Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aco.paun

Hm, mislim da nisam ovde pisao ¹ta vozim. Prvi auto je VW Caddy 2004. 1.9tdi 105ks putnièki crni, drugi je ford fokus 2007. 2.0tdci 136ks karavan beli. Slike nemam jer nemam obièaj da slikam kola.

SSZGO

e na kraju da se ponovo upisem u temu, odustao sam na kraju od svih kamara sekvoja eskaladea itd

pokusao prvo da nadjem dobar bmw 645 nakon sto nisam uspeo pogledao sam kejmana s
http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t31/10003802_10201842292594268_1135730683_o.jpg
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Darko


pittatore


Aleks Cross

Lep auto ;-) ali ti je sorc do 00. Sto se tako mrstis ko da te steglo da kakis ?


sale1977v

Slike su perfekcija alal vera !!!!!!

Zeljkamp

Jos da ubacis u tu zver neku guzatu, sisatu i lomnu u struku. ;)
TwinZ Auto & Moto

jocale

prelepa kola nema sta... svaka cast :)
Samo polako i pun gas

UFF

evo krs za prvu fotku (ako je les u gepeku ono u sta gledas ona fotka nosi jos vecu tezinu)

SSZGO

Citat: UFF poslato 12 Mart, 2014, 02:40
evo krs za prvu fotku (ako je les u gepeku ono u sta gledas ona fotka nosi jos vecu tezinu)


moze biti beba lesh ili lesh u komadima inace nece da moze da stane...


bio danas da kupim jedan plasticni sraf ovako nesto samo oni imaju svoje specijalne


http://www.autoconsumables.com/ekmps/shops/227sparts/images/screw-fit-plastic-clip-7mm-hole-20mm-collar-black-147-p.jpg

aj pogodite cenu ?

7 eura
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Darko

cime slikas ? fotke su stvarno do jaja

SSZGO

Citat: Darko poslato 12 Mart, 2014, 14:46
cime slikas ? fotke su stvarno do jaja

sony nex 5n na tripodu
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Aleks Cross

slika je do OO

أعطيتك زائد

freepartyman

 Ovaj Dubai je vrh za slikanje nocu . Enterijer je ludilo, nema nista lepse od bez koze.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

CBRR1


Damnmoto

Aj od danas vozim jos jednog Hacija Ae86.
Tacnije jednog sam dovezao kuci a pola me ceka na livadi... malo farbe i crveni ce biti puska a od plavog mi teba nesto delova i onda u njega ide gsxr za koju godinu...
I ako neko bude slepom ili kamionom prolazio iz pravca guce za Bg neka mi javi sta kosta samo da ne potezem slep sluzbu iz bg i nazad odrace mi kozu sa ledja...

Na zalost sa moba mi ovaj aploud za fotke ne funkcionise

eclipse4

Citat: SSZGO poslato 06 Mart, 2014, 20:56
e na kraju da se ponovo upisem u temu, odustao sam na kraju od svih kamara sekvoja eskaladea itd

pokusao prvo da nadjem dobar bmw 645 nakon sto nisam uspeo pogledao sam kejmana s
http://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t31/10003802_10201842292594268_1135730683_o.jpg

brate sta sve ja nisam nasao i pogledao u zivotu a nisam kupio  [kralj] [kralj]

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor