Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

el znas kolko ga pece paja kolko trosi ?

gorivo mu verovatno izvire u basti ... ;)

Bori¹a

ironican sam zaboga

Darko

postoji smajli za ironicnost , ne vidim odavde jesi li ili nisi ...  ;)

Bori¹a

pa ako stavim smajli onda ces znati... [rofl] [yahoo]

SSZGO

http://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t31.0-8/11538116_10204843613145406_2104184895249052784_o.jpg
















sto se tice utisaka


uporedicu sa astonom db9

tehnoloski dosta napredniji, sa vise opreme
vazdusna amortizacija sa podesivom visinom i tvrdocom
zvucni sistem je bolji ali samo zato sto je na ovom primerku u premium izvedbi
mnogo vise prostora ( 4 puna sedista) i veliki gepek
vise snage nego aston za oko 30ks i mozda je i malo laksi
veoma udoban auto koji moze da poleti ako se stisne gas, i jako tih, jako stabilan pri vecim brzinama i na pravcu i u krivini
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bigbad86


Glava Dole


Darko

moj autobus - cistiji negoi ikad .. konacno da mu posvetim malo paznje ... leti je zapostavljen skroz  ;D














SSZGO

Citat: bigbad86 poslato 23 Jun, 2015, 22:49
A kolko trosi?

Oko 19l me¹ovite voznje.
ako se ne gazi
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Hohštapler

Citat: Darko poslato 14 Jul, 2015, 20:58
moj autobus - cistiji negoi ikad .. konacno da mu posvetim malo paznje ... leti je zapostavljen skroz  ;D


Dare, to je top kupovina za porodiènog èoveka! Seæa¹ se da sam te zvao kad je buraz tra¾io sebi auto da te pitam kako si ti zadovoljan... taj JTD je mama.
[thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Citat: Ho¹tapler poslato 17 Jul, 2015, 08:17
Citat: Darko poslato 14 Jul, 2015, 20:58
moj autobus - cistiji negoi ikad .. konacno da mu posvetim malo paznje ... leti je zapostavljen skroz  ;D


Dare, to je top kupovina za porodiènog èoveka! Seæa¹ se da sam te zvao kad je buraz tra¾io sebi auto da te pitam kako si ti zadovoljan... taj JTD je mama.
[thumb_up]
autobus jtd je Multipla :)

Hohštapler

Citat: mrle poslato 17 Jul, 2015, 09:09
autobus jtd je Multipla :)

Bolje za putnike al gepek nikakav. A kad sa klincima ide¹ negde ¹leper ti treba.
Karavan je za to stvoren. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Nikad vise necu kupiti normalan auto ... Samo karavan. Ko jednom sedne u karavana ne vraca se na normalan auto verujte mi

mrle

Citat: Darko poslato 17 Jul, 2015, 09:48
Nikad vise necu kupiti normalan auto ... Samo karavan. Ko jednom sedne u karavana ne vraca se na normalan auto verujte mi
ja ba¹ prièam sa ¾enom: ©ta posle Multiple? novija Multipla ili ako se bude imalo za neki SUV itd.
Sada kada sednem u "obièan"auto ne mogu ni da izaðem iz njega kao èovek. Jeb'o kadice sedi¹ta i slièno.

bigbad86


mi¹ko_kolo

Upravo! ;D Ima za sedi¹te vi¹e od Multiple, a ima mnogo veæi prtlja¾nik. Pri tom ima kliznu zadnju klupu, mre¾u koja mo¾e da se stavi na dva mesta (i iza prednjih i iza zadnjih sedi¹ta) a ona u mnogome poveæava zapreminu tovarnog prostora...

Hohštapler

...osim ¹to je jebeni opel.. nikad vi¹e. Opel je Nemaèka Zastava.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

K0le

Citat: Ho¹tapler poslato 17 Jul, 2015, 22:29
...osim ¹to je jebeni opel.. nikad vi¹e. Opel je Nemaèka Zastava.

Kako kome... Astra 1.7dti '02, 290000 sa samo redovnim servisom. Vukla d¾akove, kojekakvog tereta, i¹la po ataru, ba¹ ba¹ vo¾ena i i dalje IDE. A tro¹i 4-5L diz'la, pravi seljaèki prevoz  [farmer]

Bori¹a

moji su imali opel komba 1.7 isuzu motor dizel, trosi 4- litara, ide sasvim dobro, tovaren je do granice, 150 ide autoputem pun do pod krov furnira iz sremske mitrovice samo cepa...
i to nije ni odrzavan kako treba, preko 400k je ubio (novog smo uzeli) sad je kod drugog vlasnika ovde blizu raspao se iznutra (sedista se pocepala, volanu se ona guma oljustila, menjac ostala sipka) ali se ne predaje :D

mi¹ko_kolo

Citat: Ho¹tapler poslato 17 Jul, 2015, 22:29
...osim ¹to je jebeni opel.. nikad vi¹e. Opel je Nemaèka Zastava.
Ta nemaèka Zastava je "laða" za Fiat. I po izradi i po kvalitetu. Ceo ¾ivot se vozim u Opelu, a vozim se od 1970-e, pokojni æale je radio u Opelu i mislim da znam o èemu prièam.