Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Vule

Citat: RAmireZ poslato 07 Decembar, 2011, 01:07
Na¹ao sam u oglasima, na BG tablama ima jedan, samo je malo skuplji = 13.000, ali ne dolara nego evara  ;D
P.S. Taj je najjeftiniji  [zvizdi]
12 900 sa NBGD-a 04 god... ja se razmisljao da uradim zamenu.. ali oko 175 000 dinara je registracija -.-
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

UFF

pa onda se bas i nisi dugo razmisljao :D

Vule

Pa jos se uvek neckam ko seljacka mlada...jedino da nekom polomim noge,pa na njega da se vodi x)
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

UFF

kad ti sledeci put neki cigan bogalj na semaforu pridje da ti trazi dinar ti ga povedi kuci :)


Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Kengur

Ne znam dal sam kacio slike... 8 godina vec ga jasemo, nepojebiv totalno.

Jedna slika je sa neta, jbg, nemam slike... :)

Tihi_ZR

Citat: Kengur poslato 07 Decembar, 2011, 12:44
Ne znam dal sam kacio slike... 8 godina vec ga jasemo, nepojebiv totalno.

Jedna slika je sa neta, jbg, nemam slike... :)
Pa sta je to za njega? Moj Sunny je kupljen nov pre 21 godine i i dalje mu ne fali nista. Kod njih je dobro sto imaju lanac a ne kais pa nema ni velikog servisa.

Kengur

Ne mora da ima ni mali... :D

Stvarno je za ulozeno-dobijeno i vise nego odlicna kupovina!

Plazma Keks

kad japanac napravi to je kvalitet. ovaj moj, sve oko motora je nedojebivo, a arci se svaki dan.. motor mu je fordov i na svakoj zameni mu fali bar 1l ulja...


Kengur

Ne znam, ovi noviji mi ne ulivaju nesto previse poverenja po tom pitanju.

Kad nekog pazarim, onda cu da se uverim... :)

Tihi_ZR

Nissan je po mom misljenju jedan od boljih japanskih proizvodjaca, steta sto svake godine menjaju modele a nikako da izadje nesto sto je normalno i lepo a za pristojne novce. Novi Juke je predrkan i skup je dosta, Micra mala, Qashqai opet skup...

Gašpar

Najlepsi auto ikada napravljen [balavi] [balavi] [balavi]


Kengur

Ma gde je lep, ruzan ko djoka.

Murano mi se svidja, ali kretenska kubikaza... Tj nije, ali reg i corba kod nas...

Tihi_ZR

Citat: Gaspar poslato 07 Decembar, 2011, 16:30
Najlepsi auto ikada napravljen [balavi] [balavi] [balavi]


Dobar ali skup dosta. Malo je cudan, plus je napravljen na platformi micre,  ne bih nikad rekao.

Plazma Keks

ruzan ko lopov, stalno sam slusao na radiu, "KUPITE NOVI NISSAN ÐUK", kad sam ga video... gay vozilo, kao za one sto furaju smarta

Joker

Citat: Plazma Keks poslato 07 Decembar, 2011, 17:31
ruzan ko lopov, stalno sam slusao na radiu, "KUPITE NOVI NISSAN ÐUK", kad sam ga video... gay vozilo, kao za one sto furaju smarta

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] E sada si ga najebao!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Khm, khm  [rofl] [rofl] [rofl]

Nije da ga nemam u garazi  ;D