Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


UFF

Gasa kupio auto nov  [yahoo] ja ga video i slikao u gradu

Andreja

Uuuuuau, Nissan Joke :D

Danas sam video novu E klasu u jako sliènoj boji, Ga¹a uleteo u ozbiljne pare   :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Ninja Boy

E onda da castis za novo vozilo  [cheers]

ivanastark

E, Joker-u, da vidis tek moooj vozni park ;D
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Gašpar

Citat: Joker poslato 05 Decembar, 2012, 11:26
Ja sam se ponovio!!  [yahoo] [yahoo] [yahoo]





Èak se i boja uklapa. Samo jo¹ da mu stavi¹ one panèevaèke tablice  ;D


Joker

Da, uradicu mu nalepnice... Oprema unutra ista samo ima razlika u performansama... :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Major


hagor

#509
pezo prodat umesto njega je stigla opel corsa 1.3 dizel 2005 slatko sam se navozao sa njom, nekih 10ak dana je bila kod mene presao sam oko 1500km i mogu reci super auto za voznju po lokalu i nekim okolnim mestima sa umerenom brzinom kretanja ili ti po propisima ogranicenja, auto definitivno nije za autoput pri brzini od 130 imam osecaj kao da se auto muci, bucan je, ne znam, nekako mi ne uliva poverenje sa ovim motorcicem za dalje putovanje, ali zato odlican auto za voznju po gradu i odmah da napomenem price da 1.3 dizel trosi po gradu 4 litra dizela su cista laz, moja prosecna potrosnja je bila 5.6 litara (testirano tehnikom pun rezervoar predjem 300km po gradu pa opet pun rezervoar) za otvoreno ne znam koliko trosi, nisam ni testirao. ono sto me je odusevilo je "snaga" auta, kao i mnoge koji su je probali, auto tezi 1010kg i sa svojih 1300ccm i 70hp skroz lepo povlaci, cak sta iznenadjujuce dobro ... no corsa je prodatada i umesto nje je privremeno stigao BMW e39 528iA u professional paketu opreme. to je ujedno i moj prvi auto sa automackim menjacem, i mogu da kazem da je gospocka stvar, konkretno moj primerak je bio tiptronik i skroz je interesantan za voznju, e sad, potrosnja u odnosu na manuelni je veca, odrzavanje i nedo bog kvar menjaca je skup, tako da ipak ostajem ja veran manuelnom menjacu. on se nije dugo zadrzao kod mene, imao sam solidno ulaganje u motor tako da sam ipak odlucio da ga dam u zamenu za zdrav e39 i da doplatim jer iz iskustva znam da kad se otovori motor od planiranog ulaganja se uvek prosiri, i cifra ode mnogo vise od planirane. u zamenu za 528 je stigao e39 525tds u stvarno dobrom stanju, ali, ipak i tu je moralo ulaganje, ali odlucio sam se njega da sredim jer je motor odlican na trapu perfektan i dobar limarijski, imao sam problem sa curenjem nafte na leru i kada je auto ugasen. u bosh servisu je zamenjen dihtung bosh pumpe i remontovana dizna ... od ulaganja mi je ostalo da sredim elektroniku na bosh pumpi(kvar manifestuje da auto nema lep rad na leru, osecaj kao da je nosac motora popustio) sto ce biti regulisano ovih dana samo da malo finansijski stanem na noge jer sam imao puno troskova ovih dana. nakon toga sledi lepa voznja u meni omiljenom brendu. sto se tice njegove potrosnje na otvorenom se hvata oko 6l ali lagana voznja, lokal oko 9-10l takodje lagane voznje josh uvek ne mogu da tvrdim oko potrosnje jer je auto kod mene od 27mog decembra i presao sam oko 450km.

evo i par slika automobila. 528 je mis sive boje a 525 koji trenutno vozim je teget, trenutno imam samo slike koje su bile u oglasu



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


edit: Sretna nova godina svima  [yahoo]
RIde or Die

MIGE

sretna i tebi...nego,jesi li ga kacio na dijagnostiku?pitam zbog airbag-a  ;)

Kanarinac

Ma air bag je samo malo ispucao :D

hagor

svetli lampica za air bag i prijavljuje da je iz volana ispucan, a ima air bag u volanu ...
RIde or Die

DAREDU

A ovo ja vozim

[attachment deleted by admin]

DAREDU

.

[attachment deleted by admin]

Major

Lepa boja i dobro su mu cucnule ove felne  [thumb_up]

CBRR1

Koja verzija agregata...?

Kanarinac

Meni jedino ove 4 cevi bodu oci...

DAREDU


CBRR1

Citat: DAREDU poslato 31 Januar, 2013, 22:08
1.9mjt 130cv sport
Pitam zbog 4 izduva,mislio sam da ima jaci agregat zbog toga,to si ti doradjivao...?