Glavni meni

Honda Transalp

Započeo Kalesin, 27 Mart, 2015, 19:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kalesin

E ovako, doslo vreme za promene, treba mi malo zivahniji motoric, i stoga se vracam na ono sto sam jos odavno planirala, lepo smo se druzili moj Transalp i ja predjosmo podosta kilometara i sad je vreme za rastajanje. :violina:

Honda Transalp XL600V 1992 godiste
Presla je 64000
Promenjeno ulje, filteri pre jedno 1000km, zamenjene plocice i prednje i zadnje, diskovi odlicni, gume nove dot 2014 (nemam pojma koja nedelja..mrzi me da zagledam sad), ima stitnike za ruke, povisen vizir, lanac nov (zlatni did), crash bar, SHAD kofer sa hondinim nosacem,orginal boja za to godiste.
Ako jos nesto zanima nekog neka pita.
Cena za manijake 1500e
Telefon 063351324





Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Slaninar

'Ladno sam tek sad skontao:

"Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain"

Bladerunner?!  :)


Sretna prodaja!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kalesin

Ha ha ha ha... jeste Bladerunner...  :D Hvala
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic

E slnnnice, kakve stvari tebi promaknu...;D Kultna scena...;D

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 27 Mart, 2015, 20:27
E slnnnice, kakve stvari tebi promaknu...;D Kultna scena...;D

Vaistinu kultna! Nisam ni èitao potpis do sad, uglavnom ne obraæam pa¾nju.  Rek'o, èek, ovo mi ne¹to poznato... a da!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Blade Runner - Final scene, "Tears in Rain" Monologue (HD)



jesu li prave nemoguce emocije i suze niz njegovo lice ili je samo kisa?
da li golub koji odlece kad on umire simbolizira gubitak duse koju on nema?


sta planiras duzmes sledece?


Kalesin

Emocije nisu nemoguce, s'obzirom da je AI kiborg verovatno da je naucio i uspeo shvatiti, suze nema mislim da je to kisa, a golub simbolizuje kao i uvek slobodu, sad je slobodan... mada svako ima pravo na svoje tumacenje

A planiram duzmem... Horneta (mladje, bolje, jace, startnije, lepse i za toliko cu da imam parica), rado bih ja Triumfa terala ili neki Shiver, Mana ili tako to ali nema se love za to, i one Yamahice MT serije su mi lepe...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Slaninar

Citat: Kalesin poslato 28 Mart, 2015, 19:59
Emocije nisu nemoguce, s'obzirom da je AI kiborg verovatno da je naucio i uspeo shvatiti, suze nema mislim da je to kisa, a golub simbolizuje kao i uvek slobodu, sad je slobodan... mada svako ima pravo na svoje tumacenje

A planiram duzmem... Horneta (mladje, bolje, jace, startnije, lepse i za toliko cu da imam parica), rado bih ja Triumfa terala ili neki Shiver, Mana ili tako to ali nema se love za to, i one Yamahice MT serije su mi lepe...

Hornet je prgaviji, si razmi¹ljala o CBF-u? Novjiem s poluoklopom (600 cc).


Sama scena je kultna. Upravo je su¹tina toga da se zbog ki¹e ne zna jesu li suze, ili ki¹a, a isto izgleda. Kao ¹to i emocije deluju autentièno. Ko smo mi da sebi dajemo za pravo da smo jedini s razumom i emocijama? To je neka ideja koja se provlaèi. Prvo android koji nije svestan da nije ljudsko biæe (ona riba, s ugraðenim seæanjima), a onda ovaj, samosvesni, koji ¾eli izbeæi smrt (tj. uni¹tenje, ali su¹tinski je isto). ©ta je definicija ¾ivota? I mi smo programirani nizovima DNK i prenosimo ih na svoje potomstvo, slu¾eæi praktièno kao mehanizam za oèuvanje DNK, kao neka vrsta robota u slu¾bi DNK.... Tako nekako sam to shvatio. Kultni film.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

UFFe....ne mogu da nadjem moj oglas...ali pre jedno 4 ili 5 godina sam prodao jednog ovakvog za 900 evra....ista boja, iste hrdjave zice i isti tockovi....natruo auspuh.....nije imao krash bar.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kalesin

Alja ma jesi li siguran da ga nisi poklonio, jos i platio da ga odnesu   :P   :)   :)

Slaninnce, nisam mislila o CBFu, svidjao mi se hornet i ranije ali nikako da uklopim kockice, a neka je prgav...nisam ni ja daleko :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Slaninar

Citat: Kalesin poslato 28 Mart, 2015, 22:41
Alja ma jesi li siguran da ga nisi poklonio, jos i platio da ga odnesu   :P   :)   :)

Slaninnce, nisam mislila o CBFu, svidjao mi se hornet i ranije ali nikako da uklopim kockice, a neka je prgav...nisam ni ja daleko :)

Ma, redno 4, nije prgav kao da se te¹ko vozi, naprotiv. Nego ako ti konjske snage nisu ba¹ o glavu, cenim da CBF mo¾e da uðe u razmatranje - ¹ta god naðe¹ da je povoljno, a dobro.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

imam ja tog cbf, samo sto nije poluoklop vec naked... mislim da je bezveze uzimati njega umesto horneta, jedino ako neko nije organicen kao ja...

Kalesin

Mislim da Slaninnca misli zato sto sam zensko, al ja bi kojeg konjica vise...ipak ostajem pri mom strsljenu, cbf je lep i sve al nije za mene :) sta da radim kad sam malo tako takva :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Slaninar

Citat: Kalesin poslato 28 Mart, 2015, 23:58
Mislim da Slaninnca misli zato sto sam zensko, al ja bi kojeg konjica vise...ipak ostajem pri mom strsljenu, cbf je lep i sve al nije za mene :) sta da radim kad sam malo tako takva :)

Meni je taj CBF imao sasvim dovoljno konja i sa dvoje na njemu, a raèunam da bi trebalo da je povoljniji od Horneta. Svakako je od sliènih motora najlep¹i i najbolji Yamaha Fazer, ali cenim da si se odluèila za Hondu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Hornet prgav...??? E slnnnice, u kom ti univerzumu ¾ivi¹...? :P ;D

lord_oblivion

Citat: Kalesin poslato 28 Mart, 2015, 22:41
Alja ma jesi li siguran da ga nisi poklonio, jos i platio da ga odnesu   :P   :)   :)

Slaninnce, nisam mislila o CBFu, svidjao mi se hornet i ranije ali nikako da uklopim kockice, a neka je prgav...nisam ni ja daleko :)

Ko bi rek'o  :D

Sreæna prodaja  [cheers]

Of D oglas - koja je to zadnja guma ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Mart, 2015, 22:16
UFFe....ne mogu da nadjem moj oglas...ali pre jedno 4 ili 5 godina sam prodao jednog ovakvog za 900 evra....ista boja, iste hrdjave zice i isti tockovi....natruo auspuh.....nije imao krash bar.

ne moras da ga nadjes, secam se lesine i ok je sto podjebavas mene ali nije ok da drkas devojku na forumu koja je vozila tamo gde ti nisi i verovatno nikad neces :)

zato hajde malo postovanja, njen motor njena cena

Kalesin

Citat: lord_oblivion poslato 29 Mart, 2015, 01:17
Citat: Kalesin poslato 28 Mart, 2015, 22:41
Alja ma jesi li siguran da ga nisi poklonio, jos i platio da ga odnesu   :P   :)   :)

Slaninnce, nisam mislila o CBFu, svidjao mi se hornet i ranije ali nikako da uklopim kockice, a neka je prgav...nisam ni ja daleko :)

Ko bi rek'o  :D

Sreæna prodaja  [cheers]

Of D oglas - koja je to zadnja guma ?

Zadnja i prednja nove gume (2314 ili 3214 DOT..bem li ga ne znam a mrzi me da se prljam da gledam)... Full Bore M40 ili M41, fura ih Fruitcake (Pedja sto je pravio one reportaze "Putevima Noba i jos nesto" ) na Africi.

Hvala UFFe , neka ga Alja to je ipak samo on, nas freza majstor....   ;)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Kostić

kupi bre giksera i nema¹ brige. a kad doðe zima, onda im poka¾e¹ ;D

Kalesin

Necem Suzu, jes' da je lepa ko uslikana a necem ni R ne svidja mi se polozaj u voznji...hocem naked :D
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain