Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

pit


WOLVERINE

Citat: mazzi poslato 20 Maj, 2013, 00:34
1,9 TID 150hp ... jos automati ... po gradu ne spusta ispod 11 ali ide :D Zena je sad najbrza u gradi :D

BINGO...........  mozda najbolja kupovina danas.....  nekada su saab vozili arhitkti i doktori nauka.... verovatno su zeleli da se osecaju sigurno....

mazzi

Ja ga uzeo u nadi da ce me naterati da zavrsim fakultet :) Stvarno za te pare ne postoji bolje opremljen auto, problem je mozda dalja prodaja ali ja i ovako racunam da ga necu prodavati 5 god tako da svaki auto ce da izgubi za to vreme.

cone

ja sam odusevljen majke mi :D a i nije to neka ogromna potrosnja za toliki auto, mozda bi se potrosnja sredila malo da je manuelac.. prelep je

Panco.KV

samo ovaj i najbolji  [srce]

Jefta

Mazzi neka te sluzi SAAB sto godina :) Jel si morao da sedis na levoj nozi, da ne krenes iz navike da pritiskas kvacilo i da zabodes kocnicu :)

Jocika

xaxa tako sam se ja ispalio pa mahinalno zabodem kocnicu i onda lepo levu nogu nabijem skroz uz sediste i nema problema...

hagor

dosta ti trosi s obzirom da je dizel, ja imam 2.0T ali manualni menjac i trosi po gradu 11-12l plina...
RIde or Die

mazzi

I sad drzim levu ispod sedista :) Ma da je veci problem kad sednem u auto sa manuelnim sto zaboravim na kvacilo :D U glavnom sam nalazio po raznim formima i site-ovima da je 9,8 u gradu i moze ali da vozis bas pazljivo, cim ga malo stiskas izadje na 11-12

Hurricane

...ko ti sad vozi Triumpha?
SAAB je fantastièan, ¹ta ima veze ¹to tro¹i malo vi¹e, nijedan SAAB nije mali potro¹aè, to je odlika automobila za ¹ire narodne mase..
i jo¹ automatik...   [thumb_up]




Major

Citat: mazzi poslato 21 Maj, 2013, 08:49
I sad drzim levu ispod sedista :) Ma da je veci problem kad sednem u auto sa manuelnim sto zaboravim na kvacilo :D U glavnom sam nalazio po raznim formima i site-ovima da je 9,8 u gradu i moze ali da vozis bas pazljivo, cim ga malo stiskas izadje na 11-12

Meni je trebalo citavih par minuta da se naviknem na automatika. Ali kad sam posle seo u manuelni prvo je poskocio kad sam ga palio jer naravno nisam kvacilo stisnuo, a i par puta mi falilo da se ugasi jer kad stajem zaboravim da treba da koristim i levu papucicu ;D



mazzi

Citat: hurricane poslato 21 Maj, 2013, 10:16
...ko ti sad vozi Triumpha?

Saab-a vidjam samo kad zena spava :D

Major

Citat: mazzi poslato 21 Maj, 2013, 11:54
Citat: hurricane poslato 21 Maj, 2013, 10:16
...ko ti sad vozi Triumpha?

Saab-a vidjam samo kad zena spava :D

A Zena nikad nespava ;D ;D ;D

Jefta


Gašpar

Citat: mazzi poslato 20 Maj, 2013, 01:05
Ja ga uzeo u nadi da ce me naterati da zavrsim fakultet :)

Imam neke veze ako hoæe¹  ;D ;D ;D

Jefta

Nemoj samo ti Gaso da mu sredjujes, inace vise nikada necemo videti Mazzi-ja na druzenjima... :) hehehhe

zemunboy

Citat: mazzi poslato 21 Maj, 2013, 11:54
Citat: hurricane poslato 21 Maj, 2013, 10:16
...ko ti sad vozi Triumpha?

Saab-a vidjam samo kad zena spava :D
Znaci dosla Zena po svoje...

Lazic

¹to li je ova tema zamrla...? biæe, do¹lo lepo vreme pa niko ne vozi kola vi¹e...:D

rboban

KakVa kole, cemu to sluzi?
Ride It Like You Stole It

Chris_SM