Glavni meni

MM druzenje-Vojska 2015 -koje po redu ne brojim

Započeo goranvojska, 27 Mart, 2015, 00:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

misa-pei








Povratnici iz Vojske. I kod nas je pocela sezona :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

#401
Nisam ni video, klepetalo u kadru...;D


http://www.dodaj.rs/f/23/r5/4wnAfYY7/dsc00266-medium.jpg




Jedan mali detalj od sinoæ oko ponoæi:


"Милијан Димитријевић
To chat with Милијан and other friends, turn on chat.
Chat conversation start
19 minutes ago

Dobar si
Kako je bilo kasnije .. nismo mogli da ostanemo na svirci.
Moram da kupim Tomos , pa i ja na moto druzenja

Nisam mogao ni ja...  ole¹io se...

Ma gde se olesio ... dobar si

brate, u levoj ruci 6 kila kostiju za psa, i prazna èa¹a od piva, u desnoj 3 deci rakije u fla¹i od fante, zVuk vozi, ki¹a plju¹ti, mrkli mrak, preko klimavog mosta, hteo da oslobodim ruku, eksiram rakiju, bacim peglu preko ramena, vri¹tim od smeha... Gde se bre nisam ole¹io...  Jo¹ posle i¹ao motorom do grada... I nazad kod burazera, pa se do tri svaðao sa devojkom telefonom, a ustao jutros u 7..."


Imam na desnom ramenu na jakni lo¹e opran podsetnik...;D


Inaèe Milijan je Mareskinov sinovac, super kul lik...;D

Black Adder

#402
Gorane, tebi, tvojoj porodici i tvojim prijateljima puno hvala za druzenje i gostoprimstvo, do¾ivljaj je neprej*bljiv. Novi Jamie Oliver=Yuga, a ako æemo iskreno, Oliver je mali za na¹ega Juga.
Vidimo se najkasnije dogodine, ako ne i pre
Naravno i ekipa MM koja je najj, najj ... [clapp] [klanjam_se] [kralj]

lord_oblivion

Ja nisam ne¹to puno slikao ali evo to ¹to ima  :)














Veselo i nezaboravno  [cheers]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

makinjo

Upravo se istusirao posle dolaska pa da napisem koju ":)

Ne moze recima da se opise koliko mi je bilo dobro. [thumb_up]

Od voznje po kisi iz Novog Sada skoro 300 km sa Hostaplerom koji je glumio navigaciju.  :D [thumb_up]

Do odlicnog gulasa koji nas je sacekao po dolasku, do drustva i ljudi  koje sam upoznao ;D

Hvala Goranu svaka cast za trud i svo zalaganje da se ovako nesto organizuje [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]  [klanjam_se]

Pa manijacki izlazak i bancenje do pet sati ujutru slike necu postavljati nisu za siru javnost

Hvala Stefanu (ne znam nick)  koji nas je ugostio :)

Misi i Lljilji na lepoj kafi i razgovoru u povratku:)

Ja se izvinjavam ako sam nekog zaboravio ali ja bih sve ovo ponovo  [yahoo] [yahoo]

Zao mi je samo sto nisam mogao da snimim dok sam vozio iza mareskina Lazica kako razmislja
kojom metodom da se resi rakije :D
Nije se mnogo zadrzala u njemu jer je posle 5 sekundi sve vratio napolje:D  [panic]

Pravo manijacko druzenje.
Pozdrav za sve vidimo se ponovo

juga

Evo dodjoh malo sebi, pa da se ponovo zahvalim Goranu, i svima koji su dali sve od sebe da ovo dru¾enje bude izuzetno!
Hvala svima za pozitivne ocene gula¹a, nadam se da æemo uskoro  ponoviti na nekom drugom mestu!
Lepo dru¾enje, lepa vo¾njica, oni koji nisu bili, ne znaju ¹ta su propustili, Recimo,  Neos je do¹ao busom tako da ki¹a ili nemanje prevoza nije opravdanje, ( setimo se Plazme i bicikla)!!! [yahoo]

juga

Evo i od mene neka slika!
Glen kao debeli nemac




Jaaaaaa!

juga

Sve se iz'elo, èuj izelo, omazasmo... jesmo, pismo. pucasmo, ¾ivinu potepasmo...


Kostić

#408
najaèi dogaðaj godine protekao do jaja. prvo mi crko jedan cilindar (to i nije novost) posle jugu napo most pa se potukli ;D onda na kraju peða sipo dizel u hondu pa smo teli da zapalimo pumpu. ;D

od oljine slike naravno slaba vajda - ¾ena jebiga slikala morke i cveæe, prirodu ... ;D

na povratku manijaèka grupa od ¹es razni svratila na oplenac, pa kod mi¹e i ljilje da slikamo motor ;D

i eto, to je to.  [yahoo]

goranu i njegovoj porodici fala za gostoprimstven doruèak, kakav ni kraljevi ne bi dobili. [srce] [cheers] manijacima fala za dru¾enje. dabogda se vako dru¾ili jo¹ sto godina [flashing] ;D












Kostić


goranvojska


juga

Laziæ u ausvinkl!

Goran i ja popravismo nosaè poluge kvaèila, koji sam spletom èudnih okolnosti pokvario!








Balerina!

Ovako smo uveèe ostavili





A ovo je doruèak ko Gorana kuæi!! Jo¹ jednom hvala na gostoprimstvu i dobrom dru¾enju!

mareskin

Citat: Lazić poslato 03 Maj, 2015, 20:48
...
Inače Milijan je Mareskinov sinovac, super kul lik...;D

Planira da upiše polaganje za A, a ako se rešim za promenu možda moj trenutni motor ode kod njega. Primio se posle naše vožnje do Sarajeva i Žabljaka.

Malo je upao u situaciju gde ne poznaje ljude i nije u toku.
To mi je sinovac, a sestrić je već izrazio želju da se vozi samnom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

juga


Ovako je bilo kada smo napu¹tali lice mesta

Kostić

osam giga ima da uploadujem dva dana. a tek treba da seckam i to. sutra klipovi.

lord_oblivion

Eto ¹ta ti je Honda, ide i na benzin i na ulje i na naftu  [rofl]
Sreæa pa zatvaram slavinu pre svakog toèenja pa nije u¹la u karbove  [ninja]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

goranvojska


juga


Black Adder

i malo od mene















nagradno pitanje? koji je pi¹tolj za benzin a koji za dizel?

goranvojska

Citat: juga poslato 03 Maj, 2015, 23:22
Gorane danas ranije na spavanje!!!
E da znas da si u pravu.dremam ko buja na qrac.jos 5min i odo.nemogu brate vise.cu dumrem.