Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

 [facepalm]

jos 1991ve je bmw pokazao svima kako treba da izgleda klasican auto (e36)

a neki drugi prozivodjaci jos mnogo ranije

stvarno mni nije jasno da li su dizajneri glupi ili to namerno rade


npr honda acord ili bmw 5 je upravo to, klasicna limuzina i ne znam osobu kome se taj auto ne svidja

sto onda drkaju qrac i izmisljaju ovakva sranja?

Plazma Keks

neka nova moda, siti krosover... pretakanje iz supljeg u prazno.

RRa¹ko

150k? pa nama italijani obecali da ce 500L da se proda u 150k godinje? a i veliki fica mi je znaru! ;D

al kapiram te, tebi se svidja i to je najvaznije, kao meni moje rucke tj heblovi tj rucica gasa :D

al i dalje ne znam kako ti se zove model vozila?

(osecam da je neko grdno ime pa nec da kaze)

Gašpar

Ma Sedici, ko Desmosedici ;D

pit

Citat: Ga¹par poslato 16 Februar, 2013, 18:10


           Suzuki SX-4 se pokazao odlicno i nema razloga da Sedici koji je identican tj razlikujuje se samo po prednjoj maski bude nesto drugaciji.

https://www.google.rs/search?q=suzuki+sx4&hl=en&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=dqQgUcTaAYSWswb1oID4Aw&sqi=2&ved=0CDsQsAQ&biw=1280&bih=673

Bori¹a


RRa¹ko

@Pit
U suzuki stavljaju jtd?  [neampojma]

Gašpar

Da, tačnije MultiJet. Mislim da je i menjač Fijatov. Onaj sa 6 brzina iz Crome. Zato se i izrodila saradnja. Auto se proizvodi u Suzukiju u Madjarskoj. A da ne bi davao keš za motore, Suzuki daje trećinu proizvodnje Fijatu i svi srećni :D

Zeljkamp

Jel istina da se i u Opel ugradjuje Fiatov motor?
TwinZ Auto & Moto

mazzi

Istina, mislim samo JTD 1,9  odnosno mislim da se kod opela zove CDTI a samim tim i u SAAB-a samo se zove TiD :)

UFF

u opela ugraduju o bmw
americka qrava prima sve evroljane redom :)

pittatore

jtd se ugradjuje u Opela a bmw je kupio samo sistem jtd ubrizgavanja od Fiata, a od skoro kako sam cuo i Wagen isto.

RRa¹ko

Znaci fiat isamarao konkurenciju sa jtd motorom!  Nije ovaj gasa blesav.. samo kad bude prodavao kola nek ga da pod suzuki sx4, jel niko ziv nece traziti fiat sedici da kupi!  Sem fanovi multiple naravno.  ;D


hagor

i 1.3cdti koji je isao u opela je fiatov motor...
RIde or Die

CBRR1

Sve u svemu isti qrac,samo se srbi samaraju koji je auto bolji,a svi razmenjuju trapove motore,sve je to isti kalup sa drugom markom na sebi....


Kengur

Citat: CBRR1 poslato 20 Februar, 2013, 12:21
Sve u svemu isti qrac,samo se srbi samaraju koji je auto bolji,a svi razmenjuju trapove motore,sve je to isti kalup sa drugom markom na sebi....



+

Pre neko vece mi prica Jokerov drugar da je za alfu159 radio audi trap... Koliko je tacno ne znam, ali cinjenica je da vise ne mozes da povatas ko sta za koga radi... Sve isti kurac, samo malo drugacije upakovan...

CBRR1

I sad ce da se javi neko i da kaze,sve to vazi za sva vozila osim za BMW,trapovi se proizvode na marsu,skoljka na saturnu,a motor to je tajna...i zato je on tako poseban,i kosta ko i svaki drugi i ide ko i svaki drugi...

UFF

ma isti bre klurac
nijanse su u pitanju
svako vozi onu nijansu koju vise voli  (koja mu se slaze uz oci :D)

Kengur

Citat: CBRR1 poslato 20 Februar, 2013, 12:25
I sad ce da se javi neko i da kaze,sve to vazi za sva vozila osim za BMW,trapovi se proizvode na marsu,skoljka na saturnu,a motor to je tajna...i zato je on tako poseban,i kosta ko i svaki drugi i ide ko i svaki drugi...
Citat: UFF poslato 20 Februar, 2013, 12:38
ma isti bre klurac
nijanse su u pitanju
svako vozi onu nijansu koju vise voli  (koja mu se slaze uz oci :D)

cuti bre, vidis da imaju i tajni jezik :P Sektasi :)

clutch&brake

mini cooper s 1.6 200 ks... eto da znate sta se vozika od mene
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!