Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: mkt poslato 01 Februar, 2013, 03:15
jel ova diana malo ukrivo ,a

direktor firme za prodaju diana modela (covek sa slike samnom) mi je objasnio da se radi o najnovijoj tehnologiji oko pretovarivanja na jednu stranu,tj ako natovarite auto vise u jednu stranu,ima jedno dugme "power elevation booster",koji stisnete,zatim kompjuter automatcki preracunava teret i sam podesava hidrauliku da bi se auto ispravio.
takodje ima dugme  na koje pise LTRPEB to mu dodje ako sam dobro zapamtio lefto to right power elevation booster,koje slizi ukoliko auto udari velikom silinom u rupu i dodje do iskrivljenja sasije,da takodje ispravi auto pomocu hidraulike.
u sustini napredna tehnologija i za sve pohvale.
nazalost nisam uspeo da istestiram LTRPEB dugme,jer se raspala hauba na 60km/h kad smo ga zaleteli da udarimo u trojanac.
direktor firme je odmah povukao model sa trzista i u toku su radovi na otklanjanju greske,mada mi je rekao kako je on zapanjen jer se ovo nikada jos nije desilo,po svemu sudeci,kriv je robot monter koji nije bio adekvatno podmazan tog dana i napravio propust u radu.

mkt


Jefta

Da se prepoznajemo na ulici :)

Bez komentara o cistoci kola Hahahahahaha  [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka]

[attachment deleted by admin]

Major

Ja jos uvek nisam postavio tablice.. valjda cu ove sezone ;)

Hohštapler

...ja mogu samo na æaletov auto da stavim tablice, pa kad mu trubnete da se javite da ga bacite u rebus...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major


Gašpar


Kanarinac

Brate sve hocu da te pitam gde si nasao ovaj ruzni auto? Ovo neka neuspela saradnja sa suzukijem? :)

zemunboy

Citat: Kanarinac poslato 16 Februar, 2013, 18:54
Brate sve hocu da te pitam gde si nasao ovaj ruzni auto? Ovo neka neuspela saradnja sa suzukijem? :)
pitas coveka koji onanise na ovo:

http://blog.kvadrati.com/wp-content/uploads/2012/01/fiat-multipla.jpg


Kanarinac


RRa¹ko

ja nikad nisam video 'vaki fiJat... jel zna neko kako se zove model uopste!?  fx4? ;D

Gašpar

Citat: Kanarinac poslato 16 Februar, 2013, 18:54
Brate sve hocu da te pitam gde si nasao ovaj ruzni auto? Ovo neka neuspela saradnja sa suzukijem? :)

©to tako brate, gledaj ga kako je lep :D

Giugiaro dizajn, Fijatov MultiJet, Suzukijevo sve ostalo. Mnogo dobar autiæ. Kad ga bude¹ video u¾ivo, promeniæe¹ mi¹ljenje. Mo¾da  [rofl]
Inaèe, od cele serije, treæina su Fiati, a dve treæine Suzuki. Zato za Suzukija svi i znaju, a za Fijata retko ko  ;D

Citat: RRa¹ko poslato 16 Februar, 2013, 21:58
ja nikad nisam video 'vaki fiJat... jel zna neko kako se zove model uopste!?  fx4? ;D

Sav si mi ti naivan  ;D ;D

Plazma Keks

Citat: Ga¹par poslato 17 Februar, 2013, 00:06
Citat: Kanarinac poslato 16 Februar, 2013, 18:54
Brate sve hocu da te pitam gde si nasao ovaj ruzni auto? Ovo neka neuspela saradnja sa suzukijem? :)

©to tako brate, gledaj ga kako je lep :D

Giugiaro dizajn, Fijatov MultiJet, Suzukijevo sve ostalo. Mnogo dobar autiæ. Kad ga bude¹ video u¾ivo, promeniæe¹ mi¹ljenje. Mo¾da  [rofl]
Inaèe, od cele serije, treæina su Fiati, a dve treæine Suzuki. Zato za Suzukija svi i znaju, a za Fijata retko ko  ;D

Citat: RRa¹ko poslato 16 Februar, 2013, 21:58
ja nikad nisam video 'vaki fiJat... jel zna neko kako se zove model uopste!?  fx4? ;D

Sav si mi ti naivan  ;D ;D

sad posto ga je nacrtaio neki zabar djudjaro, mora da je lep ili je neko slep ovde?

Gašpar

Meni je lep, a to mi je najbitnije.

Plazma Keks

mozda, ali taj dizajn nikada nece uspeti...

Gašpar

To govori i oko 150.000 prodatih automobila ;)

CBRR1

Citat: Ga¹par poslato 17 Februar, 2013, 00:48
To govori i oko 150.000 prodatih automobila ;)

i to verovatno 149000 kao komercijalna vozila...

Gašpar

E ni jedan nije otisao u komercijalna. Otišlo par komada italijanskim pandurima...

Plazma Keks

pricas o 150000, kada se u svetu prodalo celih 6.8 miliona pezoa 206...

skijash

Nije lo¹ dezajn, iako je crtao taj dunðaro.