Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

kanraniac. to sam rekao u fazonu, sta bi bilo kad bi bilo. ;D

Plazma Keks

nek mi lepo najede govana onaj sto mi je nalupao minuse nizasta. razumeo bih da je gaspar, ali koliko vidim on se nije vredjao.

zmiya

Ja sam,i znaj da ti ne lupam minuse zato ¹to te mrzim,zato ¹to si mi antipatièan,ne lupam minuse zato ¹to si ti napisao post..
Minus ti je svaki put za glupost koju napi¹e¹..
Hvala ti ali govna ne jedem,samo mogu da ih proèitam u tvojim postovima.

Plazma Keks

ja sam se zajebavao na racun smarta, nisam nista ozbiljno mislio oko tog automobila. ako tebe vredja, onda nemamo isti smisao za humor

zmiya

Ne vredja me uop¹te,a nije mi ni zanimljivo..
I meni se de¹ava da lupim ne¹to ali ti ne prestaje¹ da lupa¹..

zmiya

Citat: Plazma Keks poslato 08 Decembar, 2011, 09:51
nek mi lepo najede govana onaj sto mi je nalupao minuse nizasta.

Na ovom forumu postoji jednocifren broj ljudi koji svakodnevno i bez ogranièenja mogu da me hrane govnima,ti sigurno nisi medju njima..

gane


MILJAN

Citat: Plazma Keks poslato 08 Decembar, 2011, 10:06
ja sam se zajebavao na racun smarta, nisam nista ozbiljno mislio oko tog automobila. ako tebe vredja, onda nemamo isti smisao za humor
Moja supruga ima Smart. Mogu da ti ka¾em da ga ja maznem èesto za gradsku vo¾nju jer me volvo neviðeno smara kod parkiranja-predugaèak je. A smart otkida koliko je praktièan auto... I nije mali..Komotno sednem i vozim... Ima dosta mesta na vozaèevom sedi¹tu a malo manje na suvozaèevom... Malo tro¹i...3 cilindra 600cc.----- Automatik i tiptronik-...Za grad je keva- veruj mi... I jako je stabilan...Ja sam ga u startu odmah forsirao u krivinama i proklizavao ali da se prevrne-neæe----
Cave ab homine unius libri

zmiya

Prevrnuo bi se da si stavio napred ¹ire gume i jaèe koènice..

Bori¹a

Citat: Plazma Keks poslato 08 Decembar, 2011, 09:51
nek mi lepo najede govana onaj sto mi je nalupao minuse nizasta. razumeo bih da je gaspar, ali koliko vidim on se nije vredjao.

http://media.desura.com/cache/images/members/1/431/430462/thumb_940x3000/TrollFaceDancing.gif

milos ghost


zmiya

Korisnik Plazma Keks je dobio + zato ¹to se izvinio korisniku Zmiya za hranjenje govnima.

Bori¹a

Citat: zmiya poslato 09 Decembar, 2011, 19:12
Korisnik Plazma Keks je dobio + zato ¹to se izvinio korisniku Zmiya za hranjenje govnima.

Korisnik Plazma Keks je dobio automatski ban.

UFF


zmiya

Automatski ban je u drugoj temi..

Damnmoto

Zasto da Alfa ima samo svoju temu, hajde svi da pokazemo nase aute 8)

moze?

prpa_zr


Damnmoto

Ok onda mmoze ova da se brise, nisam primetio
Pozddrav

Damnmoto

Vozim i obozavam i vozdizem iz mrtvih vec godinama AE86 1.6 1985.
[djavo] kako se kaci pdf od 10mb ili avic

Major

Sto bre ovaj tvoj auto ima 6 tockova?



;D