Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Dzambo

Prvi auto mi je bio subaru, ovakva impreza mi je iskrena zelja jednog dana.

dimac

Citat: Dzambo poslato 22 Februar, 2011, 13:04
Prvi auto mi je bio subaru, ovakva impreza mi je iskrena zelja jednog dana.

Skoro su nam u zamenu za neke masine nudili Subaru Legasy Wagon 2.5T benzinac, ali cale ih bas nesto ne voli tako da je otpalo. A bas mi se svidja auto.

Gašpar


Sale_CS

Citat: WOLVERINE poslato 22 Februar, 2011, 09:38
Citat: Sale_CS poslato 22 Februar, 2011, 01:09

Najcesce se "chipuje" na 180 ks, 340 Nm i kazu da ne utice na vek masine.


Iz 1.9 dizela stare konfiguracije, samo dodata comonreil pumpa i dizne........  pa raspao bi se za 100km......  Pa to ni BMW danas nije uspeo da izvede iz 2.0 d nove generacije..............   BAJKA.........
Matori, samo par informacija da malo razjasnim.
Motor 1.9 je sa „starim“ sistemom PD (Pumpe-Duse) ili tzv. „pumpa-dizna“, i nije u pitanju „common rail“ tehnologija. „Chipovanje“ se ne vr¹i „dodavanjem comonreil pumpe i dizne“ kako si naveo, veæ promenom mapa u ECU, dakle èisto softwersko pode¹avanje rada motora.
Btw, nov TDI motor sa CR tehnologijom koji se ugraðuje sada, fabrièki isporuèuje 170 KS i 350Nm, i naravno garancija je 5 godina ili 100.000km (dosta vi¹e od 100km koje pominje¹)…   [hello]

Kako god, kao ¹to rekoh za golfa je dovoljno i 150 KS.
E sad, ova impreza ili evolution npr. [balavi], druga prièa… 

Dzambo

Citat: dimac poslato 22 Februar, 2011, 13:11
Citat: Dzambo poslato 22 Februar, 2011, 13:04
Prvi auto mi je bio subaru, ovakva impreza mi je iskrena zelja jednog dana.

Skoro su nam u zamenu za neke masine nudili Subaru Legasy Wagon 2.5T benzinac, ali cale ih bas nesto ne voli tako da je otpalo. A bas mi se svidja auto.
Trebao ga je uzeti, to je izuzetan auto. Svajcarci i Austrijanci u Alpima poreda Audija avant quattro, jedino voze Legacy outback, tj taj. Najbolji 4x4 karavan..

dimac

Citat: Dzambo poslato 22 Februar, 2011, 15:56
Citat: dimac poslato 22 Februar, 2011, 13:11
Citat: Dzambo poslato 22 Februar, 2011, 13:04
Prvi auto mi je bio subaru, ovakva impreza mi je iskrena zelja jednog dana.

Skoro su nam u zamenu za neke masine nudili Subaru Legasy Wagon 2.5T benzinac, ali cale ih bas nesto ne voli tako da je otpalo. A bas mi se svidja auto.
Trebao ga je uzeti, to je izuzetan auto. Svajcarci i Austrijanci u Alpima poreda Audija avant quattro, jedino voze Legacy outback, tj taj. Najbolji 4x4 karavan..
Treba to posle napojiti i platiti registraciju, a kad ga kupis kao da si se vencao sa njim :)

Dzambo

Istina, ali te nikada nece izdati, niti ces se negde zaglaviti, a to se u nekim situacijama najvise ceni. To svakako nije auto za grad.

Purec

Ja teram Yugozdera i to beli, 45-ica :D
Mislim da slika nije neophodna :D

dul-boy

Koji? Pa zna se CBR...  [rofl]  [cheers]

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

RRa¹ko

jel ovo limited edition? ;D

gane

#131
Citat: gane poslato 04 Novembar, 2010, 14:35
najbolji 1.8 16v [clapp] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]



[attachment deleted by admin]

robbief

Citat: ljuba_vfr poslato 20 Februar, 2011, 23:24
Lancia Lybra 2.4 JTD, 2004.

Ljubo, odlicna ti je ova Lybra. Imam i ja jednu:




smooth

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

ljuba_vfr

Citat: robbief poslato 18 Mart, 2011, 22:36
Citat: ljuba_vfr poslato 20 Februar, 2011, 23:24
Lancia Lybra 2.4 JTD, 2004.

Ljubo, odlicna ti je ova Lybra. Imam i ja jednu:






Ovo mi je treca. Prve dvije su bile karavni obe. A volio bih da je i ova. Ljepsi mi je karavan od limuzine.

Simon69

Trenutno 2 x TDI  [ljubav],a mogao bi jedan i na prodaju ;)
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

MotoManijak

ako ih be drzis u garazi neces morati da prodajes - ukrasce ti ih :)
sta ces kad su popularni za kradju

Simon69

Citat: MotoManijak poslato 19 Mart, 2011, 18:14
ako ih be drzis u garazi neces morati da prodajes - ukrasce ti ih :)
sta ces kad su popularni za kradju
Kod mene je sve u garazi..
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Atirudra

Kola ne vozam SAMO MOTOR  [yahoo] , izmedu ostalog vozo sam ovo cudo od kolica ispod


[attachment deleted by admin]
-------------- -_- ---------------

Atirudra

malo po swici , sve dok nisam se naso na pruzi od tramvaja u jedno kisno vece u Zurichu :) , pa iz Zuricha do Holandije i nazaj, par puta , lako se ubrzava al tesko oce da stane :) malko tezak , i nazak ima jebeno prozorce 10 sa 10 centi s kojeg nis ne vidis , a nema kameru posto je malko stari tip bio, al kad sam po autoputu iso gazio sam ga kolko sam moga 170 na sat , putnici su bili ok , ne znam kolko je jeo na sat posto nisam ja placo , ja sam samo vozio, al otici snjim u soping je pravi izazov iliti vozat ga po puteljcima konjskim stazicama med brdima!
-------------- -_- ---------------