Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Alfa Romeo 156 2.0 jts selespeed 2002g.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hattrick

Skraceno gradsko govno od 3 metra koje moze do placa  :)



Andreja

#1062
Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2015, 20:48
jeeeste najbolje da cu skodu da vozim
i to jos karavancinu
zar nije bolje jeti (mislim ako bas mora skoda)

Sve ti je to isti kurac, samo znaèka drugaèija :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jevta


mali_zmaj

#1064


znaci nije skoda,nije ovo crno,vec zlatni fiat bravo,klasicni turbodizel,nije jtd,reparirana bosch pumpa,turbina poluriknuta,place za reparacijom...,al sve  ostalo radi... ukljucujuci i jebene pomicne retrovizore...,jedino sto na autu ne radi je govno za odmrzavanje zadnje sajbe....,udaran naprijed al ne nosi ni canta,na satu pise 260 000  ja racunam da ima jedno 360 000,prosli vikend napravio 600 km bez problema ikakvih..,radi,cekica,kuca,posao,more jednom godisnje..,srkne litru ulja od mjenjanja do mjenjanja...,potrosnja po gradu 8 litara,po otvorenom 5... ebiga,koliko je kostao..,lagano ga sredjivao..,mic po mic... sluzi ide.. ,kad istekne kreda koju imam za tri godine mjenjat cu,do tad ce ovo da se djira..,mislim da mu uz redovno odrzavanje ne gine jedno pola milionceta predjenih...
jin-jang

UFF

uvek bi pre vozio skodu nego fiata
a vala i alfu
citrone naravno isti Qrac ne dolazi u obzir
moze nemac ili japanac, ostalo sve kante :D

mali_zmaj

ja sam za fiate i to mi je treci...,posebno benzince,zavolio sam ih i leze mi.....alfe volim ali posto imam porodicu...,nije opcija..,slijedece cu auto kupovati bez emocija,auto dozivljavam kao potrebu,tako da ce morati biti sa sto manje kilometara za te pare koje budem imao,provjereno i pouzdano..,motor kupujem sa emocijama,i kad rijesim auto,dolazi motor na red..,e tu ce biti muka.....

japance volim,al ih niko ovdje ne prodaje,a ako se i nadje neki u oglasima nije jeftin,toyote posebno....ebiga..,ne prodaju ih ljudi dok ih ne ubiju...,a to je negdje od 300 000 pa nadalje...
jin-jang

Glava Dole

I ja sam za fiate, 4 smo imali dok ja jednog nisam slupao, sad ostala jos 3... i sledeci ce takodje biti... jednostavno puno pruzaju za malo para a meni se sere od price o nemcima golfovima itd pa posto je on idol za vecinu srpske populacije ja ga bas zato ne volim kakav god da je :D

mali_zmaj

ja stvarno ne kontam ta sranja i suplje price o fiatima,meni se ni jedan nije kvario,rikne im kvacilo na odredjenoj kilometraz i to je fakta,zamjenis lamelu i druk lezaj i cao slijedecih 150 000km ,djelovi u prosjeku najeftiniji,nisam imao ni problema sa strujom na koju se mnogi zale...,ovaj novi 1,9JTD svi hvale,1,9 ugradjuju u mnoge aute,1,3 takodje..,sa benzincima ne znam dali je iko ikada imao vecih problema...,ja imao seicenta sa fire motorom,dusu sam mu vadio,ma nista... al eto..kod nas samo gotive golfove,mecke i bmw/ove.. ostalo ne valja..ebiga,mentalitet je cudo.. vozio bih ja mecku...tj. ne bih.kad bih imao love uzeo bih recimo Jaguara,npr. ovi nasi ovdje cim se docepaju love odmah mecka ili pasat padne..  kao da ne postoji vise auta na svijetu...
jin-jang

jevta

Ka¾e mi trgovkinja u radnji imamo ovaj original i ovaj turski deo koji hoæete.Ja bi taj turski to je prva ugradnja za moju Tempru. [rofl]
Inaèe Tempra turska prodata sa 350000 km od toga 100000 na plin i zajebo sam se trebo sam je jo¹ voziti.
posle 123 sam hteo da vozim ne¹to "bolje" uzmem 320 i prodam posle dva dana neudobno puno tro¹i ide al ne ne¹to ekstra svaka alfa u klasi ide bolje.

UFF

ko je rekao da je fiat los
samo ja ne zelim da ga vozim, niti cu dokle god budem mogao da biram
nekom je i jelen dobro pivo

ima isti % alkohola kao i ostala piva a jeftinije je


a to sto te sutra ceo dan boli glava nema veze?

jevta

Nije fiat dobar nego ga je kod nas najlak¹e odr¾avati.Mo¾e i Vagen al nije ba¹ da majstori znaju.Zadnjih godina se mo¾e donekle odr¾avati i japanac al to u BG i pomalo NS ostalo èabar.
Ja se odu¹evio kad je jedan moj poznanik iz ZR kupio Imprezu svaki servis auto kod mene par dana dok se servis ne namoli posle i to puklo ne rade ko svet.
Jedino sa fiatom imam iskustva da mejstor doðe po auto kod mene na posao i vrati ga servisiranog pre nego ja treba sa posla.

ada

Citat: UFF poslato 16 Decembar, 2015, 23:27
ko je rekao da je fiat los
samo ja ne zelim da ga vozim, niti cu dokle god budem mogao da biram
nekom je i jelen dobro pivo

ima isti % alkohola kao i ostala piva a jeftinije je


a to sto te sutra ceo dan boli glava nema veze?

Pa to ti je isto i sa skodom, Lepo ti je dok si u njoj a sramota te ka izadjes.

UFF

pa vozi je dok te niko ne gleda
ista prica kao i sa qrvama :D

ps opel NIJE nemac


znaci brate bmw audi mecka seljacka wv kocija i audi, a onda honda toyota mazda micutibusim suzana i to je to manje vise

mi¹ko_kolo

A ¹ta je? Nemoj samo reæi da je amerikanac jer sa njima nema nikakve veze. GM jeste vlasnik Opela ali ni u èemu vi¹e se ne gaðaju sa amerièkim automobilima. Opel ima potpunu autonomiju u GM koncernu.

Hohštapler

Citat: ada poslato 17 Decembar, 2015, 00:02
Pa to ti je isto i sa skodom, Lepo ti je dok si u njoj a sramota te ka izadjes.

A ¹to bi te bilo sramota??
Komplexi ni¾e vrednosti?

Evo moje devojke æale pre koji mesec kupio novi superb, èovek nije da nema para, cenkao se oko Grand Èirokia a ovi na¹i nisu hteli da mu isporuèe u toj opremi ¹to je on hteo, i po¹to mu treba za posao oti¹ao u salon ¹kode, tamo stoji Superb 2.0 TDI, automatik, 4x4, u biznis full opremi (sve ¹to ©koda danas ima da ponudi) i èovek ga iske¹ira i istera iz salona.
Evo za tih 3-4 meseca pre¹ao je ne¹to manje od 20.000km (èovek stvarno neverovatno puno prelazi, redovno ima i po 700-800km u danu) i ka¾e da je za sad zadovoljan. Po meni, isto ¹to i passat, samo te manje oderu.

Daleko je ¹koda od onoga ¹to je nekad bila...
Svi su oni napredovali za ovih 25 godina Balkanskih igrarija. Mi smo u mozgu jo¹ uvek ogranièeni ko terasa.
U Austriji i Nemaèkoj i svugde sam viðao i ©kode i Dacia-e i niko ne razmi¹lja da ga je sramota.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

...tako je...ja se sit navozao sluzbenih Skoda...i Rumstera i Oktavija i Superba...Savrsen auto za nase prilike...Rado bih posedovao jednu Oktavijicu... [thumb_up]

Hohštapler

Taj superb je iznutra ogroman. Ko voz. Nisam se nikad vozio u autu koji ima toliko mesta pozadi. Auto je sam tvrd, sedi¹ta su tvrda, ve¹anje je tvrðe nego ¹to mislim da treba za takav auto, ali jbg, VW....
Nije to BMW (koji je po meni specifièan, ima tvrdo ve¹anje ali je udoban, upija rupe, ne znam kako to postignu).
I da, kao bonus - zagaðuje planetu vi¹e nego ¹to pi¹e u prospektu  :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

veliki moment, udoban, jeftin za odr¾avanje, 100+ks, odlièan jtd motor, mali potro¹aè na ukupnu velièinu... i jo¹ mnogo toga

=MULTIPLA.

Ko hoæe mo¾e da je proba, u gradu ne¹to nezgodnija nego Punto (neverovatno, ali je tako) koji je upola manji. Otvoreni put... milina.

nemke

190e 2.3… od opreme grejaci retrovizora i 18 mirisljavih jelkica od vanile!