Glavni meni

MM druzenje-Vojska 2015 -koje po redu ne brojim

Započeo goranvojska, 27 Mart, 2015, 00:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

¹ibice i dokumenta u kesu pa udri smilju po fitilju. pa nek pada do sutra ;D

http://s30.postimg.org/d7itm9orl/kurac.jpg

rboban

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 02 Maj, 2015, 06:20
ivan 1234645 je opet cugno... :-P

I jedini do¹ao na zborno mesto za polazak.....
Ride It Like You Stole It

ljupche92

#383
Bejah do pre  sat u Vojsci  :D
Ko nije bio ne zna sta je propustio  [klanjam_se] [klanjam_se] Svaka cast Goranu i njegovoj ekipi na vrhunskoj organizaciji  [klanjam_se] [kralj]
I svaka cast jugi, odlican gulas kuva [klanjam_se]
ODLICNO druzenje  [cheers] [flashing]
[cheers] [cheers] [cheers]

VR 46

Slazem se sa ljupcetom,upoznah par novih manijaka,druzenje je bilo extra,svaka cast  domacinu Goranu na gostoprimstvu i Jugi na vec proverenim gastronomskih mogucnostima  [cheers]
Twist of wrist!

goranvojska

jbm ti ja sad ustao a ono roj pcela u glavi.evo cekam da se naspavaju pa da idemo na dorucak.ja mislim da slike slede .ja nisam slikao jer nisam imao kad.ovi sto slikali ako sve slike postave sto slikali imace jos 15 strana slika.jbm ti ko da sam pijan.

Andreja

Ja nemam reèi kol'ko je bilo dobro  [klanjam_se]
Goranu, Jugi i dru¹tvu veliko hvala, ne pamtim kad sam se tako dobro proveo, dru¹tvo VRHUNSKO, koliko dragih ljudi breeeee, dan je suvi¹e kratko trajao, nisam mogao dovoljno da se dru¾im :D ,  gula¹ uobièajeno nenormalno dobar, atmosfera vrhunska :)

Samo onaj tonac zasr'o motku naèisto, jo¹ baja pije pivo ispred bine u fazonu "jeb'o sam mu kevu kako sam ga namestio", vi¹e smo se èuli mi nego pevaè koji se ba¹ trudio da nadomesti nedostatak ozvuèenja :D I mater mu jebem, valjda æe sledeæi put vreme biti bolje, svake godine roka ki¹a na dan okupljanja a vid' sad, dan lep¹i da ne mo¾e da bude, ko je juèe umro, grdno se zajeb'o :D

I Jugo, nemoj ono vi¹e da radi¹ 'ladnom XT-u, du¹a me zabolela  [zena]

VIDIMO SE DOGODINE!  [srce]

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

misa-pei

Bilo je divno. Odlicna klopa, divno drustvo, sjajni domacini. Opsti utisak... puno mi je srce!
Država je najveći neprijatelj naroda

BOKYBOY

...ja ovaj dogadjaj vise NE PROPUSTAM...vrhunsko drustvo...vrhunska klopa...svaka cast domacinu... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

...proud to be MM... :-*

mareskin

Okupljanje kod Gorana mi je prilika da vidim ljude sa foruma i razmenim poneku reč. Povežem još po neki nick sa nekim licem.
Svaki put se ponadam da ću te godine sa većinom imati priliku da se vozim. Valjda će ova godina biti bolja nego prošla.


P.S. Sinoć nas je uhvatio jak pljusak. Brisači na maksimumu nisu mogli da obrišu. Jedva sam video kuda vozim. Bilo mi je drago što nisam glumio "Andreja" sinoć ;D

Predlažem da se od sad piše "Andrej" kada se misli na "pokisao do gole kože" [rofl]
I "nafilozofiran" za onoga ko je malo više popio, a "doktor filozofije" za onoga ko je mortus pijan.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

goranvojska

suki nas je bio doktor filozofije.sad ko pokiso nek se javi a nafilozofirani bili svi.hostapler je predlozio za onog ko dodje od najdalje da mu se dodeli priznanje a on to vec zasluzio.
                                                 CEKEMO SLIKE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ

goranvojska

EKIPA STO JE OSTALA POMOGLA JE DA SE SVE DOVEDE U PRVOBITNO STANJE SATOR SREDI STOLOVI SKLOPE SMECE ODNESE I HVALA IM.SAD ZAVRSILI SA DORUCKOM I UPRAVO KRENULI SVAKO SVOJOJ KUCI.     jbm ti velika slova sad vido i mrzi me da brisem i onovo pisem.

Neos


Lazic

Mali i veliki Laziæ stigli u komadu nazad... ;D Ðavolu druga malo ozbiljnija vo¾nja, zara¾en je zauvek i nauèio je da dremne usput... :)

©to reèe Mi¹a, puno mi srce... :D

Gorane, hvala po peti put za vrhunsko dru¾enje, vrgunsku klopu, vrhunsko pivo, vrhunsku rakiju, ma sve vr'... :-* [srce] [cheers]

I evo veæ treæa godina za redom bez pada... [yahoo]


Neki naopaki su stra¹no nedostajali... :(

goranvojska


Nadalina

Braaaaavo, drugaaaaaari, vidim da je bilo ekstra druzenje!!!! [cheers] [cheers] [cheers]
Dzukela u podznaku

goranvojska

Citat: Nadalina poslato 03 Maj, 2015, 17:50
Braaaaavo, drugaaaaaari, vidim da je bilo ekstra druzenje!!!! [cheers] [cheers] [cheers]

i jeste nado samo nas vreme nije posluzilo.kisa i kisa i masa manijaka a i ostalih nije dosla.jbg al sve u svemu bilo nam je lepo.

Nadalina

Ma, bitno da ste se vi super proveli!
Mi, koji nazalost nismo mogli da dodjemo (da l' zbog kise ili kilometara), sad mozemo samo da sedimo i gledamo fotke.... Da ne kazem, sedimo i placemo! ;D ;D ;D
Dzukela u podznaku

goranvojska

ja mislim da su kilometri u pitanju.u zelju ne sumnjam a ni kisu.

Nadalina

Heh.... Bas tako!
Ali!!!
Jos dva meseca, i eto mene na odmor! :)
Dzukela u podznaku