Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Vule

 :)

[attachment deleted by admin]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

sibin


Jefta

ууу леп БМВ Вуле! Честитам.

Само мислим да мораш да мењаш фелне ускоро, или ове бар да оставиш за зимске гуме.

Едит: АУуу какав је унутра!!! Дркање у кади!!! Колико видим све црно сиви детаљи? Једина комбинација боја за унутрашњост

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

Citat: Jefta poslato 25 Mart, 2013, 23:49
ууу леп БМВ Вуле! Честитам.

Само мислим да мораш да мењаш фелне ускоро, или ове бар да оставиш за зимске гуме.
Hvala druze.... ;D felnice kasnije dolaze na red... trenutno sam u fazi baje koji vozi BMW-a a nema PAS za sta da ga ujede ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Idemo korak po korak.... pa ako da Bog... neke 19" da padnu 8) a pre svega toga... jedno POLIRANJE U FULLU i čišćenje enterijera 8)
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Jefta

Немој 19 никако бар не у Србији. Возио сам нову хонду акорд од колеге са посла са 19 инча точковима и ниско профилне гуме... Па оно је као да возиш без амортизера... ужас. Е сада како иду 19 на БМВ то не бих знао...

Vule

Citat: Jefta poslato 25 Mart, 2013, 23:55
Немој 19 никако бар не у Србији. Возио сам нову хонду акорд од колеге са посла са 19 инча точковима и ниско профилне гуме... Па оно је као да возиш без амортизера... ужас. Е сада како иду 19 на БМВ то не бих знао...
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ovako izgledaju felne 19" od petice na trojci ;D ;D ;D
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

Citat: Milos poslato 25 Mart, 2013, 23:41
Da li si zatamnio sa atestom ili bez? Koliko procenata napred a koliko nazad?
Daj neku sliku auta sa strane sa zatamnjenim staklima da vidimo kako to izgleda.
Ja planiram da zatamnim, a u dilemi sam sta i kako :)
evo ti oko 40 % zatamnjenosti napred...

[attachment deleted by admin]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Milos

Za trojku je 18" prava mera. A za peticu, ne znam... Verovatno bi 18" bile neki kompromis lepote i udobnosti, ali 19" sigurno lepse.
A ove koje imas odlicne za zimski set...

UFF

preko 17 ni u ludilu sto se mene tice

odlicna petarda ali opet sa ruznim felnama kao i trojka sto ti je dosla

menjaj

Zeljkamp

Cestitam Vule, neka je sa srecom, odlicna masina!  [thumb_up]

Vidim da felne imas u planu i necu ih pominjati ali cu te zamoliti da izvadis i bacis one odvratne kineske gumene patosnice i da stavis original! Hvala.  [cheers]

TwinZ Auto & Moto

Vule

Citat: Zeljkamp poslato 26 Mart, 2013, 01:31
Cestitam Vule, neka je sa srecom, odlicna masina!  [thumb_up]

Vidim da felne imas u planu i necu ih pominjati ali cu te zamoliti da izvadis i bacis one odvratne kineske gumene patosnice i da stavis original! Hvala.  [cheers]


vec urađeno juče, ali su montirane posle slikanja.... ;D
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

sibin

na taj auto barem 18" prosto place za velikom felnom. kao sto rekose vec ove sto imas za zimski set.

Major

Citat: Vule poslato 25 Mart, 2013, 23:37
Citat: Major poslato 16 Mart, 2013, 18:23
Slike obavezno kad stigne :D
Evo slika Majore  8)

[cheers]

Neka je sa srecom Vule i da se navozas cim skupis pare za gorivo ;D
Kao sto rekose vecina njih felne su obavezne za promenu, ostalo je bombonica [cheers]

mazzi

Evo i Saab-a ;) Jedina zamerka je da trosi mlogooo :P

[attachment deleted by admin]

Jocika


cone

kakva lutka mazzi  [balavi]  [balavi] za mene nema nista bolje na putu od nadrkanog karavana  [djavo]

mazzi

Bila je tema ovde kad sam jurio kola, o Saab-u nisam ni razmisljao ali kad sam ga video bila je ljubav na prvi pogled :)

WOLVERINE

Citat: mazzi poslato 20 Maj, 2013, 00:30
Bila je tema ovde kad sam jurio kola, o Saab-u nisam ni razmisljao ali kad sam ga video bila je ljubav na prvi pogled :)

Koji je agregat u pitanju?

mazzi

#679
1,9 TID 150hp ... jos automatik ... po gradu ne spusta ispod 11 ali ide :D Zena je sad najbrza u gradi :D