Glavni meni

Yamaha YZF tundercat - 2003 god

Započeo Darko, 21 Mart, 2015, 07:56

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

evo kako izgleda po mraku ... linija na kratkom svetlu ko nozem odsecena  , belo sija kao xenon ... generalno sam prezadovoljan

kratko

dugo

kratko na zidu

dugo na zidu


rboban

Ride It Like You Stole It

Hurricane

#142
515,99 rsd kom cool blue 1679,99 night breaker, slika na polici sa cenom...  ;D

Darko

Ne , ne... Te cene se ko zna sta... Nigth braker oko 850 din

zagadjenje

Nb je ubedljivo najbolja standardna sijalica!!! Kida koliko je dobra! Jedina mana je ¹to kraæe traju, pa svi ispizde. Ja sam ih koristio na jednom autu, ali nisam doèekao dumru, prodao auto.
Navodno su stvar sredili ali i dodatno pobolj¹ali sijalice sa NB plus varijantom. Jo¹ bolje osvetljavaju i du¾e traju.
Ja sam se mislio da probam SMD sijalicu, ali nekako sam skeprièan.
Tjuning bud¾ing

Kostić


zagadjenje

Verovatno misli¹ na SMD.... Pa ¹ta znam, zavisi. Do 20-25! ©to je do jaja!! Ali kvalitetne i ko¹taju kao xenon!
Tjuning bud¾ing

Kostić

ne znam ¹ta je smd, al ako tro¹e manje nego obiène a svetle bolje, to je ok. ali ako tro¹e 100 w onda ne valja za alternator

zagadjenje

Tro¹e manje upola barem, a svetle kao xenon. Ali taj novi tip SMD sijalica sa hladnjakom. Ne one samo sa naèièkanim diodama, za te sam èuo da su samo ¹minka.
Tjuning bud¾ing

Darko

NB trosi isto kao i obicna sijelica ... 55/60w

Te kineske sto su od 90/100w jace svetle , ali pored toga sto ne valjaju za alternator , istope sve sto je plasticno u faru , pozute plastike , ma naprave haos...

NB isto trosi , isto greje , svetli 100 puta bolje od obicne i traju duplo krace ...

Ali za 800 kinte nek traje i godinu dana - ekstra !!!

A sad cu da umesto pozicije stavim neku SMD LED do jaja i prelo dana cu voziti na poziciju i tako cu i stedeti sijelicu.

Na zzr sam imao led poziciju i najopustenije preko dana ko da je upaljeno svetlo

zagadjenje

Elem... Apropo ovih SMD pominjanih, da  ne ostane nedoreèeno :)
Pozvao drugara koji je imao dodira sa tim. I ka¾e da je zajeb. Poenta je da zbog tog hladnjaka ne mogu stati u sve farove. A i kad stanu, klijenti su komentarisali da je isto kao xenon (a trebalo bi kao biti bolje!), a neki i da im je bilo lo¹ije i da slabo svetli. Tako da, ispade da je bezveze igrati se sa tim i tro¹iti pare. Da je bolje iæi na sigurniju varijantu xenona ako se veæ daju tolike pare. Ili neki NB i æao.
Tjuning bud¾ing

Kostić

od kad je sveta i veka, nabolja varijanta je fabrièka varijanta i ono ¹to fabrika propi¹e. tako proizvod traje najdu¾e.

Darko

@ zagadjenje - ma mislio sam na led poziciju a ne sijelicu ... Led sijelica jeste losijs od fabricke

@ kosta - ne lupaj gluposti molim te


Kostić


zagadjenje

Dare, znam na ¹ta si mislio. Pominjali smo gore SMD sijalice, a ne pozicije, pa sam o njima pisao.

Kosta, fabrika je to tako propisala da bi mi mogli da bud¾imo  :P [yahoo]
Tjuning bud¾ing

Darko

danas sam ga malo picnuo ... sad se sija ko pasja mudanca ili ti bebina guza....













proverio i kocnice ... plocice - ZAMISLI NOVEEEEE 



evo , posle ovoliko vremena provedenih sa mackicom , mogu da kazem - ovo je nov novcat najnovcatiji motor ... ocena 9/10 ako ne i 10/10

daaaaaa , izvadio zeleni karton  ;)

u petak - put me zove , moram poci 


Darko

sve je spremno - za vikend servis ;)




Hurricane

 :o

neæe¹ valjda i filter da menja¹?

rasipnièe  :P

Darko

hahaha.. pa prelazim sa 10-40 na  15-50 , pa ga menjam ...  ;)

Jefta

Daj neku sliku te led pozicije sto si stavio da vidimo.