazaljke na satu i ubaci kljuè u bravu. Dalje æe ti se samo kasti.

E da, zatvori poklopac od rezervoara.

Mislio sam da je to, ali ovo je stariji model, neki majstor je pre mene vec to pokusao pa mi znak na pola odlepljen.

Izjebah se ziv, na kraju sam zaglavio limenku ispod rucke u autu i podigao haubu.
Hvala svima

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Tihi_ZR


Hohštapler

 [clapp] [thumb_up]

ps


Nabacivo vodu na prednji cilindar po sveæici... e ne¹ kolega!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Prodao auto,prije dvajs minuta!!!  Nenadano i neplanski,odvezao kod majstora da mi sredi neko kvrckanje,spomenuo mu da cu stavljati auto u oglase...,kad on kaze,oce moj kum neko jeftino radno auto..,rekoh evo ga..,i tako ode moj talijanski traktor!!!
jin-jang

ikomline


Hohštapler

Citat: mali_zmaj poslato 11 Oktobar, 2016, 20:14
Prodao auto,prije dvajs minuta!!!  Nenadano i neplanski,odvezao kod majstora da mi sredi neko kvrckanje,spomenuo mu da cu stavljati auto u oglase...,kad on kaze,oce moj kum neko jeftino radno auto..,rekoh evo ga..,i tako ode moj talijanski traktor!!!

I ¹ta¹ sad?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Cekam da mi izadje kreda...,pa ajd jovo nanovo,kreda,pa kupit nesto sto je mladje od deset godina,napokon!!!! a do tad,deritis tabanis,kad mi bas treba auto uzeti cu od starog,sestre..,taksi,bus...
jin-jang

BOKYBOY

...moja lutkica sad slikana...GTV...sledeca je GT...ili Brera... ;)





zagadjenje

Tjuning bud¾ing

SSZGO

A mogao bi neki auto da uzmes :)


Evo opet moje bebice nisam je dugo kacio

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

milomir22

pezo 206 sedan 2009.
yaris 2001.

i jugo 45 koji smo batalili pre godinu i po, kada je caletu u voznji otpao zadnji tocak sa sve trouglastim ramenom i otkotrljao se u njivu pored puta.





"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


Glava Dole