Glavni meni

MM druzenje-Vojska 2015 -koje po redu ne brojim

Započeo goranvojska, 27 Mart, 2015, 00:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Citat: rboban poslato 23 April, 2015, 17:48
Ima neko da ne jurca i srlja, da mi pravi drustvo do tamo?
( ne vozim brze od 110 kmh)
;)

Picasoo

Znaci jos jedno Manijacenje pored Morave...  [welcome]

Bori¹a

Citat: mareskin poslato 23 April, 2015, 22:57
Mo¾da se uklopim.

ja cu prvog ili drugog da idem, ti vidi kad ti vise odgovara pa da provozamo zajedno

Kostić

Citat: rboban poslato 23 April, 2015, 17:48
Ima neko da ne jurca i srlja, da mi pravi drustvo do tamo?
( ne vozim brze od 110 kmh)

ja vozim ¾enu iza sebe. 80 - 110 uvrglave. tako da, ja sam za laganu grupu :)

UFF

Citat: rboban poslato 23 April, 2015, 17:48
Ima neko da ne jurca i srlja, da mi pravi drustvo do tamo?
( ne vozim brze od 110 kmh)

lagao si upravo ali ipak bila bi mi privilegija da odvozim avala-mladenovac-topola sa tobom ako zelis da krenes dan ranije
ja idem petak popodne, svi ostali koji planiraju da krenu tad su dobrodosli ako zele da idemo zajedno  [cheers]

Citat: kosta66 poslato 24 April, 2015, 00:20
Citat: rboban poslato 23 April, 2015, 17:48
Ima neko da ne jurca i srlja, da mi pravi drustvo do tamo?
( ne vozim brze od 110 kmh)

ja vozim ¾enu iza sebe. 80 - 110 uvrglave. tako da, ja sam za laganu grupu :)

boban vozi 110 na pravcu ali toliko i u lakat krivini, nemas ti sta tu da trazis pogotovo ne sa smradom i zenom  [rofl] :P

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin


Upoznao sam rbobana i nije mi izgledao kao èovek koji bi lagao... zato æe morati, da bi saèuvao obraz, da vozi do 110km/h ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

neæe meni da bude te¹ko da stavim ¾enu kod nekoga ko ne srlja, pa æevidimo ko gde ¹ta ima da tra¾i po krivinama ;)

Bori¹a

kole, znam ja tebe ali boban je trkac :D

Kostić

nisam mislio na bobana, nego na ovog ¹to me nonstop prca u glavu, nebilime iznervirao, pa da ga otresem negde ko tepih u nekoj krivini sa pet banke :)

UFF


Kostić

ova kr¹ina jedva i to na molim te, doðe do 240 po satu, vi¹e ne mo¾e, a, imam za tebe jedan mali domaæi zadatak. doði lepo u stari kraj, popijemo po ladan tuborg i idemo do ¹ume. - ovde. daæu ti moj kr¹ da se popne¹ danas uz ovo brdo. to ti je vrdo od ajduèke, iznad, prva desna krivina i ide gore na raskrsnicu kod peèurke. seèe brdo direktno. ako padne¹, nema veze, popraviæemo motor, ako se uspne¹ danas, jerbo je jo¹ vla¾no, ja javno priznam da si kralj. ;D do tad jok :) inaèe, momci koji teraju krosiæe ovuda, znaju o kom brdu je reè. gopro ne mo¾e da ga prika¾e realno :)

evo ti dve slièice, a video otom potom ;)

http://s9.postimg.org/agdzc3ten/GOPR0828.jpg
http://s9.postimg.org/nuw4596e7/GOPR0833.jpg

UFF

 [rofl] nemam preca posla nego da teram tudji motor sa heblovima kroz sumu uz vlazno brdo  [ludak]

Kostić

ja te zovem da se zezamo i pijemo pivo, ludujemo po ¹umi. jebe¹ bre motor. ni¹ta mu ne fali, niti æe da mu fali da malo razmrda¹ strah od pada i malèice adrenalina. kako oæe¹, al pozvan si danas do nekih, recimo 16 h. ;) na zezanje. da se ne dosaðuje¹ :)

UFF

tesko da se dosadjujem jer vec treci dan ne izlazim iz jugine garaze od jutra do mraka sklapamo i sredjujemo neke motore, to mi je bolje zezanje nego jebanje po sumi sa neadekvatnim prevozom, evo i ti si pozvan ako hoces do zemuna, ima tu u svakom trenutku po nekoliko manijaka a ima i piva i rostiljskih kobasica :D
i u mom slucaju nemas vremenski rok posle kojeg istice pozivnica  [cheers]

Kostić

mrzi me danas da se bajam u gara¾e, odo nazad u ¹umu da slu¹am ptice ;D

Lazic


VR 46

 [rofl] [rofl] [rofl] Ovaj hoce u sumu ovaj u garazu...sumljivi su  :-[
Twist of wrist!

rboban

Nek neko postavi GPS koordinate ako ima.... ( ne garaze, ne sumice...)
Da ne bude zabune!!! ;)
Ride It Like You Stole It

castor

Pa ima¹ gore, neko je veæ postavio. Koordinate gaðaju centar.
It's the ride that matters, not the bike…