Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

gane

evo ti uffe karavan za pijac(u)
Audi RS6-R MTM

ni¹ta mi vi¹e ne treba ;)

UFF

@ wolverine, gane

Svaki ALI SVAKI  karavan koji okacite je I LEPSI I BRZI U SEDAN VERZIJI tako da jednostavno odustanite
ne vredi

jer kao sto ne postoji jedan motor najbolji u svemu tako ni ne postoji karavan koji je bolji ili brzi od prave limuzine ili sportskog auta pa ako BAS hocete da branite ono sto vozite moj savet je da idete na njegove prednosti (tovarni prostor) a ne mane (dizajn i performanse) jer svaki motor koji ide u karavan verziju se pravi i za sedan a sedan mora biti laksi jer ide manje materijala pa samim tim i brzi ;) (o lepoti je nepotrebno diskutovati tu je sve jasno)

A opet ako tovarni prostor nije za pijacvu bolje nadjite izgovor tipa "treba mi za posao" umesto "jbg imam malu decu" jer ako nemate bar cetvoro dece taj izgovor vam ne vazi - sta moze da se preveze za decu u opel vektri ili fiat stilu karavanu sto ne moze u bmw petici ? (to je ta klasa namerno nisam hteo da preteram pa poredim sa sedmicom) a ako imate 4+ dece onda vam ni taj karavan nije dovoljan vec vam treba mini bus pa smo tako dosli do zakljucka da su vam deca los izgovor

znaci ili kupus za pijacu ili tisina :D

bokilic

pa ako ce da porede postoji  i bmw karavan...
no dobro stvar ukusa,,
najvise volim kad ljudi tako kace slike i pricaju u nekim autima konjazi .....a nikad seli u njih,niti ih videlo uzivo dodirnuli.......
voze neku prosecnu kanticu,a ne znaju sta je uzivanje u 2500 ili 3000cm...
ko nije probao staru dobru gardu iz 80tih ,pa 90tih nezna sta je tvrdjava od auta,,ovi noviji su vec konfekcija,no dobro o ukusima nevredi raspravljati..
bmw je stara dobra firma,pravi dobre aute,ima i boljih,,ima i losijih,..ali ima i poslovica
ne hvali magarca kojeg si jahao,i nekudi konja koga probao nisi...
brmmmm

gane

da mi je jedan onakav, pa makar i za kupus i pijacu .... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Plazma Keks

neki karavani su lepsi od sedana ;D kao recimo, reno laguna

Gašpar

Reno nije auto, to je prevozno sredstvo ;D

bokilic

Citat: Gaspar poslato 24 Novembar, 2011, 00:24
Reno nije auto, to je prevozno sredstvo ;D
eh,,a stari dobri reno 30... ima jos par finih...
brmmmm

Gašpar

Ma ja vozim Clia, nista mu ne fali. Pali, radi, ide, skoro da i ne trosi. Ima solidnu opremu, ali ne moze se porediti sa nekim pravim automobilima.

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 23 Novembar, 2011, 23:55
@ wolverine, gane

Svaki ALI SVAKI  karavan koji okacite je I LEPSI I BRZI U SEDAN VERZIJI tako da jednostavno odustanite
ne vredi

jer kao sto ne postoji jedan motor najbolji u svemu tako ni ne postoji karavan koji je bolji ili brzi od prave limuzine ili sportskog auta pa ako BAS hocete da branite ono sto vozite moj savet je da idete na njegove prednosti (tovarni prostor) a ne mane (dizajn i performanse) jer svaki motor koji ide u karavan verziju se pravi i za sedan a sedan mora biti laksi jer ide manje materijala pa samim tim i brzi ;) (o lepoti je nepotrebno diskutovati tu je sve jasno)

A opet ako tovarni prostor nije za pijacvu bolje nadjite izgovor tipa "treba mi za posao" umesto "jbg imam malu decu" jer ako nemate bar cetvoro dece taj izgovor vam ne vazi - sta moze da se preveze za decu u opel vektri ili fiat stilu karavanu sto ne moze u bmw petici ? (to je ta klasa namerno nisam hteo da preteram pa poredim sa sedmicom) a ako imate 4+ dece onda vam ni taj karavan nije dovoljan vec vam treba mini bus pa smo tako dosli do zakljucka da su vam deca los izgovor

znaci ili kupus za pijacu ili tisina :D

 Moram ti reci da si slep i da nevidis dobro... To sto ti slusas zenu ili devojku pa trckas do pijace to nije nas problem ni karakterni ni estetski...  E sad najveca prednost i lepota karavana je sto u njega mozes da stavis sve 4 zimske gume i odes kod vulkanizera da premontiras za razliku od limuzine i dozivis lepo da nemoras nikoga da molis za uslugu koju sutra moras da vratis...
Tezina karavana je u odnosu na limuzinu veca za 10kg ako pricamo o bmw serie3...   Nauci nesto... za promenu....  nemoj verovati forumima i pricati gluposti ....


           




  Mislim da sam ovde zavrsi..............   

UFF

Nit sam cito, nit verovo forumima, da me je interesovao tacan podatak valjda bi umeo da koristim google?

I evo priznajem u pravu si. gume menjam jednom godisnje i tad kako ti kazes najveca prednost karavana BAS dodje do izrazaja  [rofl] pa ga samo zbog toga i treba kupiti

Kupicu karavan da bi mogao da odem do vulkanizera sa njim da zamenim gume (ustvari tvoj karavan to ne moze jer si mu oprao tepihe pa da se ne isprlja.. tako da izgleda ipak nema prednosti u odnosu na limuzinu? :D)

Nema veze bar cu imati 5000ccm i placati kazne da se vidi da sam prava muskarcina, samo mi nije jasno sto si ti uzeo ispod 2000ccm kad su samo ovi jaci za muskarce? Da li je moguce da si poslusao zenu?  ;D

Kengur

Audi, kvatro, karavan... Da imam para bez trenutka razmisljanja...
Hoces luksuz imas ga. Hoces da stisnes on ide. Krvine drzi kao pegla!
Po meni nema boljeg prevoza...

CADILLAC

...ovo sam vozio jedno godinuipo  dana ,poèetkom "zlatnih" 90-tih, [dunce]...nikako me nisu volele kom¹ije [nono] koje su kupovale gorivo u fla¹ama ,na 2l ,ali ¹ta æete ,"kriza" zakucala i na moja vrata ;D....morali smo da se rastanemo....big blok ,82000 sm3 ,automatic ,30+L/100km....NIKADA ga neæu zaboraviti ,....vo¾nja ¾ivota....otuda i moj NICK ;) [blahblah] ;)

[attachment deleted by admin]
BMW BoxerClub Pancevo 666

WOLVERINE

#352
Citat: UFF poslato 24 Novembar, 2011, 01:33
Nit sam cito, nit verovo forumima, da me je interesovao tacan podatak valjda bi umeo da koristim google?

I evo priznajem u pravu si. gume menjam jednom godisnje i tad kako ti kazes najveca prednost karavana BAS dodje do izrazaja  [rofl] pa ga samo zbog toga i treba kupiti

Kupicu karavan da bi mogao da odem do vulkanizera sa njim da zamenim gume (ustvari tvoj karavan to ne moze jer si mu oprao tepihe pa da se ne isprlja.. tako da izgleda ipak nema prednosti u odnosu na limuzinu? :D)

Nema veze bar cu imati 5000ccm i placati kazne da se vidi da sam prava muskarcina, samo mi nije jasno sto si ti uzeo ispod 2000ccm kad su samo ovi jaci za muskarce? Da li je moguce da si poslusao zenu?  ;D


  Evo ga auto za tvoje gabarite.........  naravno BMW sigurno malo trosi ali je BMW sigurno nema kazni ali je BMW....   [blahblah] [blahblah] [blahblah]


 


 A ovo bih rrekao da te neko slika na nekom moto skupu.........


UFF

E sad si me zajebo svaka ti cast auuu  strasno

a sto se tice auta sa slike iznad ja bi to vozio  8)

Ivan1979

Za ovaj mali spori autic iz 1956 ili tako neke  godine moj teca dobio  35000 e  2004 god. 
Svaba koji ga je kupio sigurno nije normalan a?  [neampojma]


Ivan1979

Sad ce neko reci da to  nije tacno posto teca nije rod  [rofl] [rofl]

robbief

Hm, pa nije ga svaba kupio zato sto je to jedan fantastican auto, nego valjda zato sto ima kolekcionarsku vrednost? :)

smooth

Ivan1979

Ma kako nije fantastican? ipak je to BMW BRE  ;)

A pola familije mu se smejalo kad ga je kupio i posle potrosio brdo kesa da ga vrati u originalno stanje. Trajalo je to oko 8 godina....ali debelo se isplatilo  [thumb_up]

Error

Lancia y 1.0 fire,`88 giodiste,5 brzina,...:D
Success is how high you bounce when you hit bottom.

rboban

#359
SUZUKI BALENO 1.3 GS TNG

Tacka A do tacke B, i pouzdano nazad uz male troskove,,, a jedini auto koji sam probao da mi je srce zakucalo brze je M5 i
neki JAGUAR R sa gomilom natpisa na njemu...... Ali MOTOR je motor,,,, [klanjam_se]
Ride It Like You Stole It