Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY



Lazic

#1042
Citat: Joker poslato 27 Septembar, 2015, 02:29
A zasto si je kupio kada je prodajes posle tri nedelje?
Da zaradis nije sigurno..
Zato ¹to  je glupi taliban... [facepalm] :o ;D



Citat: UFF poslato 26 Septembar, 2015, 03:27
ti si jedan od retkih ljudi koje poznajem a da znaju kad im je dosta, iako relativno lako mogu da imaju vise
zato te i postujem iako na forumu izgleda kao da se prepucavamo
vecina koji nemaju kad steknu (tj krenu da stecu) zele samo da imaju sto vise, retko ko ume da kaze: "e sad mi je dosta, hajde samo ovo da odrzim i zadovoljan sam"
Ka¾e se stièu, jebem te blentava.  [rofl] :-* [srce]

Inaèe u kapitalistièkom dru¹tvu stagnacija je put u propast, stalno mora¹ da se razvija¹ i ula¾e¹ sve do kraha berze, onda skoèi¹ kroz prozor... ;D

bucko

Upravo danas mog komsiju banka iseljava iz gajbe koju je zavalila na drugoj licitaciji za trecinu vrednosti jer on ne moze da vraca kredit koji je uzeo da bi rasirio posao

Darko


A meni sinoc okrenu .... 200.000 ;)



Andreja

Citat: ljupche92 poslato 27 Septembar, 2015, 01:39
+
vezice na volanu  [zvizdi] [zvizdi]

Æizal style :D

Citat: Joker poslato 27 Septembar, 2015, 02:29
A zasto si je kupio kada je prodajes posle tri nedelje?
Da zaradis nije sigurno..

Auto je malo vi¹e zapu¹ten nego ¹to je izgledalo u poèetku, mislio sam da se vozikam do proleæa pa da uzmem neki motor. U ovom stanju te¹ko da mo¾e da pregura zimu a ja ne bih da le¾im ispod auta na snegu :D A i naleteo sam na interesantno motorèe za ok novce :) A i Laziæ je u pravu :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: con3 poslato 27 Septembar, 2015, 02:44
Smart :)






taj mi se svidja za razliku od onog skracenog sranja
idealan za grad ali dzabe kad ne moze do mog placa

UFF

slike auta kad mi auto stigne ali za sad evo jedne korisne sprave koja se u njemu nalazi, uzivacu ove zime :D

! No longer available

goranvojska

jeste lepo.videces samo koliko ce goriva na to da odlazi.

UFF

 [neampojma] bem li ga nisam imao, ne verujem da moze mnogo da potrosi (ko zna nek napise), videcemo koliko mu treba vremena da ugreje auto i odmrzne stakla, ako traje previse dugo onda jebes posao ko ce da ceka..

goranvojska

to radi odlicno i greje extra.imam iskustva sa tim.jedina mana je sto trosi dosta goriva a zagreje neverovatno brzo i jako tako da se ne sekiraj za to.samo me potrosnja plasi.

UFF

pa dobro ne koristi se to svaki dan jbg nit cele godine

goranvojska


Bori¹a

imala je fora da se ugradi u auto da se preko telefona upali i upalis grejanje... 500e bilo za nas auto, jbg vise srece drugi put :D
tako upalis 15 min pre polaska i upalis grejanje, i taman kad udjes pocne da duva toplo

UFF

ali onda auto ne sme da ti bude u brzini ako je sa manuelnim menjacem sto znaci da moras da povlacis rucnu na mrazu i minusu
i mislim da ovo ugreje i odledi mnogo brze

goranvojska


Flavius Valerius Aurelius

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2015, 19:53
slike auta kad mi auto stigne ali za sad evo jedne korisne sprave koja se u njemu nalazi, uzivacu ove zime :D
Ufe, koji god da je auto u pitanju, znam da to koliko je dobro, toliko je i lose. Moj prijatelj ima isto u kamionu ali kod njega SAMO greje kabinu. Nije mogao da ga upali posle 6 sati stajanja. Ventilator i pumpa u Vebasto mnogo vuce struju, kako je kod automobila nemam pojma. Koliko trosi - isto nemam pojma ali se cuje kako radi. Cuje se kako kaplje dizel na grejac. 2-3 puta u sekundi, taman da "iskapka" rezervoar  [blahblah]
P.S. Ako si uopste uzeo nesto, il' samo poprckujes ljude ovde  [ludak]

sremac

ima foru tu sa ugradnjom Ivan led masters daljinsko paljenje sa opcijom indikacije da li je u brzini, jako korisna stvar.

nego daj da otvorimo neku kladionicu sta je Uff uzeo, ja imam osecaj da je neki pasat 4x4 ili a4/6 qvatro :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

jeeeste najbolje da cu skodu da vozim
i to jos karavancinu
zar nije bolje jeti (mislim ako bas mora skoda)