Glavni meni

Honda Transalp

Započeo Kalesin, 27 Mart, 2015, 19:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 29 Mart, 2015, 04:19
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Mart, 2015, 22:16
UFFe....ne mogu da nadjem moj oglas...ali pre jedno 4 ili 5 godina sam prodao jednog ovakvog za 900 evra....ista boja, iste hrdjave zice i isti tockovi....natruo auspuh.....nije imao krash bar.

ne moras da ga nadjes, secam se lesine i ok je sto podjebavas mene ali nije ok da drkas devojku na forumu koja je vozila tamo gde ti nisi i verovatno nikad neces :)

zato hajde malo postovanja, njen motor njena cena
a kad ti podrjebavas onda je OK.....jeeeel....da nemas ekskluzvno pravo na podjebavanje.....vlasnice auta iz vw grupacije, tip mali...skoro pa najmanji.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: mrle poslato 25 Mart, 2015, 15:00
Mo¾da mu se poveæala kita, pa mu ne treba veliki auto.

Op¹te poznato da je auto produ¾etak mu¹kosti.

;D

DraganPavlicevic

Sretna prodaja,Jelena.Nadam se da æe¹ naæi ne¹to ¹to ti odgovara.Podseæam te na moje obeæanje da æu ti dati da proba¹ moju hondu,samo se pitam da li æe¹ i posle te vo¾nje misliti da ti R ne odgovara.Jeste da si ne¾no i suptilno ¾ensko,ali sa tvojim iskustvom i preðenom kilometra¾om daleko si iznad veæine ovde prisutnih komentatora.A to se mora po¹tovati.

uroskv

#23
Motor vam je super!!!a cena za takvu masinu?zgleda da ih ima malo u oglasima?ili vam se ne prodaje? [rofl] Usvakom slucaju srecna prodaja!! [watching]

*zeka*

A koliko si ti platio tvoju lomatinu. Voleo bi da okacis slike motora ako si ga uopste i kupio. Posto vidim da si smao u podforumu oglasi.

Ostoja

Citat: *zeka* poslato 30 Mart, 2015, 21:31
A koliko si ti platio tvoju lomatinu. Voleo bi da okacis slike motora ako si ga uopste i kupio. Posto vidim da si smao u podforumu oglasi.


'Ajd' da ne "dochekujemo na noz" mlade chlanove, mozda je dechko stvarno hteo samo da ispadne fin, polako, uklopice se medju manijake...    8)  [neampojma]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

*zeka*

Bogami ja sam mladji clan od njega  :P

Kalesin

Ako pogledas oglase, samo oni Transici koji su 86-87 godiste cena im je oko 1000eur, dok sve sto je preko 90 tog je skuplje od mog motora, cena nije fiksna moze se uvek napraviti neki dogovor, a motor treba pogledati jer je retko dobar transalp na kome stvarno nema sta da se radi. Mrzelo me da ga glancam i poliram ribam pa onda slikam, slikan je posle jedne onako lepe voznjice.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Kalesin

Posto mi se malko ubrzavaju stvari , nova cena 1400
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

uroskv

#29
JA SAM IMAO ISTOG TAKVOG !pre par godina.Kupio sam Transalpa od GAGIJA U BALOSAVI!. BIO JE NEGDE OKO 2300 EU. Prodo za 1200eu.Nista lose nisam mislio sa ovim komentarom!Kamo srece da svi vozimo dobre motore,TJ NOVE!!izvinjavam seKoleginici !!ciji je TRANSALP!! [cheers]

ljupche92

[cheers] [cheers] [cheers]

Kalesin

Opusteno Urose, da je srece da svi vozimo nove motore. Uzivaj, vozi polako i pun gas  [thumb_up]
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Kostić

alji ni¹ta minusi, a deèku tri komada. eeeee  [thumb_down]

Kostić

pardon, dva. ja mu dao jedan plus. jebiga.

Lazic

Èime se ti zamlaæuje¹...:o :P ;D

ЯЭВОЛУТИОН

motor ne prodaje godiste vec stanje.....osim u Srbistanu...ovde misle svi ako je novije to je bolje.....e pa nije....kostin l0 dok je bio ceo, sto nije bilo dugo, nije vredeo koliko gsxr iz 90 ako je dobar.... pre par nedelja me zove drugar da gledam cbr900r za 900 evra u zelezniku...95 kaze.....ja mu rekao da necu ni da idem da ga gledam....jer sigurno ne valjaju
gume
lanac lancanici
diskovi i plocice
lezajevi tockova
ulje i filter ulja
filter vazduha
semerinzi viljuske i ulje u njoj
svecice
i da doda koliko to kosta na tih 900 i da ide da kupi dobar motor....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

i evo slike motora koji sam pre cetri godine prodao za 900 evra
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 April, 2015, 23:01
motor ne prodaje godiste vec stanje.....osim u Srbistanu...ovde misle svi ako je novije to je bolje.....e pa nije....kostin l0 dok je bio ceo, sto nije bilo dugo, nije vredeo koliko gsxr iz 90 ako je dobar.... pre par nedelja me zove drugar da gledam cbr900r za 900 evra u zelezniku...95 kaze.....ja mu rekao da necu ni da idem da ga gledam....jer sigurno ne valjaju
gume
lanac lancanici
diskovi i plocice
lezajevi tockova
ulje i filter ulja
filter vazduha
semerinzi viljuske i ulje u njoj
svecice
i da doda koliko to kosta na tih 900 i da ide da kupi dobar motor....

Jesi video novu zmajahu...? '92-go godi¹te, 60ak hiljada, skoro u salonskom stanju...;D

Kostić

æuti, bar si saèuvao onih sto evra, ¹to si poneo na roðendan. nego, sto ljudi, sto æudi. mene recimo, zabole kurac za stanje. bitan mi je agregat, da je pouzdna i da me ne ostavi na putu. a za ¹minkeraj me ne¹to zabole. to iz mog ugla, èisto da svati¹ da nisu svi isti i da nemaju svi isti pogled na svet, da neko voli pivo, a neko lozovaèu, neko ¹ator, a neko pak hotel. neko ceni svoje, neko ne ceni. ali, onaj ko ceni tuðe ceniæe i svoje. a koliko je moj motor vredeo je nebitno. ti ga se nisi dokopao. jebiga. nauèi se da po¹tuje¹ druge i njihove stavove, ¾elje, karakter, moguænosti, principe etc...

Lazic

Ja volim i pivo i lozovaèu...;D