Glavni meni

Koji auto vozite?

Započeo Stevan, 20 Oktobar, 2010, 15:52

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 21 Septembar, 2015, 16:22
6 cilindara? To ide ko popizdelo!  [klanjam_se]
Preksinoæ me od devojke buraz vraæao iz ZRa za NS, oko 2 ujutru, vraæali se sa svadbe,
BMW 530D ,2009,  ali M-pack, predrkan sa opremom, nema ¹ta nema, svo vreme je dr¾ao 200, nigde nikog na putu...
Nikad nisam br¾e stigao iz ZRa do Kamenice, a unutra, ni¹ta, udobno, tiho... a znate kakav je to put, bubrege izvaljuje.

...da,mislim da je to najidealniji BMW-ov dizel motor,imao sam prilike malo da vozim 530 ali XD i malo cipovan na nesto blizu 300 ks...raketa...a trosi 7-8L...

VR 46

Kosti bi trosio 4.5l do 5 max :D
Twist of wrist!

UFF

Citat: Ho¹tapler poslato 21 Septembar, 2015, 16:22
6 cilindara? To ide ko popizdelo!  [klanjam_se]

ma ne ide nesto... ima samo 230 konja  :(

MIGE

Citat: UFF poslato 21 Septembar, 2015, 20:57
Citat: Ho¹tapler poslato 21 Septembar, 2015, 16:22
6 cilindara? To ide ko popizdelo!  [klanjam_se]

ma ne ide nesto... ima samo 230 konja  :(
aj nek je sa srecom...samo malo potrosnja jebe...al sam siguran da te nije nesto puno izasao cim si pazario benzinca  [cheers]

Hohštapler

Citat: UFF poslato 21 Septembar, 2015, 20:57
Citat: Ho¹tapler poslato 21 Septembar, 2015, 16:22
6 cilindara? To ide ko popizdelo!  [klanjam_se]

ma ne ide nesto... ima samo 230 konja  :(

Ne znam za benzinca, al onaj 3.0d jebe kevu... obrtnog momenta na tone.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: MIGE poslato 21 Septembar, 2015, 21:27
Citat: UFF poslato 21 Septembar, 2015, 20:57
Citat: Ho¹tapler poslato 21 Septembar, 2015, 16:22
6 cilindara? To ide ko popizdelo!  [klanjam_se]

ma ne ide nesto... ima samo 230 konja  :(
aj nek je sa srecom...samo malo potrosnja jebe...al sam siguran da te nije nesto puno izasao cim si pazario benzinca  [cheers]

kompjuter kaze 10l prosecna i to uglavnom gradske voznje (ako ne laze)
veca zapremina ne znaci uvek i vecu potrosnju, moze da znaci i manju ako si nezan sa gasom jer agregat ne mora da se muci i ulaze svu svoju snagu da bi isao kao sto mora neki sa slabijim agregatorm
problem je samo u tome sto retko ko moze da se kontrolise kad vozi jacu masinu :D

http://www.streetfire.net/video/143-top-gear-toyota-prius-bmw-m3-fuel_180378.htm

mada nista od toga nije bitno kad je uzet samo za prodaju, treba mi nesto malo vise od zemlje za plac i offroad do njega

Lazic

Omega 3.0 je tro¹ila izmeðu 7 i 30 litara, sve je zavisilo od raspolo¾enja vozaèa, tj mene... ;D U proseku od 14 do 20 po gradu, a od 9 do 22 na putu... ;D

gane

dobar je taj bmw, drug je nekda imao takav i trosio mu 11.8l, kao moja bivsa vectra 1.8 16v, on imao 3000 kuba i automatik a ja 1800 i manuelni...

Boban_m

I moj BMW sa tim motorom trosi 11.3 po gradu,  s tim da je moj trojka, dakle laksi.

SSZGO

230 konja to je za biciklije,i 500 je malo i poteze daleko sporije od motora, bar 562hp mi treba u sledecem autu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

perlx

Какви беда и јад, па код нас секундарци неће ни фрезу да ћерају ако нема бар 600 коња, камоли ауто...

bobangsxr

Ako 500 ne zavrse poso tih 62 sigurno hoce  [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

Citat: perlx poslato 22 Septembar, 2015, 23:24
Какви беда и јад, па код нас секундарци неће ни фрезу да ћерају ако нема бар 600 коња, камоли ауто...

Ovaj ciga ¹to mi kosi travnjak, Bridge&Stratton kosilica, V12biturbo, samohodna, ka¾e slabo to za ovu na¹u travu...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

ma moja kolica za bebe ima 650 ph...pihhh

Andreja

Moj motor za brisaèe na Peglici ima 400ks, atmosferski V7+1.
Kad upalim brisaèe, prevrnem se na bok...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Ostoja

@Andreja
"+" k'o kuca, ulepshao si mi veche.  [clapp]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

Citat: Boban_m poslato 22 Septembar, 2015, 21:30
I moj BMW sa tim motorom trosi 11.3 po gradu,  s tim da je moj trojka, dakle laksi.

voznja po gradu, kao sto rekoh ne znam mozda laze  [neampojma]

http://www.dodaj.rs/f/1y/HT/oaFERtr/20150923110711.jpg

Zeljkamp

Ako nije cackano po elektronici i ako nije dirana predjena kilometraza, benzinci pokazuju tacno u decimalu. Ti si sada u NBG-u gde je sve siroko, ravno i nema velikih guzvi i zastoja, tako da nije iskljuceno da je to ta potrosnja. Moj e46 bi po NBG-u trosio oko 8L. Provereno.
TwinZ Auto & Moto

UFF

Auto dosao iz svedske od prvog vlasnika, redovno odrzavan km prava ide se u tvorza za drkanje oko km kod njih, jos uvek ga vozam po malo na strane table tek trebam da ga ocarinim, zatvorena granica sa hr gde treba da pravimo ulaz

evo i pic from today  [srce]

http://s29.postimg.org/ys4nni7if/20150924_125022.jpg

makinjo

Mani se ovih pozerskih slika :)
Opali jednu gde se vidi ceo auto :)