Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

da li treba nekome polu motor, k-jetronic glava i bregasta od golfa 1 GTi?

Damnmoto

aha jadac je, enterijer nisam dirao

Kanarinac

Citat: Kengur poslato 22 Avgust, 2012, 17:46
Robert sto vozi Nemanjinog corrada?

Jeste taj :)

Damnmoto kako jadac, zar ga nisi sredio od 0?

Damnmoto

od 0 da ali ne do 100 enterijer nije komplet, a mozda ce i da leti, i trenutno sam u manjku kesa za alternator i akumulator

Damnmoto


Kengur

Citat: Kanarinac poslato 22 Avgust, 2012, 23:33
Citat: Kengur poslato 22 Avgust, 2012, 17:46
Robert sto vozi Nemanjinog corrada?

Jeste taj :)

Damnmoto kako jadac, zar ga nisi sredio od 0?

pa i tom je uradjena struja i turbo valjda? Kaze Nemanja da ide sad bas fino, tj da i on lomi menjac kako zateze... :)

Nixazzar


Damnmoto


redoran

trenutno ovo:  2.0 tdci

Major

Vozis auto na Nemacke table? ;D

redoran

ja ja ich bien baushtele arbiter :)

Boban_m

Citat: redoran poslato 05 Oktobar, 2012, 16:33
ja ja ich bien baushtele arbiter :)
Nema te 100 god i onda se javis u temi za auta. Ccccc...

redoran


goranvojska


hagor

accorda sam prodao pre pola godine od prilike, i od tada vozim volvo v40 1.9 dizel 95hp 2000to godiste, ewo par slika

RIde or Die

Kengur

Strasno udoban auto... Imao sam prilike da ga provozam od slovenije do Venecije... :)

Doduse, 1.8 benzin...

Bogisha90

evo i ja da se pohvalim mojim Italijanom iako sam okoreli ljubitelj BMW-a
Stilo sa stilom  :D

[attachment deleted by admin]

hagor

@kengur, jeste udoban ali a sigurnoscu mogu da kazem da je accord bio udobniji, inace sa sedamnaesticam se vrlo malo iseca ralika u udobnosti a na volanu apsolutno nikakve razlike nema. ono sto mene iznenadjuje je izuzetno mala potrosnja, na otvorenom putu mu je prosecna 4.5l dizela sa upaljenom klimom (podrazumeva se lagana voznja 130 nisam presao sa njim od kako sam ga uzeo) a po lokalu od 6-7 litara takodje sa upaljenom klimom, tako da sam po tom pitanju jako zadovoljan, produzio sam registraciju pre 3 dana i ona iznosi nepunih 19000dinara, i jos jedna prednost su cene delova, kod lika iz ks koji donosi delove iz grcke komplet za veliki servis iznosi 140e, u svakom slucaju dobar i pouzdan auto sa jeftinim cenama voznje i odrzavanja. ali u svakom slucaju ja se nadam da cu se opet vratiti benzincu sa 150+hp do duse pored volva vozim i opel astru bertone 1.8 16v 125hp tako da sam tu u neku stranu ispunjen po pitanju benzinca...
RIde or Die


pit



      Ma Stilo je bas lepo dizajniran auto ...sigurno najlepsi u svojoj klasi i godistu pogotovu kupe.....pa recimo uporedite ga sa Fokusom 2003 ili astrom isto godiste....po svemi je bolji ....da ne pominjem one bas japanski dizajnirane Mazde ,Honde .