Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

HRC Boza

Okreni - obrni uvek tako ispadne, nebitno da li se prica o tosteru ili podmornici :D
Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

Plazma Keks

zasto se mi uopste raspravljamo na forumu? da nam ne bi bilo dosadno i ubedjivali kako je bas to sto koristimo najbolje. zato je bolje da se istresemo ovde, nego da se na druzenjima verbalno, a mozda i fizicki raspravljamo, tada je vreme za sampijon pivo i rostilj ;D

Purec

Nekih 2 meseca sam imao prilike da vozim Jeep Grand Cherokee Limited iz 2001-e godine. 3,1 turbo diesel sa automatskim menjacem i moram priznati da je stvarno uzivanje za voznju. Kao sto neko napomenu auto mi sluzi da predjem od tacke A do tacke B a motor nije samo prevozno sredstvo zato se automatik na kolima ne moze porediti sa motorom koji ima automatski menjac. Stoga sto se auta tice ako imam opciju da biram izmedju automatika i manuelca rado bih izabrao automatik.
Sto se potrosnje tice po gradu potrosnja skace dosta vise u odnosu na manuelni menjac dok na otvorenom je spustio na 8.5 litara prosecno na 100km sto je sasvim zadovoljavajuce ako se uzme u obzir koliko je tezak i koja je kubikaza ;)

Gašpar

A u pravu ste sto se povecanja potrosnje tice. Vozio sam Hummera H2 jedno popodne - prosek 46 litara. Mora da je zbog menjaca [rofl] [rofl] [rofl]

Plazma Keks

ako znas i kako da stedis gorivo sa manuelnim, onda ces napraviti jos vecu razliku u potrosnji goriva

Bori¹a

Заболе те кад ниси ти сипао

Plazma Keks


Bori¹a

На Гашу се односило

UFF

Ja vozio corvetu od 7000ccm i 500hp (posle koje su mu sto kaze kengur sve price "auu kako taj auto ide" smesne-nista mi ne ide vise dobro pa mi se ebe bas koji motor ce da ima)
vozio pun gas naravno :D i na kraju se zavrsilo sa slep sluzbom jer joj je neki manijak zapalio nove gume do konaca :D

ne zelite da znate koliko trosi
ni ja nisam zeleo
niti me je interesovalo

h3 sam probao i zakljucio da qrac u porednjenu sa lincoln navigatorom - ko se lozi na velike dzipove ovo mu je ultimativna masina
sva tri su bila automatic naravno

gane

koliko bi me boleo Q kakav je menjaè u korveti ...

UFF


WOLVERINE

Citat: UFF poslato 18 Novembar, 2011, 14:34
i tako smo konacno dosli do cuvenog:

there's no replacement for displacement

pa ce sad neko da kaze:

ma qrac ti ameri samo rokaju kubikazu, japanci izvuku vise snage iz male kubikaze, zamisli samo kad bi oni napravili nesto veliko...   :D

heard it all before




   Da znaju da naprave napravili bi , ali ih jebe sto neznaju......  i oni se loze na legende ulicnog trkanja



  MAZDA RX7 




NISAN SKY LINE GTR 32



TOYOTA SUPRA TWIN TURBO



NISAN SX 240 TURBO




ECLIPS





  I NA KARAJU SLIKE SA SETA SNIMANJA SERIJALA 2F2F   http://laterceravenezuela.blogspot.com/2011/05/vehiculos-fast-and-furious-1987-buick.html


   IMA VISE KANDIDATA IZ JAPANA NEGO STO ONI IMAJU AUTO BRENDOVA......   TOLIKO O NJIHOVOM ZNANJU I UMECU...

Kengur

Wolverin +

Japan sila! :)

UFFe placi. :P


WOLVERINE


stilgar

ja vozim Daewoo nubiru 2002 god. kod mene je 4 godine prezadovoljan.cim je kupljen ugradjen plin, sluzi me odlicno samo redovni servisi ulje filteri i kocnice pred tehnicki. na slikama letnji i zimski komplet felni sa gumama :)

[attachment deleted by admin]

HRC Boza

Kod supre se br¾e penje kazaljka na brzinomeru, nego kod moje lagune na obrtajima :D
Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.


Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih