Glavni meni

Yamaha YZF tundercat - 2003 god

Započeo Darko, 21 Mart, 2015, 07:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nikolaaaaw

Mislim da je ta razlika u opterecenju semeringa zanemarljivo mala  [neampojma] Odakle ti to?


Hurricane

..neko ka¾e zbog pra¹ine na vilama, neko zbog æopave, a ja opet mislim da nijedno nema nikakav znaèaj u odnosu na to ¹ta jedan semering istrpi u svom radnom veku..

Bojan

Pa sto napuni benzin, sad ce da se talozi.
Mozda je najbolje okrenuti motor naopako, stavit ga na guvernalu i sediste, tockove zakacit na plafon Ali dobro nategnuti da motor skoro lebdi i onda butt plug.  ;D

Bori¹a

kao biciklu kad joj podmazujes lanac... guvernalo i sediste na pod i udri [rofl]

Hurricane

..usput, kome je zapekla sisica, mo¾e ozraèiti i koènice tako..

Darko


Hohštapler

al ¹pric.. ¹ta ti je navika... profesionalna deformacija... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Hahaha , pa cime drugo ?
Jesi snimio i one zelene komprese sto se koriste za operacije .. upijaju i brisu - jebu kevu
Naravno , dok sve to radim - hiruske rukavice , da ne uprljam ruke ;)

Darko

@stilgar - Pa vidis da je magicna ? Mekana je , nema meksa

@Nikolaaaaaaw - pa ne znam gde sam to cuo .. mozda sam i procitao negde... kako god , svakako je najbolje kad bi ga metno na oba stendera

@Bojan- nece bre da se istalozi , sipo sam naftu a ne benzin. Istocio iz auta ... zato sam i zatvorio slavinu , da ne udje nafta u karburatore


Bojan

Citat: Darko poslato 27 Novembar, 2016, 22:33
@stilgar - Pa vidis da je magicna ? Mekana je , nema meksa

@Nikolaaaaaaw - pa ne znam gde sam to cuo .. mozda sam i procitao negde... kako god , svakako je najbolje kad bi ga metno na oba stendera

@Bojan- nece bre da se istalozi , sipo sam naftu a ne benzin. Istocio iz auta ... zato sam i zatvorio slavinu , da ne udje nafta u karburatore


Eeee sigurno si zaboravio da u cilindre sipas staro izgoreno ulje. Jesi li ga voskirao?

Darko

Jaooo , pa sta sad da radim ? Ja sipao u cilindre suncokretovo ulje , iz kuhinje ... valjda mu nista nece biti u pm

Hattrick

To ne valja za karike, samo hladno cedjeno maslinovo ulje. Za nikasil treba da je Bio. :)

Andreja

Obavezno zameniti teènost u migavcima, to ako ne uradi¹, d¾abe si kreèio.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

a tek o proveri nivoa kompresije i da ne govorim [rofl]

Hohštapler

na prolece ispusti¹ zimski vazduh u gumama, stavi¹ letnji, ima manje vlage, lak¹i je, manja neove¹ena masa i manji ¾iroskopski efekat.. ja primetio da mi mnogo bolje menja pravac motor sa letnjim vazduhom. I stabilniji na o¹trom koèenju.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

Citat: Darko poslato 27 Novembar, 2016, 18:29
1.Sajle skinute i podmazane
2.lavni dovod goriva zatvoren na slavini
3.Gume izduvane malo
4.U auspuh krpa
5.Akomulator skinut

1. da imas hidraulicno kvacilo ne bi morao da se drkas sa podmazivanjem
2. kakava bre slavina jbt? pa to se koristi samo u kupatilu, motori koriste benzinske pumpe
3. wtf
4. wtf again
5. nema potrebe (mada ako nije gel vec je u klasi i godista motora onda razumem, dolij mu destiovane vode i usteluj karburatore)  [rofl]

Citat: nano poslato 27 Novembar, 2016, 21:38
Bese pre 100 god neka tema butt plug :D

https://www.kupujemprodajem.com/Cep-za-auspuh-Ariete-24-48-39103759-oglas.htm?filter_id=96778597

edit: nasao, old but gold  [rofl]

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,793.0.html

fala

Darko

Uf , izvini ....

Jel mogu okolo da pricam da te poznajem ?

UFF

kad kupis motor sa hidraulicnim kvacilom onda mozes :)

Darko

Ajde ajde , idi kod banderasa da ti zbudzi prekidac za svetla ... cujem , fali ti ;)