Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

aj pite ne moras uvek da kakis... lozi malo ljude za neki drugi dan ;D

Ripley

@hagor, jel taj volvo nosi renoov motor 1.9 dti? Ako jeste, verujem it za potro¹nju. Imao sam ga u Laguni karavn '00 godi¹te, nikad je nisam vozio ispod 160 jer mi je tro¹ila ne¹to sme¹no 6-7L, kad sam i¹ao van nisam je spu¹tao ispod 180 i tro¹ila je 9L, a kad sam sipao Shell V-power spustio sam na 8. Mo¾da neko ne veruje u ovu prièu, i sad mi zvuèi nestvarno, jer sve ¹to sam kasnije vozio tro¹ilo je bar 2L vi¹e od ovih proseka.

Nixazzar

Moj cale kad vozi Volvo-a (doduse moj je 116hp) nema sanse ispod 6.5 kombinovane voznje, ali to samo on kad vozi :D

hagor

ciji je motor ne znam, znam da je 1.9 i 95hp a za potosnju ko ne veruje mozemo da sednemo u kola i testiramo :)
RIde or Die

pit

Citat: Plazma Keks poslato 28 Oktobar, 2012, 11:42
aj pite ne moras uvek da kakis... lozi malo ljude za neki drugi dan ;D



        Vidi Plazma to ne kaki da kazes tati i mami sto su te napravili taKo nevaspitanog jel jasno balavanderu jedan dosadni....u svakoj corbi ti moras da budes zaprska ..a ne secam se da sam tebe nesto pitaO u ovoj temi ....a i ne vidim sto se javljas i zasto je moj  post bio lozenje....I NEMOJ DA MI REPLICIRAS NE ZANIMA STA IIMAS DA KAZES JER JE SIGURNO NEKO SMARANJE.

Plazma Keks

zao mi je sto imas takvo misljenje o meni...

Dzonsi

Merca 190 diz'la  ;D Dok god se lo¾a mo¾e kupovati neæu ga prodati  [yahoo]
Burn the rubber not your soul!

Dragan_kineziolog

Isti sam. 86-to godiste, a nit se sta kvari, udobno, milina za voziti (malim prstom mogu mjenjacem i volanom rukovati), za 26 godina staro auto, ne postoji bolji.


Tezak je zivot nas nindzi

ivanastark

Peugeot 407, crni, 1.6 HDi, 110 KS, 2009., bio presao 136k km pre nego sto je postao moj.  8)

Trosi oko 7.7L/100km, no koliko je guzva po gradu i stani-kreni, jednom mi je skocilo na 9.3 potrosnja, a i malo sad od zimskih guma..
"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

Major

Koje su ti ovo tablice?

svetac

Citat: Major poslato 26 Novembar, 2012, 18:25
Koje su ti ovo tablice?
zoll table,sa njima stize auto iz nemacke!  [thumb_up]

Major

Ucinilo mi se da su zoll ali nisam bio siguran pa rekoh bolje da pitam :D

ivanastark

"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

hagor

Volvo prodat, kao zamena stigao 206cc 2002 1.6 16v sredjivao sam prvo sve sto je bilo potrebno oko mehanike, trapa, krova... sada u planu farbanje felni u sivu, skidanje carbon folije oko soferke, fabricka hauba u boji auta i poliranje celog auta...



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
RIde or Die

UFF

a stop svetlo ?

sad ce da te napuse zbog toga veruj mi :)

Joker

Brate, kakvo ti je ovo stop svetlo?!?!?!?!  :o :o :o

Ova uvreda za forum nece proci nekaznjena!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Sreæa pa Sudija za ocenjivanje izgleda ima sliène ¹topove, pa ti on neæe ni¹ta  ;D

Nixazzar


Andreja

Zadnji deo auta me podseæa na
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

CADILLAC

NE bih se ljutio uop¹te... ;) [clapp] [thumb_up]
BMW BoxerClub Pancevo 666