Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.



3006

Moj prvi auto bila buba.
Zami¹ljao sam da vozim 911  :D

Kengur

Ja bih terao gej auto opusteno... Juce kruzim po vracaru po 6 ulicica ne mogu da nadjem parking. Smarta bih parkirao u kantu.

Ovom gasinom fale samo crne felne neke nadrkane sa crvenim rubovima... I stakla da se zatamne, da se smanji koriscenje klime, da se uzbrzdo ne ugasi... :D

Plazma Keks

premijerni test smarta, prevrnuo se na slalomu.

Gašpar

Ja cestitam onome ko je prevrnuo smarta. Izuzetno stabilno vozilo.

Plazma Keks

imam osecaj, kad bi se napred stavile siroke gume i jos jace kocnice, da ce se auto prevrnuti ako naglo zakocis

Gašpar

Nemas pojma o cemu pricas.

Plazma Keks


Gašpar

Sta gledam? Crtani film?  [neampojma]

Kengur

Plazma, dal si lud brate? :)

Plazma Keks

vi ne kapirate sta sam ja hteo da kazem. aaaaa
ako mu stavis jace kocnice na prednje tockove i sire gume, imace jaci grip i bolje kocenje. verovatno bi se prevrnuo na napred kao klipu u kojem sam naglasio da auto nije pravi. jer su mu tockovi toliko napred izbaceni da je zaista realno da to moze da se desi.

Gašpar

Kasnije si napisao da "auto nije pravi"

Njemu je sva tezina nazad, tako da nema sanse da se prevrne na napred, pa sve da mu stavis valjak napred.

RAmireZ

Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Plazma Keks

Citat: Gaspar poslato 07 Decembar, 2011, 19:28
Kasnije si napisao da "auto nije pravi"

Njemu je sva tezina nazad, tako da nema sanse da se prevrne na napred, pa sve da mu stavis valjak napred.
odmah sam u video napisao da nije pravi. ne znam da li mozes da proveris da li sam uredjivao post. ali ja ti kazem da nisam

Gašpar

Ok, moguce da sam prevideo. Moja greska.

Jocika


MIGE

Citat: Plazma Keks poslato 07 Decembar, 2011, 17:31
ruzan ko lopov, stalno sam slusao na radiu, "KUPITE NOVI NISSAN ÐUK", kad sam ga video... gay vozilo, kao za one sto furaju smarta
jebace te gasa dozivotno  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Plazma Keks

pa da sam rekao za neki BMW, audi, VW ili onaj sa nisanom pa da razumem

Kanarinac

Citat: Plazma Keks poslato 07 Decembar, 2011, 19:26
vi ne kapirate sta sam ja hteo da kazem. aaaaa
ako mu stavis jace kocnice na prednje tockove i sire gume, imace jaci grip i bolje kocenje. verovatno bi se prevrnuo na napred kao klipu u kojem sam naglasio da auto nije pravi. jer su mu tockovi toliko napred izbaceni da je zaista realno da to moze da se desi.

Dobro bre druze, da li si ti ozbiljan sa ovom izjavom????? Pa ne koci on samo prednjik tockovima i nije podignut 3 metra od zemlje i nabijen napred pa da se prevrne. Daj molim te, pre nego sto bilo sta napises, dobro razmisli pa napisi, a kad napises, onda procitaj to jos jednom da budes 100% siguran da nisi lupio.