Glavni meni

Dainese racing c2 kozna jakna

Započeo zetek, 29 Mart, 2015, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zetek

Kozna jakna Dainese racing c2
velièina 58 (nesto kao XXL)
kupljena krajem prosle sezone, bukvalno samo par puta obucena
postala mi velika usled smanjenja kila¾e... (sad mi treba 54)
moguæa zamena za istu u velièini 54 (moze i druga kombinacija boje) doplatio bi  :)
moze zamena i za neki mobilni telefon (skuplji ili jeftiniji, nije problem da doplatim)

cena 280eur

061/2277-345

           

freepartyman

Ova  jakna je odlicna,jedino sto se lako prlja  ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Gilipter


Bori¹a

dogodine je ovo moja velicina... sad nosim 56 i knap mi [rofl]

zetek

jbg na 177 visine sam imao 105kg, sad sam skinuo na 90...

jocale

Citat: zetek poslato 30 Mart, 2015, 17:29
jbg na 177 visine sam imao 105kg, sad sam skinuo na 90...

Znaci sad bi meni ta jakna odgovarala :)
Samo polako i pun gas

zetek


zetek


lvl1

 [hello] Ja sam mozda zainteresovan,jel ti odgovara 150e?


UFF

pa verovatno sto si dao realnu ponudu, ne brini dobices jos rekao bih :)

nego jel odgovara tebi 500e za taj tvoj 636? ipak je to kantasaki jbg koliko si mislio da dobijes za njega?

lvl1

Citat: UFF poslato 17 April, 2015, 16:08
pa verovatno sto si dao realnu ponudu, ne brini dobices jos rekao bih :)

nego jel odgovara tebi 500e za taj tvoj 636? ipak je to kantasaki jbg koliko si mislio da dobijes za njega?

Meni ne odgovara,ali ja ga i ne prodajem. Sto se tice ponude za ovu jaknu,ja sam je ponudio kao kupac(prodavac moze da je prihvati ili odbije) i mislim da je realna posto ovakva nova jakna kosta 300e,posto je polovna cenim da je 50% sasvim u redu.

UFF

javne ponude dajes tipa do 20% od vrednosti i to pod uslovom da prodavac uopste hoce da se cenka
a ponude upola cene se salju na pp jer je malo bezobrazno tako nesto nuditi javno (i na pp je bezobrazno ali manje jer ponuda je ipak ponuda pa makar se prodavac samo nasmejao na nju)
to je nepisano pravilo tj moje misljenje kao odgovor na tvoje pitanje zasto -
takodje mislim da ce te minusirati i ljudi koji znaju koliko takva jakna vredi i da kad je bele boje a stvarno polovna tj iznosena ne lici ni na sta sto znaci da je ova prakticno ko nova
takodje sto se tice cene imam slicnu i kostala je u masu 72.000rsd, po protektorima i dizajnu vidim da je novi model i iako nemam pojma koliko kosta ubedjen sam da je u radnji poprilicno vise od 300e

ne poznajem ni tebe ni prodavca, samo se trudim da budem objektivan

lvl1

Citat: UFF poslato 17 April, 2015, 16:23
javne ponude dajes tipa do 20% od vrednosti i to pod uslovom da prodavac uopste hoce da se cenka
a ponude upola cene se salju na pp jer je malo bezobrazno tako nesto nuditi javno (i na pp je bezobrazno ali manje jer ponuda je ipak ponuda pa makar se prodavac samo nasmejao na nju)
to je nepisano pravilo tj moje misljenje kao odgovor na tvoje pitanje zasto -
takodje mislim da ce te minusirati i ljudi koji znaju koliko takva jakna vredi i da kad je bele boje a stvarno polovna tj iznosena ne lici ni na sta sto znaci da je ova prakticno ko nova
takodje sto se tice cene imam slicnu i kostala je u masu 72.000rsd, po protektorima i dizajnu vidim da je novi model i iako nemam pojma koliko kosta ubedjen sam da je u radnji poprilicno vise od 300e

ne poznajem ni tebe ni prodavca, samo se trudim da budem objektivan

Sto se tice javne ponude pa javno je i on meni ponudio,nije licno. Lepo sam napisao "ako ti odgovara cena" posto je stavio visu od one koje sam ja ponudio. E sad nisam znao za to nepisano pravilo. A sto se tice polovne robe,ona je uvek 50% od nove,osim kad je proizvod u garanciji i on se tretira 20-30-40-50% od nove u zavisnosti kolika je garancija. Vidim da si objektivan,i ja sam,nista licno ni prema kome.
Cena jakne (a i sajt firma gde mozete kupiti povoljnije nego u massu  ;) )

http://www.motorama.it/en/dainese-racing-c2-black-black-red-jacket-P13282.htm#

Hattrick


UFF

Hvala za link, jos samo otici do italije i da taj popust od 31% u tom trenutku traje i da nije ciscenje lagera sa jedinim velicinama extra small ili large pa onda jos preneti preko granice bez carine i moze dobro da se prodje :)

lvl1

Citat: UFF poslato 17 April, 2015, 16:43
Hvala za link, jos samo otici do italije i da taj popust od 31% u tom trenutku traje i da nije ciscenje lagera sa jedinim velicinama extra small ili large pa onda jos preneti preko granice bez carine i moze dobro da se prodje :)

Ne moras da ides,mozes da narucis odavde(sto znaci da traje % i da ima ta velicina) i cena je onda 240e(posto automatski odbijaju VAT) +postarina,sto dodje priblizno 300e.
A ako porucis vise stvari sigurno ces bolje proci nego da platis jednu stvar u massu 72,000rsd  :D

Joker

Evo ja dajem 7500e za polovan L2 1000 istog trenutka! Jbg, polovan je to motor! Ko ima neka ga odmah dotera!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

UFF

Citat: lvl1 poslato 17 April, 2015, 16:52
Citat: UFF poslato 17 April, 2015, 16:43
Hvala za link, jos samo otici do italije i da taj popust od 31% u tom trenutku traje i da nije ciscenje lagera sa jedinim velicinama extra small ili large pa onda jos preneti preko granice bez carine i moze dobro da se prodje :)

Ne moras da ides,mozes da narucis odavde(sto znaci da traje % i da ima ta velicina) i cena je onda 240e(posto automatski odbijaju VAT) +postarina,sto dodje priblizno 300e.
A ako porucis vise stvari sigurno ces bolje proci nego da platis jednu stvar u massu 72,000rsd  :D


pa ni ja moju nisam kupio u masu samo kazem koliko kosta ako neko zeli da proba pre kupovine i ne uzima na nevidjeno


Citat: Joker poslato 17 April, 2015, 17:20
Evo ja dajem 7500e za polovan L2 1000 istog trenutka! Jbg, polovan je to motor! Ko ima neka ga odmah dotera!

dajem i ja 5000eur odmah za polovan F800GS i on je polovan i godiste nije ni bitno moze i 7 godina star, nov kosta 10 a taj matori vise nije u garanciji
ali kita, nema ni tvoj ni moj za te pare

lvl1

I ja prodajem k2 za 6500e kao nov,vozen po auto putu,od kuce do posla. [thumb_up]