Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Major



Kanarinac

Ako se izmedju ooga razisljas onda r7+1.


Boban_m


UFF

ne zajebavaj kad hamera i (r8 koji je cista perverzija) sigurno neces uzeti jer im se kako kazes mnogo trose gume :)

nego sta ces da vozis u kamionetu?  pesak?  :P

SSZGO

U kamionetu vozim motor za pustinju npr ili sta god. Opremu za gym. Ili nista. Svidja mi se sto je ogroman
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major

Realno i ja bi uzeo pickup da imam motor. Pritom odlicno izgleda, ogroman je, sedista unutra kao u A klasi nekog nadrkanog aviona.. ODLICAN!

Plazma Keks

pick up... verovatno u Dubaiju ne pretstavlja problem naci parking za toliko vozilo.
sitnice nosis u kabini, kabaste stvari ili stvari iz prodavnice samo bacis pozadi. pre bih to kupio nego bilo koji drugi auto sa spiska. pod uslovom da je manual, 4x4 sa svim regulacijama i da ima gume za teren ;D

Andreja

Da si u Australiji, preporuèio bih ti ovo u tom fazonu, ima snage kao R7+1 a pickup je :D


Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ranko

Alibaba sta god od ovoga gore da uzmes nedo bog da ti crkne nesto... ima propisas twinlab amino :)

juri ti Japanca i to Toyotu... Hilux npr. ti zavrsava poso ako pick up... a cenim da je bedza over there :)

ili neki Pathfinder ili tako nesto...
\
mada ... trosi gume jbg :)




UFF

koliko sam ja provalio dok sam bio u usa ko vozi escalade ili je bas pun ili valja drogu a svi drkaju na njega
a ako pricamo o kvalitetu kakav onda nikakav ford ne dolazi u obzir vec ono sto mu je ranko gore preporucio

Major

Citat: UFF poslato 24 Decembar, 2013, 15:53
koliko sam ja provalio dok sam bio u usa ko vozi escalade ili je bas pun ili valja drogu a svi drkaju na njega
a ako pricamo o kvalitetu kakav onda nikakav ford ne dolazi u obzir vec ono sto mu je ranko gore preporucio

Nekako mi to crnacki pimp fazon. Escalade.. Kao mecku sto voze gastosi, a jos stave neki milje na tablu ;D
Ford je jako robustan auto, veliki, izdrzljiv, a taj expedition je lux klasa tako da ima sve sto treba :)

cone

socijala  :P ko je na goliju isao preko ivanjice, prosao je pored moje kuce :P


Radanovic


Major