Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

WOLVERINE neko ti ukrao ovu veliku navigaciju iz kola  :P

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 21 Februar, 2011, 22:45
WOLVERINE neko ti ukrao ovu veliku navigaciju iz kola  :P

  Nisi dobro pogledao danas.......

Sale_CS

WV Golf IV 1.9 TDI GTI




Uploaded with ImageShack.us

Dzambo


Milo¹*

pa to ti je u su¹tini benzinac samo kad mu da¹ gas izaðe oblak dima kao kod TDI   ;D
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Kengur

To TDI sa GTI opremom... Recaro sedista itd... Samo sto je zelDi... :)
150konjica fabricki... :)

Sale_CS

#106
Tako se vodi po katalogu (a i tako pise i u saobracajnoj) :)
110 kw / 150 ks  - fabrickih...




Kengur

Taj auto moze da se nagura na finu konjazu, da ujeda kako ide... Samo ne znam da li su korpa i lamele iste kao kod ostalih TDI ili su ojacane...
Zasto to kazem...
Zato sto mi drugar ima servis "NEMACA", i cale mu to radi ceo zivot... Cipovali smo caletovu(njegov cale) Boru sa nekim bolesnim fajlovima na nekih 170 konja...  Prva, druga pise u mestu, ubacis u trecu i prokliza lamela koja je inace nova... ;D

Ako bi se ubacila druga korpa i lamele i zamajac da mogu da izdrze, taj auto bi leteo... :)
Jos neki jaci turbo koji gura vise bari bilo bi ludilo... ;D

UFF

Moz da kenjate kolko ocete
to ne menja cinjenicu da je i dalje jebni golf :D

Kengur

Iskreno, meni je VW konfekcija... Otpad od 0000... :)
Ali da je dobar TDI dobar je stvarno... :)

JAPAN RULES! :)

Sale_CS

320 Nm obrtnog (fabrickih :D) nije malo!
Lamela i korpa nisu problem (verovatno su prilagodjene takvom obrtnom momentu), ali zamajc ume da popusti...
Najcesce se "chipuje" na 180 ks, 340 Nm i kazu da ne utice na vek masine.
Meni i ovo dosta. Spusten je, KW opruge, niskoprofilne gume...  na svakom hupseru hoce da poleti !  :o

Sale_CS

Citat: Kengur poslato 22 Februar, 2011, 01:02
Iskreno, meni je VW konfekcija... Otpad od 0000... :)
Ali da je dobar TDI dobar je stvarno... :)

JAPAN RULES! :)

I ja sam se lozio na japance (prvi auto bila honda CRX 1.6 DOHC D16A8), al' sam onda malo odrastao :) :) :) :)

Kengur

Ne lozim se ja na tu vrstu kola...
Mazda 3, Mazda 6 2.0 dizel sa dve turbine, moze Honda Akord... :)
Moze neki Nisanov Dzip/pic up... :)

dimac

Mazda Tribute 2.0 i Opel Combo 1.7DTI

UFF

Citat: Kengur poslato 22 Februar, 2011, 01:16
moze Honda Akord... :)

moze  [cheers]


a moze i ona dva ispred

mada ako mogu da biram bas onda moze i novi bmw serije 5 ;)

CADILLAC

 8) [djavo]...Cadillac je Cadillac ! -

[attachment deleted by admin]
BMW BoxerClub Pancevo 666

WOLVERINE

Citat: Sale_CS poslato 22 Februar, 2011, 01:09

Najcesce se "chipuje" na 180 ks, 340 Nm i kazu da ne utice na vek masine.


Iz 1.9 dizela stare konfiguracije, samo dodata comonreil pumpa i dizne........  pa raspao bi se za 100km......  Pa to ni BMW danas nije uspeo da izvede iz 2.0 d nove generacije..............   BAJKA.........

krce

Trenutno ovo  dok nestigne novi model, druga slika kad sam kod Vesnica stavljao sinter duplo kvacilo

/i/subit.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

a ovaj sam pazario pre neki dan ocu da budzim nesta ,mislim mat crn vatre sa strane neke felne spustim malo i otvorim auspuhe inace V8



Uploaded with ImageShack.us

dimac

Auuuuu, pa ovaj Subaru je moj san! Lepsi je od ovog novijeg kraceg, bar po meni! Zvuk boxera ne procenjiv, daj neki clip da ga cujemo! :D

PS. Ako bi za nesto bio spreman da se odreknem motora, onda je to ovaj Subaru. ;D

Milo¹*

jesu tebi u nekoj perionici turirali auto? inaèe prelep subaru, ubo si najbolji model..!   ima¹ neke klipove iz vo¾nji?
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D