Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Da samo jtd najopustenije spuca po 700,800.000 km... Plivajuci gura po 500.000 bez da trepne

BOKYBOY

#941
Citat: K0le poslato 17 Jul, 2015, 22:34
Citat: Ho¹tapler poslato 17 Jul, 2015, 22:29
...osim ¹to je jebeni opel.. nikad vi¹e. Opel je Nemaèka Zastava.
Kako kome... Astra 1.7dti '02, 290000 sa samo redovnim servisom. Vukla d¾akove, kojekakvog tereta, i¹la po ataru, ba¹ ba¹ vo¾ena i i dalje IDE. A tro¹i 4-5L diz'la, pravi seljaèki prevoz  [farmer]

...sluzbena Vektra 2.0 16v 150 ks,ja je isterao novu iz salona sa 5 km na satu,posle 6 godina svakakvog izivljavanja i 350000 km otisla na licitaciju u perfektnom stanju,samo redovni servisi u ovlascenom servisu....trapovi nikad pipnuti...najizdrzljiviji auto koji sam ikada vozio...


http://s28.postimg.org/6dqobpgbw/Image009.jpg

http://s1.postimg.org/5dk0uo3i6/P9190276.jpg
http://s13.postimg.org/b101fwvc6/IMG10294.jpg

Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 17 Jul, 2015, 23:41
Citat: Ho¹tapler poslato 17 Jul, 2015, 22:29
...osim ¹to je jebeni opel.. nikad vi¹e. Opel je Nemaèka Zastava.
Ta nemaèka Zastava je "laða" za Fiat. I po izradi i po kvalitetu. Ceo ¾ivot se vozim u Opelu, a vozim se od 1970-e, pokojni æale je radio u Opelu i mislim da znam o èemu prièam.
Mislim da ti ne znas o cemu pricas. Reci mi kako znas kakve su druge marke ako se ceo zivot vozis u Opelu ?  :P
TwinZ Auto & Moto

Hohštapler

...da krenem redom svi moji drugari koji su imali opele sa èim su sve kuburili?
Ili da vam prièam burazerovu muku?
Cimer takoðe slu¾beno vozio vektru C, benzinjara, pitajte ga na koliko je crkla...

Jednostavno,  imam averziju prema opelu i nemo¹ me ubediti... a sto je najgore, znam i da nije najgori.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

VR 46

Twist of wrist!

stefanalcatraz

Ja imao Opelo sa fiatovim multijet 16v motorom sa 150ks i bio sam prezadovoljan
 

mi¹ko_kolo

Citat: Zeljkamp poslato 18 Jul, 2015, 01:02
Citat: mi¹ko_kolo poslato 17 Jul, 2015, 23:41
Citat: Ho¹tapler poslato 17 Jul, 2015, 22:29
...osim ¹to je jebeni opel.. nikad vi¹e. Opel je Nemaèka Zastava.
Ta nemaèka Zastava je "laða" za Fiat. I po izradi i po kvalitetu. Ceo ¾ivot se vozim u Opelu, a vozim se od 1970-e, pokojni æale je radio u Opelu i mislim da znam o èemu prièam.
Mislim da ti ne znas o cemu pricas. Reci mi kako znas kakve su druge marke ako se ceo zivot vozis u Opelu ?  :P
Tako ¹to èujem za probleme koje su imali sa drugim markama automobila. A ja sednem u svoj Opel i svaki put stignem tamo gde sam krenuo. :P

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Jul, 2015, 01:12
...da krenem redom svi moji drugari koji su imali opele sa èim su sve kuburili?
Ili da vam prièam burazerovu muku?
Cimer takoðe slu¾beno vozio vektru C, benzinjara, pitajte ga na koliko je crkla...

Jednostavno,  imam averziju prema opelu i nemo¹ me ubediti... a sto je najgore, znam i da nije najgori.
Pa kad su kupovali automobile koji su odr¾avani ko zna kako i pre¹li tri do èetiri puta vi¹e nego ¹to im je pisalo na km satu.

Hurricane

...od Opela samo GSI, Omege i Senator..

svi ostali Opeli, emocije bez, u svakom smislu..

isto kao i VW...

VW bus tip II, Scirocco najnoviji i Passat CC

mi¹ko_kolo

#948
Veruj mi, navozao sam se ja slatko i u Kadetima B i C, Evropama, Rekordima D i E, moj tast jo¹ uvek vozi Kockicu iz 1981-e. Kod mene bio od '88-e do 2008-e, æale i ja mu bili drugi vlasnici. A najveæi broj Opela nije ni pravljen da podi¾e adrenalin veæ da budu porodièni automobili srednje klase.

Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Jul, 2015, 12:37

Tako ¹to èujem za probleme koje su imali sa drugim markama automobila. A ja sednem u svoj Opel i svaki put stignem tamo gde sam krenuo. :P

Pa kad su kupovali automobile koji su odr¾avani ko zna kako i pre¹li tri do èetiri puta vi¹e nego ¹to im je pisalo na km satu.
Izgleda da je Vuciceva politika i tebi pocela da ispira mozak kada si postao ovoliko kontradiktoran...
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Aj' sad sam glup. Gde vidi¹ kontradiktornost? Mene auto nikad nije ostavio na putu. Pu, pu, pu. Da ne ureknem. ;D

ЯЭВОЛУТИОН

ja vozio svasta nesto....ali potrebe su pokazale da za cetvoroclanu porodicu , obican auto niej dovoljan....pa sam poceo da gledam neki monovolumen....
opcije Kowalski
1. Multibljak 1 jer za 2 nije bilo para
    sve je to lepo ali ne mogu da je gledam duze od pet sekundi...krece iz stomaka...nemam drugih primedbi
2.  Renault Megane Scenic
    francuska vozila ne dolaze u obzir
3.  Citroen Xara picasso
    predhodni stav
4.  Doblo
    nekako mi je bio glavna meta, ali nekako los u finalnoj izradi
5.  Opel zafira

Upoznat sam bio sa svim prednostima i manama....1.6 preslab za nju....1,8 sasvim dovoljan....2.0 dti problem sa bosh pumpom, mema plivajuci....2.2 dti problem sa bosh pumpom i zamajcem ali vise snage....naredna generacija vec ima plivajuci pa smo batalili to...

Izbor je pao na 2.0 dti sa sedam sedista....i tako jureci doticni auto po oglasima, naletim na jedan katastrofalan primerak za sitne pare koga niko nije hteo
Odem da pogledam i nadjem hiljadu sitnih gluposti, ali uprkos tome motor zdravo radi.....cuknuta na par mesta (ja je u medjuvremenu jos docukao), klima mrtva (nije mi ni zanimala)trapovi i ostatak dobri....sedista neko izvadio i ubacio najgora koja je nasao....ne bitno posto je bilo pola cene od normalne zafire, ja to uzmem i registrujem i cel aombinacija izadje ispod 2000 evra pre dve godine....od tada jedini kvar je cuvena elektronika bosh pumpe koja je resena..... e da zakacio prve zime karter i sad kaplje ulje.....ko ga jebe...nek kaplje....ali cak i sa tako umrelom pumpom je dosla do majstora ....kad je hladna radi a kad se zagreje pocne da brlja....trosi 7,5 dizela u gradskim uslovima i relativno kratkim relacijama....kad izadjem na otvoreno spusti...po boardu ispod 5 ali ja sumnjam.....evo posle dve godine svecano izjavljujem da moze sad i na otpad da je sebe isplatila....ali radi govno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sremac

ja od 5 ljudi koji znam sa DTI njih 4 je imalo problema s bo¹ pumpom, generalno posle fijata najprihvatljiviji auto za odrzavanje
budala na leru, mudonja u kontra smeru

bokilic

Nemaèki auto,japanski motor,logika  je prosta..☺
brmmmm

UFF

samo sto opel nije nemacki jbg

Darko


Bori¹a

uzeo ih general motors valjda

mi¹ko_kolo


bigbad86

Vrlo je moguce da je Opel najgori od Nemacke cetvorke ali opet daleko od toga da su to losi automobili.

Hohštapler

Citat: bokilic poslato 18 Jul, 2015, 21:09
Nemaèki auto,japanski motor,logika  je prosta..☺

Japanski auto, japanski motor ako ja biram... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.