Glavni meni

Yamaha YZF tundercat - 2003 god

Započeo Darko, 21 Mart, 2015, 07:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

zna li ko kako se dolazi do pozicije u prednjem faru ?  ( pozicija mi radi , ali sam skapirao da su sanse da se zameni brzo kad bude crkla ravne nuli ;)  )

i kako se dolazi do lampica u instrument tabli ?   ( neko je nekad menjao jednu , pa je ubacio jacu , pa mi sad kod 240 kmh malo jace sija svetlo i to me nervira , hocu da stavim tu koja treba )


Darko


beli-nsr

Na 1:34 kad udari preko rupe  [rofl] [rofl] prvo nisam skontao sta se to culo, pa sam vratio da vidim sta je  ;D

Darko

to su bila Kostina jaja verovatno hahahahaha

Hurricane


Darko

instrument tabla nece biti problem kao sto sam mislio ...

http://www.yzf600r-usa.com/phpBB2/viewtopic.php?f=53&t=33972


pozicija je i dalje misterija  hahahhaha ... e nisu mogli gluplje da smisle taj deo tu

castor

Jbga, klavijatura. I onda Kawa ne valja… [rofl] [rofl] [rofl] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]
It's the ride that matters, not the bike…

Darko

Citat: castor poslato 26 Mart, 2015, 23:24
I onda Kawa ne valja…

nikad ja to rekao nisam .... to da pitas ove naucnike sto pljuju kawe

Hurricane

...ne zaboravi nikad ¹ta izreka stara ka¾e:

Honda i ostali dvotoèka¹i...  ;D

castor

To je njima i upuæeno… ;)

Razumijemo se mi kako treba...
It's the ride that matters, not the bike…

freepartyman

Honda i Yamaha su za mene iznad Kawe i Suzukija..Kawa ne moze da se poredi sa njima po pitanju zavrsne obrada ali dobro zato je najjeftinija a Suzuki zna samo R-a da napravi :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hurricane

..verovatno si u pravu, ali mene je nova R1 toliko razoèarala po pitanju zavr¹ne obrade da nema dalje..

jednostavno nedovr¹en motor...

npr tvoja R6 i R1 tih godina su po meni svetlosnu godinu kvalitetom ispred ove nove..

smehoteka u poreðenju sa CBR1000rr

freepartyman

 Nisam video novu R1 ali nije me odusevio pravac koji su krenuli da furaju..Lepse su mi stare ,slazem se ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

castor

Najkvalitetanija jeste Honda, bez daljnjeg. To niko ne spori, ali svi ti motori idu i voze se i satiru kilometre. Eno Daretov ZZR uskoro prebacuje 100k km, a Dare neka ka¾e kakve je probleme imao.

Apsolvirano je odavno da je Kawasaki najmanji od japanske èetvorke i da ima najnekvalitetniju (namjerno neæu da ka¾em najlo¹iju) zavr¹nu obradu, ali prièati da je motor kr¹ zato ¹to je Kawasaki meni nema logike. I to jo¹ od onih koji motor nisu ni imali. ©ta su onda kineski motori, ako je Kawa kr¹?

I da se razumijemo, jasno je meni da je veæina relacija na forumu vezano za Kawasaki sprdnja i zajebancija, ali brate mili smori¹e vi¹e pojedinci…

Mene to sve zajedno ne dotièe, jer sam kupio motor koji mi se sviða, sa kojim sam zadovoljan i koji mi pru¾a u¾ivanje. Da, nije najkvalitetniji, ali ¹ta je taèno danas kvalitet?
It's the ride that matters, not the bike…

clutch&brake

Citat: Darko poslato 26 Mart, 2015, 19:50
zna li ko kako se dolazi do pozicije u prednjem faru ?  ( pozicija mi radi , ali sam skapirao da su sanse da se zameni brzo kad bude crkla ravne nuli ;)  )

i kako se dolazi do lampica u instrument tabli ?   ( neko je nekad menjao jednu , pa je ubacio jacu , pa mi sad kod 240 kmh malo jace sija svetlo i to me nervira , hocu da stavim tu koja
treba )

ja na bencoli nemam problem sa tim... legnem pod autobus i stvar resena  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

freepartyman

#77
Citat: castor poslato 27 Mart, 2015, 00:17
Najkvalitetanija jeste Honda, bez daljnjeg. To niko ne spori, ali svi ti motori idu i voze se i satiru kilometre. Eno Daretov ZZR uskoro prebacuje 100k km, a Dare neka ka¾e kakve je probleme imao.

Apsolvirano je odavno da je Kawasaki najmanji od japanske èetvorke i da ima najnekvalitetniju (namjerno neæu da ka¾em najlo¹iju) zavr¹nu obradu, ali prièati da je motor kr¹ zato ¹to je Kawasaki meni nema logike. I to jo¹ od onih koji motor nisu ni imali. ©ta su onda kineski motori, ako je Kawa kr¹?

I da se razumijemo, jasno je meni da je veæina relacija na forumu vezano za Kawasaki sprdnja i zajebancija, ali brate mili smori¹e vi¹e pojedinci…

Mene to sve zajedno ne dotièe, jer sam kupio motor koji mi se sviða, sa kojim sam zadovoljan i koji mi pru¾a u¾ivanje. Da, nije najkvalitetniji, ali ¹ta je taèno danas kvalitet?
Ja nisam nikada rekao da je krs kawasaki,  stavise cesto je best buy kada se gleda ulozeno dobijeno. Ali iskreno kad imam lovu da biram uvek bi pre izabrao yamahu ,jeste da je skuplja ali golim okom vidim zasto ;) Honda je kvalitetna ali nekako mi nema karakter,pricam o R-ovima, i furaju onu pricu najpitomiji R,dobar za ulicu dobar i na stazi ,furaju allrounder filozofiju. Suzuki zna da napravi R-a tu nema govora, K6 neprejebiv motor ali brate smorise sa dizajnom koji furaju zadnjih skoro deset godina i to necu da im oprostim. A da li bi vozio naprimer neki k9, bi na jedan ne bi se bunio..Ali bi pre vozio R1 tog godista :D A sto se tice bmw-a uradile ga Svabe vrhunski ali ga ujebase sa ovim novim izduzenim farom. Ali zato stari model s1000rr je ludnica,imao sam prilike da ga vozim,raketa..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hurricane

Citat: castor poslato 27 Mart, 2015, 00:17
Najkvalitetanija jeste Honda, bez daljnjeg. To niko ne spori, ali svi ti motori idu i voze se i satiru kilometre. Eno Daretov ZZR uskoro prebacuje 100k km, a Dare neka ka¾e kakve je probleme imao.

Apsolvirano je odavno da je Kawasaki najmanji od japanske èetvorke i da ima najnekvalitetniju (namjerno neæu da ka¾em najlo¹iju) zavr¹nu obradu, ali prièati da je motor kr¹ zato ¹to je Kawasaki meni nema logike. I to jo¹ od onih koji motor nisu ni imali. ©ta su onda kineski motori, ako je Kawa kr¹?

I da se razumijemo, jasno je meni da je veæina relacija na forumu vezano za Kawasaki sprdnja i zajebancija, ali brate mili smori¹e vi¹e pojedinci…

Mene to sve zajedno ne dotièe, jer sam kupio motor koji mi se sviða, sa kojim sam zadovoljan i koji mi pru¾a u¾ivanje. Da, nije najkvalitetniji, ali ¹ta je taèno danas kvalitet?

opu¹teno dru¾e, evo spisak Kawa koje bih rado posedovao da ne bude posle...:

ZXR 750 R
ZRX
Z 1000
ZZR 1400

better?

;D

Darko

hahahha  , a samo sam pitao vlasnike thundercat-a , kako dolaze do pozicije u prednjem faru  ;)