Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Joker

Da, ovde je malo tamnija, slikano sa telefona..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Vule

po mom mišnjenju,ta i stara ona žuta S njegova boja su mi najlepše za audi...vrh je!
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Joker

Ja mislim da sam vidjao tu boju i na A4 B7... Ako mislimo na istu...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

nikki kawasaki

#224
Zafira OPC 2.0 Turbo-192 p.s  [yahoo]                                                                                                                                              

gane


Gašpar

 :o :o :o :o

Nisam znao da postoji OPC verzija Zafire [thumb_up] [thumb_up]

nikki kawasaki


hagor

Odlicna zafira, samo skini ove buvljak papucice i nista vise ja tu nebi diro :)

edit: Jeste da vozim trenutno plastik fantastik auto, ali greota da ovako redak auto se skrnavi tim sitnim detaljom koji cak i nije dobar za voznju jer je veci od standardnih papucica i sa zimskom cipelom, lako moze isto vremeno 2 papucice da se pritisnu . . .
RIde or Die

YOman

Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

Plazma Keks

http://www.foxoglasi.com/slike_oglasa/18916083564cf6ecb0904ef.jpg
imam ovaki, uradjena limarija i farba, samo jos da se sredi enterijer ;D i da bude P.I.M.P wagon ;D

Purec

Audi 100, 2.3 (131 hp)

http://img832.imageshack.us/img832/6057/purec523.jpg

I Peugeot 106, 1.4 (75 hp) ali njega nisam slikao :D

CADILLAC

Citat: Plazma Keks poslato 13 Novembar, 2011, 23:00
http://www.foxoglasi.com/slike_oglasa/18916083564cf6ecb0904ef.jpg
imam ovaki, uradjena limarija i farba, samo jos da se sredi enterijer ;D i da bude P.I.M.P wagon ;D
...auto je legenda...!

[attachment deleted by admin]
BMW BoxerClub Pancevo 666

hagor

Od pre 3 dana sam vlasnik Honde Accord 2.0 v-tek, auto je bogat opremom, ima fabricku navigaciju, digitalno klimu, cd charger, radio kasetofon sa komandama na volanu, tempomat sa komandama na volanu, shiber (panorama) el podizace x4, el retrovizore, alu felne 17" m+s gume 15" alu fabricke sa zimskim gumama, zatamnjen lumar folijama, sa atestom itd. U planu je da se odlepi folija sa haube, i da se stave maglenke . . . Inace auto je bio automatik, pa je skoro ubacen manuelni menjac . . .



















Pozz iz krusevca
RIde or Die

UFF

e to je vec pravi auto  [thumb_up]
za razliku od one bicikle

Major

Citat: hagor poslato 17 Novembar, 2011, 02:58Inace auto je bio automatik, pa je skoro ubacen manuelni menjac . . .

Ima li neki razlog sto?

Plazma Keks

zato sto je automatski menjac za amerikance. sportskiji je sa menuelnim

cone

Citat: Plazma Keks poslato 17 Novembar, 2011, 12:08
zato sto je automatski menjac za amerikance. sportskiji je sa menuelnim
upravo.. ne vidim car voznje automatika..

UFF

Jedini razlog zasto bi neko menjao automatski za manuelni je sto mu je automatski umreo :D pa mu je jeftinije da ubaci manuelni nego da ga popravlja

A vi sto ne volite automatski ili ne vidite car (i ja sam nekad razmisljao kao vi sad) predjite bar 100.000km sa manuelnim u spicu po Beogradskim mostovima i centru grada pa cete uvideti

CADILLAC

 ;D...@UFF-e.... [clapp]...otkako sam pre¹ao sa ©kode Octavie sa manuelnim menjaèem, na ovo sa slike(Automatic-6b), sa veæinom radnog vremena u gradu (BGD), RODIO sam se ... [yahoo] [zvizdi] [klanjam_se] [thumb_up]
BMW BoxerClub Pancevo 666