Glavni meni

MM druzenje-Vojska 2015 -koje po redu ne brojim

Započeo goranvojska, 27 Mart, 2015, 00:29

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gvozden

Ko ide iz ZR ili BG, da posaljem po njemu nesto. Izgleda da ovi gejevi nece nositi robu u petak...

lord_oblivion

Ja bih trebao u petak, jo¹ se razmi¹ljam. Najbolje sutra da mi se to dostavi posle 18h, jer bi mi polazak za Jagodinu bio vrv pre 9 ujutru. Do veèeras æu znati dal' idem u petak ili subotu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

goranvojska

DANAS:stiglo pivo,pokosena trava,oribano sve,stigli sokovi,voda,prikljucena tocilica i radi za sve pare.ma jbm li ga sta sve.uglavnom docekujemo spremni.a da i bend dogovoren ,a i policija nas zvala da vide koji se to manijaci manijace hahahaha.ja reko sve neki fin svet da su dosli iz finske.ma samo rade svoj posao.materijal za jugu spreman da radi,i svasta nesto.pitajte i podsetite me da nesto ne zaboravim.

Kostić

kakav je most? peca reèe pre neki dan da je u lo¹em stanju. mo¾elise preko njega il da nosimo fosne za preskakanje?

lord_oblivion

Citat: Gvozden poslato 29 April, 2015, 17:56
Ko ide iz ZR ili BG, da posaljem po njemu nesto. Izgleda da ovi gejevi nece nositi robu u petak...


Citat: lord_oblivion poslato 29 April, 2015, 20:15
Ja bih trebao u petak, jo¹ se razmi¹ljam. Najbolje sutra da mi se to dostavi posle 18h, jer bi mi polazak za Jagodinu bio vrv pre 9 ujutru. Do veèeras æu znati dal' idem u petak ili subotu.


Definitivno idem u petak ujutru, sa Hansom. Samo jo¹ da utanaèimo taèno vreme jer æe sutra uveèe da se ole¹imo kod Crusers-a na otvaranju nove kafane  [panic]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

#289
Jel me zajebava¹...??? Gde kako...??? U koga...??? Nadam se da nisi u nekog Pola...??? [rofl]

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Nadalina

E pa, drugari, uzivajte i za meeeeene!!!! [cheers]
Dzukela u podznaku

juga

Glen i ja kreæemo u petak oko 10h, a UFF æe popodne!

juga

Moja ¾ena napravila par medenjaka, prvenstvrno za manijakinje!!!


Dragana friz

ja radim u subotu,ako se iskombinujem dolazim tek uvece....ostavite malo tog gulasa u steku  :-*  [cheers]

Hohštapler

Mene jebededu noFci, visok datum u mesecu a plata od 1. do 10. (nikad ne znam kad æe)... Ako uspem da se iskrpim za pare za gorivo dolazim!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: kosta66 poslato 29 April, 2015, 22:40
kakav je most? peca reèe pre neki dan da je u lo¹em stanju. mo¾elise preko njega il da nosimo fosne za preskakanje?

Prelazio sam preko njega i motorom i pe¹ke, ali najbolje da ide¹ okolo. Nisi tip koji bi rizikovao i smeo da preðe preko mosta. A ja plus ne znam da plivam. Dodu¹e znam da ronim, ali negde izmeðu 30 i 50 sekundi.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

To ti je taman doboljno da doðe¹ do obale...;D

ts.marko

Jel ima nekog da ide iz pravca Kraljeva, Èaèka, V.Banje?

mareskin

Citat: Laziæ poslato 30 April, 2015, 09:30
To ti je taman doboljno da doðe¹ do obale...;D

Lepo ka¾e na¹ narod: ©ta æe mi prijatelji kad imam neprijatelje ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu