Glavni meni

Uporedni test hiljadarki 2015.

Započeo Radanovic, 19 Mart, 2015, 20:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

freepartyman

Pa na stazi su dve sekunde vecnost..ipak su odskocili od ostatka grupe,ducati nije vise samo prelep vec i brz,doduse za ulicu kazu da je neudoban ali toliko je lep da bi zuljao jaja na njemu po ceo dan :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

koga boli kurac za stazu jbt?

nisam ja trkac a ni 98% forumasa ovde takodje

freepartyman

Citat: freepartyman poslato 20 Mart, 2015, 20:11
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 20 Mart, 2015, 18:43
Pobediæe ko da najvi¹e para MCNu. Kontam nova R1.
A inaèe,  RSV je po mi¹ljenju veæine stranih novinara trenutno najbolja litra.... agregat, elektronika, ¹asija, ve¹anje. Sve je pogoðeno. I ja mislim da sad moram da biram - RSV.
Ti testovi su bzv jer mali postotak vozaca zna da iskoristi snagu iz tih agregata. Sve je to vrlo slicno..Ja gledam samo dizajn :P :P

Par strana unazad...Iznenadilo me da je Ducati brzi od bmw-a..,
I became a beast to rid myself the pain of being a man

castor

Ima najveæi obrtni momenat, jedini koji je prebacio 100Nm. Ali ono ¹to meni nije jasno jeste da svi imaju preko 160 KS na toèku, ali im obrtni momenat jedva ne¹to veæi nego kod mog Zeke (78 Nm / 8,300 rpm)? Znam da je namjena totalno drugaèija i da je broj konja u prvom planu, ali ovo mi nema veze sa mozgom. Da iz 1000 kubika nisu mogli da izvuku vi¹e obrtnog momenta...
It's the ride that matters, not the bike…

Gilipter

Имају сви преко 100Nm, ово што су они приказали је у ft-lb, друга јединица, најслабији момент има kawa са мало преко 110Nm.

http://www.convertunits.com/from/ft+lb/to/N+m/


castor

E jesam kreten. Gledam i èitam Nm. Som… [doh] [facepalm] [doh] [facepalm] [doh] [facepalm]
It's the ride that matters, not the bike…

ЯЭВОЛУТИОН

i cb1000r je najveci, najlepsii i ostalo naj...i bmw,,,,ups.....polo je do jaja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Darko

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Mart, 2015, 19:59
i cb1000r je najveci, najlepsii i ostalo naj...i bmw,,,,ups.....polo je do jaja

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hattrick

Ajmo topic za ljubitelje Pola  [rofl] [rofl] [rofl]

Hohštapler

...ja da biram, verovatno bi i¹ao na onog koji ima najmanje elektronike i koji je najmanje za stazu, i onako ga nikad ne bih vozio po istoj ¹to æe mu reæi, ko i do sad ¹to sam mislio,
Honda.
A najbolje za plaæeno - dobijeno, suzuki.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic

Al' debili napisali UKI na motoru  ;D
Koliko bi bio ljep¹i bez toga ...




bigbad86

Mozda ga dizajniro neki Uros?

Joker

Suzuki od '09 drzi istu liniju, idu po principu "ako valja ne menjaj".. A ne Yamaha, ovaj model im je [smajlikojibacapegluigusiseunjoj]..

Dukac je dukac, dizajn im je neprejebiv medju svim ponudjenim..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

ЯЭВОЛУТИОН

suzuki je odvratan od pocetka, ali se tebi i dalje svidja.....panigale izmislio dizajn, ali mislim da yamaha izgleda vise nego dobro...u odnosu na suzuki a odlicno u odnosu na hondu i kawu.....i r1 kad se pojavio vikali su ruzno....i s1000rr vikali ruzno....suzuki je ruzan od starta pa ne izaziva emocije...jednostavno ljudima usao u oko ...ko jugo.....ko jos menja nesto sto se prodaje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Citat: Radanovic poslato 28 Mart, 2015, 21:11
Al' debili napisali UKI na motoru  ;D
Koliko bi bio ljep¹i bez toga ...

Ja mislim da tu fali jedno T na poèetku… Hhahahahahaaa
It's the ride that matters, not the bike…

Radanovic

Biraèko mjesto zatvoreno ...



Yamaha R1 Winner

abarth


srbac

Aprilia RSV 2015    201 ks !!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !