Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

joka

Citat: Ho¹tapler poslato 19 Jul, 2015, 11:17
Citat: bokilic poslato 18 Jul, 2015, 21:09
Nemaèki auto,japanski motor,logika  je prosta..☺

Japanski auto, japanski motor ako ja biram... ;)
A, devojku bi sa sela?   [neampojma]    [cheers]

BOKYBOY

Citat: joka poslato 19 Jul, 2015, 12:38
Citat: Ho¹tapler poslato 19 Jul, 2015, 11:17
Citat: bokilic poslato 18 Jul, 2015, 21:09
Nemaèki auto,japanski motor,logika  je prosta..☺

Japanski auto, japanski motor ako ja biram... ;)
A, devojku bi sa sela?   [neampojma]    [cheers]

..Opel je sasvim dobra sredina... [thumb_up]

BOKYBOY


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: sremac poslato 18 Jul, 2015, 20:44
ja od 5 ljudi koji znam sa DTI njih 4 je imalo problema s bo¹ pumpom, generalno posle fijata najprihvatljiviji auto za odrzavanje
Isti problem sa istom generacijom bosch pumpi imaju svi...bmw, opel....u to vreme su audi i vw gurali onaj siemens sistem koji je skuplji kod kavrova tri puta,,,,,problem je u elektronskom delu koji su stavili na samu bosch pumpu i usled grejanja strada....jos gora opcija je kod mercedesa i rovera pa cak i kod nekih fiata koji su imali lucas-cav (delphi) sistem...dakle u prelazu izmedju klasicnih i common raila, ove izmedju su svima napravile problem.....
Prihvatis da ce se to desiti , i molis boga da umre blizu kuce, jer umire neocekivano...ugasis auto i vise nece da upali.....nezgodno za godisnji odmor daleko od kuce.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

neki bezvezni JTD  ;)



Joker

Pre nekog vremena, proveravamo kilometrazu na nekom Stilu.. Na satu pise 260k i diagnostika pokazuje 860... Pali radi ide..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

bigbad86

Pa nije za dzabe JTD bio motor godine, kad ga i majstori hvale..

stefanalcatraz


con3

Koliko para BMW i ako moze vise slika :)

Major

Za sada samo pola auta :D



stefanalcatraz

trenutno nije na prodaju :) biæe krajem leta,onaj pored njega jeste

bigbad86

Jel moze neko da se iscima da mi nadje manual za Opel Zafira 2002 1.6 ecotec elegance? Sve nalazim za neke Vauxalle ili za novije zafire ili treba da se plati nesto. Aj ako nije nekome tesko nek mi pusti link. Hvala :)

mi¹ko_kolo

©ta ti treba konkretno?

bigbad86

Pa users manual ili users guide. Klasican manual ne znam kako da objasnim. Kao Haynes za motore, sta se kako servisira, parametri dotezanja dolivanja i pumpanja...

mi¹ko_kolo

Ja imam za Zafiru ali u njemu su navedene op¹te stvari za sve modele.

bigbad86

Pa daj to, bolje ista nego nista pa kad nadjem bolje cu da zamenim. Ovako na netu ne mogu ni za pritisak za gume da nadjem da se svuda slaze...

mi¹ko_kolo

Kako da izorganizujemo? Knji¾ica je u pitanju, nije u e-formi.

bigbad86

A pa ne mora bas tako, mislio sam manual u E formi, nisam lepo objasnio sorry.
Evo slike posto nisam postavljao, uzeta pre mesec dana.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11217519_10205529193041662_1275421548566259695_n.jpg?oh=fe3e3c3c4f65889392c7c547e7d81f23&oe=56409235