Glavni meni

Yamaha YZF tundercat - 2003 god

Započeo Darko, 21 Mart, 2015, 07:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

¹to ne doðe kod ðure, ja te èekao. taman sutra montiramo kameru na kastora i malo se provozamo po ko¹u :)

fabrièki vizir, naravno

MIGE

aj pa nek je sa srecom...lepa makina... [thumb_up]

mi¹ko_kolo

Èestitam i ja! Moj predlog je: svaki vizir za ono èemu je namenjen. Ostavi sad fabrièki ali saèuvaj i drugi. Videæe¹ ako negde dalje krene¹, kad poène vetar da konstantno ¹amara glavu.

Darko

naravno da sam rasklopio odmah ceo motor ... 








naravno da je ovo nedopustivo ...






pa zato pravac ribanje ... da se sija .. ko pasja mudanca   







UFF


VR 46

Twist of wrist!

nash

Da ti se javim za vizir, kod mene na fazera ne moze da dodje. Slicni su, ali ne isti. Zadrzi ga za sebe, videces da ce ti znaciti puno u voznji.

Video sam slike na face, tako se voli motor  [thumb_up]

zagadjenje

Odlièna klavijatura, neka je sa sreæom  [cheers]
Tjuning bud¾ing

Darko

vrhunski dan ... cackanje oko bajka ... drugari ... kosta  [rofl] [rofl] ... kafica ... lep SLOBODAN dan ....











svaki savet koji on da je uzet u obzir i razmatran strucno !!!   NAJJACA FOTOGRAFIJA


VR 46

Twist of wrist!

jevta

Taj axel zahteva ispiranje sa mnogo vode ,a ja to nevide na slikama.Pojesce ti motor

Darko

isprao sam ko nenormalan ... i nisam bas prskao po delovima koji su "jedljivi"   ahhaha

ali , na zadnjoj slici , raspali diskovi od zzr-a .. ahhaha

Kostić


BOKYBOY

...hahhaha...Urke car [kralj] ...a koji je ovaj mali sa bradicom,a?  :o Jbg sad mi bas krivo sto nisam dosao :'( ...stigao me umor,ustao sam u pola 5... [doh]

castor

It's the ride that matters, not the bike…

VR 46

Citat: BOKYBOY poslato 23 Mart, 2015, 22:25
...a koji je ovaj mali sa bradicom,a?  :o
neki glavonja  [zvizdi]
Twist of wrist!

Darko


na 6:20  Kosta , koji me trazi i ne nalazi me u svom vidokrugu , a ja iza njega ...    [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


put do sajma

VR 46

Idi u p.materinu...gledam desi  [rofl] [rofl] [rofl]
Twist of wrist!

BOKYBOY


Darko

vratio sam klip 650 puta i 650 puta sam pao sa stolice ....   hahaha...

kralj me trazi 10 sec a ja sve vreme iza njega , gledam ga kako me trazi .. .hahahaha