Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 22 Novembar, 2011, 09:33
ja cu zamajac uskoro menjati
300e
kad sam mogao toliko da dam za registraciju i tablice mogu valjda i za odrzavanje jbg?

sta da kazu oni sto vose 3000ccm pa im registracija 750e

  Pa obicno onaj ko kupi 3000ccm on ne razmislja o registraciji i njenoj ceni.... Vec uziva u kvalitetu voznje sa tih 3000ccm i 250ks.... 

zmiya

A ima i druga grupa,oni koji kupe 735i  za 900e,pa registruju na invalida i ne odr¾avaju ni¹ta..

Bori¹a

Jes' al treba biti invalid

UFF

Citat: WOLVERINE poslato 23 Novembar, 2011, 20:10
Citat: UFF poslato 22 Novembar, 2011, 09:33
ja cu zamajac uskoro menjati
300e
kad sam mogao toliko da dam za registraciju i tablice mogu valjda i za odrzavanje jbg?

sta da kazu oni sto vose 3000ccm pa im registracija 750e

 Pa obicno onaj ko kupi 3000ccm on ne razmislja o registraciji i njenoj ceni.... Vec uziva u kvalitetu voznje sa tih 3000ccm i 250ks....  

pa vidis uzivanje u kvalitetu voznje jeste sigurno vece od onog sa 2000ccm ali nije 750eur vece  [nono]

mada ih razumem
uazivaju oni u jos jednoj stvari u kojoj ovi sa malim kubikazama nemogu da uzivaju
a to su kazne i poeni  [rofl]
koji si qrac uzeo 3000+ccm ako neces da ga stisnes?
a ako ga stisnes onda te prvi  [policaja] sa radarom naguzi za prekoracenje ili obilazenje preko pune pa platis vise nego za odrzavanje + ode dozvola pa jedno 6 meseci gledas svoj auto kako stoji na parkingu a to je bacenih pola registracije (znaci kazna koja nije mala + pola od 750e)
jebes to
ja u kolima ko penzioner a kad hocu da divljam tu je motor pa nek me stignu da mi napisu

Joker

Citat: UFF poslato 23 Novembar, 2011, 22:22
Citat: WOLVERINE poslato 23 Novembar, 2011, 20:10
Citat: UFF poslato 22 Novembar, 2011, 09:33
ja cu zamajac uskoro menjati
300e
kad sam mogao toliko da dam za registraciju i tablice mogu valjda i za odrzavanje jbg?

sta da kazu oni sto vose 3000ccm pa im registracija 750e

  Pa obicno onaj ko kupi 3000ccm on ne razmislja o registraciji i njenoj ceni.... Vec uziva u kvalitetu voznje sa tih 3000ccm i 250ks.... 

pa vidis uzivanje u kvalitetu voznje jeste sigurno vece od onog sa 2000ccm ali nije 750eur vece  [nono]

mada ih razumem
uazivaju oni u jos jednoj stvari u kojoj ovi sa malim kubikazama nemogu da uzivaju
a to su kazne i poeni  [rofl]
koji si qrac uzeo 3000+ccm ako neces da ga stisnes?
a ako ga stisnes onda te prvi  [policaja] sa radarom naguzi za prekoracenje ili obilazenje preko pune pa platis vise nego za odrzavanje + ode dozvola pa jedno 6 meseci gledas svoj auto kako stoji na parkingu a to je bacenih pola registracije (znaci kazna koja nije mala + pola od 750e)
jebes to
ja u kolima ko penzioner a kad hocu da divljam tu je motor pa nek me stignu da mi napisu

Nije samo 750e vec je to minimum... Ko ima da da na godisnjem nivou te pare samo za reg i na napoji to cudo mislis da ga boli uvo za kerove... Hvala Bogu kod nas je jos uvek taj sistem "Nista sto soma ne moze da resi" ...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Jokeru nije bas tako
neki to voze iz ljubavi

a znas sta mi je najsmesnije?

Joker

Ima i toga... Kao sto mi volimo dva tocka..

Sta?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Sto vecina ljudi koji ulaze u prasprave koji je najbrzi auto koji je najjaci i slicno vozi neku malu biciklu benzinca kao smrat clio corsa... ili dizela ali je onda obavezno karavancina od 2+ tone

Pa ako toliko volite i razumete se u sportske automobile i ne cenite nista drugo sto ih onda i ne vozite?

Ovamo izjave tipa: jebes ti sve ispod 3000ccm a uzivo vozi nesto za penzionera
nije upuceno nikom konkretno ali mi je moje zivotno iskustvo tu tvrdnju potvrdilo u praksi vise puta

ko mi ne veruje nek pokusa ovo da zapamti pa na sledecm nekom dtuzenju koje god da je drustvo u pitanju nek pokrene slicnu pricu o kubikazi i konjima pa onda one najglasnije i najvece strucnjake kad zavrse svoje izlaganje da upitaju sta voze :D

e onda ce da bude paaaaa znaaaaas  [rolleyes] ja sad vozim fabiu treba mi za grad ovo ono  [zev] ili ja sad vozim karavan zena, mala deca... [blahblah]

goranvojska

+od mene,a to su uglavnom kriticari kojima sve smeta.

Joker

E vidis, to su ljudi koji bi zeleli da voze tako nesto... I ja sam medju njima, a i ti... Izbacio si toliko slika sa kolima "malih" kubikaza gde ih ili vozis ili si u njima... Ali kada pogledas da moras da platis registraciju i svaki dan po dve hiljade samo da bi se vozio e tu ima problem... Otisao sam da pogledam neki A6 3.0 TDI... Svideo mi se do 00. Potrosnja je dooonekle i podnosljiva ali kada sam video da je reg 115.000 dinara, odmah sam odustao... Ne treba mi auto cija me registracija izlazi kao da sam uzeo drugi auto na kredit (100 evra mesecno)... A tako bih ga terao nemas pojma... Provozao sam ga i dig'o mi se i ako se ne grejem na cetiri tocka previse... Zato sam uzeo 1.9 TDI, malo cip cisto da osetim trzaj i dosta... Nije stvar samo u divljanju, ima nesto i u luksuzu...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Citat: Joker poslato 23 Novembar, 2011, 22:43
Nije stvar samo u divljanju, ima nesto i u luksuzu...

[clapp] [clapp]


e vidis meni se na to dize
ne luksuz koliko kvalitet

posle motra asvaki auto ide smesno pa sta mi onda vredi da li ide manje ili vise smesno?

ja na primer volim kozu vise od svega
kozni volan. kozni menjac, kozna sedista, kozni tapacirung... (kad opipam jeftinu tvrdu plastiku u kolima smuci mi se voznja, mora bre da bude takva da posle 20 godina stajanja na suncu ne izgubi svojstva, ne promeni boju i ne ispuca!)
kad bi od (nekad) dodatne opreme birao izmedju klime i koze odabrao bi kozu!
jes da je zimi hladna i da leti pece po bulji ali NEMA PRAVE LJUBAVI BEZ BOLA  :P

takodje kad sednem u jebenog golfa na primer a sve krcka i skripi u njemu ja hocu da poludim!!!

hocu ZAHTEVAM tisinu, savrsenu izolaciju, sve da dihtuje, enterijer da bude uklopljen sa 0 posto tolerancije (na opelu i golfu mozes da gurnes ceo prst izmedju prednjih vrata i instrument table  [facepalm] )

hocu sve to da bi maximalno uzivao u voznji a ako to nemogu da imam onda mi se jebe bas sta vozim jer onda mi je auto samo prevozno sredstvo... ali ljudi izgleda ne shvataju da tvoj stan ili soba, auto i kancelarija su mesta na kojima ces provesti 80% zivotnog veka, ako ne i vise i da to treba da bude maximalno komforno i udobno... bar meni da bi uzivao i bio zadovoljan

Gašpar

E te tvoje uslove Lexus ispunjava  :D

UFF

samo propeler
a ako budem nekad imao viska para moze porche


ameri me ne interesuju

gane

¹t ti ima¹ protiv karavana?  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

UFF

nista
bas su...

lepi


sportski     [rofl] [rofl] [rofl]


ako prodajes krompir ili kupus na pijaci onda su  [thumb_up]

WOLVERINE


 Ja vozim belu tehniku ( decko sa stilom ) 2007 karavana, zbog zene i dece... Kako rece uff.....  e sad pre toga sam vozio 2.2 dti vekru isto karavan koja standar ima 125ks a sa chipom oko 160 ks....  Godisnje zbog brze voznje platim bar 100000 din....  sad vec imam 2 kazne placene i 8 poena i znas koliko me boli mikica...ni malo nisam sisa pa da vozim na vrh gasa....  bilo kola bilo motor.. nemogu da prezalim sto sam presao na ove sporete ispod 2.0... visa sila...  E sad po meni je bolje kupi auto nego znacku.... to sam isto govorio i jednom drugaru kada je kupvao a6 2.0tdi... kupi 3.0 nemoj da si jajara kad imas para.....  ali ciganin....  kupio 2.0 ...  jbg kaze ja vozim a6 a ti stila...  e tako je to u Srbistanu.....   seljanji je bito da je znak na haubi a sta je ispod haube nema veze samo da je sto jajarski , sto manje para, sto manja potrosnja, da nema kazni....  u ostalom svako drukcije gleda na svet, zato i postoje automobili od 800ccm pa preko 5000ccm neki su za decake, neki za devojcuce, neki za penzionere...  kod nas se najvise prodaju ovi za devojcice ispod 2000ccm sto su stedljivi, ne trose, nema kazni jer ne idu ali imaj znak na haubi........  


UFF

ma da bre!
nemoj da ste picke kupite prave masine i placajte gorivo, kazne i registraciju drzavi da pokazete kako ste macho prave muskarcine :D

Gašpar

Juce sam se zaljubio u jedan auto - A6 Allroud 2.7 quattro [yahoo]

aco.paun

Citat: WOLVERINE poslato 23 Novembar, 2011, 23:17

 Ja vozim belu tehniku ( decko sa stilom ) 2007 karavana, zbog zene i dece... Kako rece uff.....  e sad pre toga sam vozio 2.2 dti vekru isto karavan koja standar ima 125ks a sa chipom oko 160 ks....  Godisnje zbog brze voznje platim bar 100000 din....  sad vec imam 2 kazne placene i 8 poena i znas koliko me boli mikica...ni malo nisam sisa pa da vozim na vrh gasa....  bilo kola bilo motor.. nemogu da prezalim sto sam presao na ove sporete ispod 2.0... visa sila...  E sad po meni je bolje kupi auto nego znacku.... to sam isto govorio i jednom drugaru kada je kupvao a6 2.0tdi... kupi 3.0 nemoj da si jajara kad imas para.....  ali ciganin....  kupio 2.0 ...  jbg kaze ja vozim a6 a ti stila...  e tako je to u Srbistanu.....   seljanji je bito da je znak na haubi a sta je ispod haube nema veze samo da je sto jajarski , sto manje para, sto manja potrosnja, da nema kazni....  u ostalom svako drukcije gleda na svet, zato i postoje automobili od 800ccm pa preko 5000ccm neki su za decake, neki za devojcuce, neki za penzionere...  kod nas se najvise prodaju ovi za devojcice ispod 2000ccm sto su stedljivi, ne trose, nema kazni jer ne idu ali imaj znak na haubi........  

Ti ili prelazi¹ 2000-3000km godi¹nje ili ti pare padaju sa neba pa mo¾e¹ tako da prièa¹. Svako bi voleo da ima ma¹inu od 5 000ccm3 ali nema svako lovu za to, svi gledaju da dobiju najvi¹e u odnosu ulo¾eno/dobijeno. Taj odnos je mnogo lo¹iji za auta preko 2000ccm. ©to nisi uzeo neku benzinjaru kao bmw 750 iz 90. i neke, one su bar jeftine nego si vozio dizela? Ba¹ su po meni malo èudni likovi koji mogu zbog tih 2200 kubika da plate mnogo veæu registraciju. Bolje da si uzeo neki 1.9tdi, jtd, od 130ks koji sigurno bolje idu od opelovog dti 2200.