Glavni meni

Yamaha YZF tundercat - 2003 god

Započeo Darko, 21 Mart, 2015, 07:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Normalno , nandzarasto..

Nisu led


Darko

#181
Xenoni su metnuti !

Bori¹a


Darko


ma brate , dan ...

inace , thundercat je motor koji ima najgore prednje svetlo ikada !! ovo je prosto moralo



BOKYBOY


Darko


umrela mi tema ... danas sam prao moped , polirao , osvezio plastike malo , pa evo jednog foto sesna ....

kad se vratim iz Vojske , ide servis  ;)















































uploading images

Darko

I da nastavim ovaj moj on-line dnevnik...
Prodje 6.000 km , pa iskoristih lepo prepodne da uradim servis...
Zamenjeno ulje ( bardal ,vratio sam se sa 15/50 na 10/40 ), filter ulja , filter goriva , filter vazduha i zamenio rashladnu tecnost...

Yamahica od kupovine do danas ( da je ne ureknem ) bez greske ... Agregat zdrav ko dren , od zamene do zamene ne dolovam ulje , gde je crtica kako sam sipao ulje , tu je i kad istocim ...














Darko

E ovakooooo...
Za mene je ova sezona 2016 - gotova ...

Na satu - 58.132 km ...
Rezervoar do cepa
Sajle skinute i podmazane
Glavni dovod goriva zatvoren na slavini
Gume izduvane malo
U auspuh krpa
Akomulator skinut

I to mu je od mene.. dobio je toplu garazu preko zime










nano

Nema lepse plave od te, dobro je da 600tka ne trosi ulje kao yzf750/fzr/yzf1000 narucito posle skoro 60k.

Gavrolini


Hurricane

Valjda si trebao da ih malo vi¹e naduva¹, ne obrnuto..

Ima guma da ti se skocka..

nano

trebalo bi na stenderima da stoji al ajde

Darko

Nemam centralni stender , tako da jebi ga...

Ma nisu gume izduvane skroz , malo samo

Darko

Citat: nano poslato 27 Novembar, 2016, 19:17
Nema lepse plave od te, dobro je da 600tka ne trosi ulje kao yzf750/fzr/yzf1000 narucito posle skoro 60k.

Da da , boja je perverzija , narocito kad ga picnem malo i ispoliram ..

A ulje za sada ne trosi bukvalno ni malo , videcemo kako ce biti... od dosta ljudi sam cuo da je ovaj agregat jedan od najkvalitetnijih yamahinih agregata...
Mislim , mada nisam sto posto siguran , da je taj agregat isao i u R6 do neke godine ( 2001 mislim )

nano

Nije kao da svi teramo nove gume pa da je bitan stender, nego to je kao neko pravilo. Licno ne znam nikog ko drzi motor na oba stendera.

Drugaciji je agregat u R6 prvoj gen, ali se u Amerikama dugo taj motor prodavao msm do 07-08 bez izmena, bas zato sto se pokazao kao izdrzljiv.

Darko

Ma mislio sam na centralni stender ne zbog guma , nego zbog semeninga na viljusci , kad je na copavoj uvek je levi semening pod vecim pritiskom nego desni.

Gavrolini

A da malo ne preterujes? Lepo je sto cuvas svoj motor ali krpa u auspuhu itd mislim da je preterivanje. Ipak je to motor, nije tako svilen.

stilgar

Dare jer krpa dovoljno meka da ga ne zulja :)

Darko

Citat: Gavrolini poslato 27 Novembar, 2016, 21:23
A da malo ne preterujes? Lepo je sto cuvas svoj motor ali krpa u auspuhu itd mislim da je preterivanje. Ipak je to motor, nije tako svilen.

Mozda , jebem li ga ..
Nije mi tesko da izvucem krpu ispod sedista i zaguram u cunak ... istrosio sam , jedno 23 sekunde za to :)

Gavrolini

I lazic isto tako samo on namaze i vazelina malo :)