Glavni meni

Dainese racing c2 kozna jakna

Započeo zetek, 29 Mart, 2015, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lvl1

Citat: Joker poslato 17 April, 2015, 17:20
Evo ja dajem 7500e za polovan L2 1000 istog trenutka! Jbg, polovan je to motor! Ko ima neka ga odmah dotera!

http://www.polovniautomobili.com/motori/2405157/suzuki-gsxr-1000-l0

Joker

E pa vidis, prvo ja sam trazio L2.. Drugo ovo nije L0.. Ovo je K9... I trece, rekli smo 7500... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

lvl1

Citat: Joker poslato 17 April, 2015, 17:30
E pa vidis, prvo ja sam trazio L2.. Drugo ovo nije L0.. Ovo je K9... I trece, rekli smo 7500... :D


Pa dao sam ti priblizno(video sam ja sta si ti napisao,samo ne znam sta si hteo time da kazes),covek je dao korektnu cenu za motor tako da cenim da ces i ti naci neku korektnu cenu za l2 ali ne sigurno kao za l5(jel bi ti se onda isplatilo da kupis nov motoru tvom slucaju l5) A novi motor odmah gubi cenu kad izadje iz salona,prema tome ne znam sta tu nije jasno,sad sto neko hoce da dobije vise para nego sto zasluzuje njegov proizvod (to se ne odnosi na prodavca jakne i ovo sve nema nikakve vezze sa njim) to je do prodavca (svakoj majci svoje dete najlepse  :D) . Ali ok svako sa svojim novcem,jaknama,motorima radi sta hoce. Ali ja necu da ispadam ovca za sisanje,takvi su mi principi, necu niko da me radi.

zetek