Glavni meni

Dru¾enje MotoManijaka 2015 Fru¹ka Gora

Započeo Hohštapler, 19 Mart, 2015, 09:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

i ja... ali ko ga jebe ...

samo ti kod dede , a ja kod sefa ... strogog , nadrkanog .. ahhahahhahaha

UFF

Citat: Bori¹a poslato 20 Mart, 2015, 01:02
nije mi problem prenociste problem mi je sto sam prva smena ujutru....


pa vredece, jer ici ces sa osmehom i prosrenim cmarom :D


Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 20 Mart, 2015, 01:02
nije mi problem prenociste problem mi je sto sam prva smena ujutru....


U tvojim godinama sam iz kafane i¹ao pravo na posao... do neke 25. mo¾e bez problema. Posle te¾e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko


Hohštapler

....u njegovim godinama ja da sam imao motor ne znam dal bi bio u dana¹njim godinama. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

U tim godinama ja sam imao rtegistrovan motor i preko zime, ovako ako se snaðem æe doðem...

castor

Citat: BOKYBOY poslato 20 Mart, 2015, 00:41
...ja zavrsavam sa poslom u 13h...krecem u 13 i 05 ispred firme...moze neko da mi se prikljuci i u 13 i 15 smo na auto putu...do 14h smo u NS-u najkasnije...

Apsolutno pogre¹no. U i iz NS se motorom ide samo, jedino i iskljuèivo preko Iri¹kog venca. Sve ovo ostalo se ide autom. :P :P :P
It's the ride that matters, not the bike…

Slaninar

Citat: castor poslato 20 Mart, 2015, 22:07
Citat: BOKYBOY poslato 20 Mart, 2015, 00:41
...ja zavrsavam sa poslom u 13h...krecem u 13 i 05 ispred firme...moze neko da mi se prikljuci i u 13 i 15 smo na auto putu...do 14h smo u NS-u najkasnije...

Apsolutno pogre¹no. U i iz NS se motorom ide samo, jedino i iskljuèivo preko Iri¹kog venca. Sve ovo ostalo se ide autom. :P :P :P

Ne u rano proleæe. Ima sranja na putu, rupa otvorenih od zime, vlage, masti, sranja... Nije ba¹ toliki merak. Saèekati bar maj.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

stari novosacki je ok i zimi, ja stalno idem njim. a preko samog venca je put verovatno grdoba. al kad se ide preko rume isto je do jaja. ima po pet santima blata od ekonomije. autoput je sve samo nije autoput ;D

gore na fru¹koj je put ok, za enduro, mada moj kr¹ skakuæe bez problema. tri solucije, ap, stari novosacki (rekomended) i preko rume (ko oæe da se kliza po blatu)

ko ide od rumenke prema vrbasu, preko kisaèa i zmajeva, rupe i krateri zatrpani asfaltom. mada je ostala poneka manja.

BOKYBOY

Citat: castor poslato 20 Mart, 2015, 22:07
Citat: BOKYBOY poslato 20 Mart, 2015, 00:41
...ja zavrsavam sa poslom u 13h...krecem u 13 i 05 ispred firme...moze neko da mi se prikljuci i u 13 i 15 smo na auto putu...do 14h smo u NS-u najkasnije...

Apsolutno pogre¹no. U i iz NS se motorom ide samo, jedino i iskljuèivo preko Iri¹kog venca. Sve ovo ostalo se ide autom. :P :P :P

...mislio sam na auto putu do skretanja za Rumu...pa nisam lud da propustim Venac... ;D

Kostić

bolje opeglaj od imðije, pa poði raskrsnicu be¹ka maradik i opali levo preko remete, ako si re¹io da se savija¹. jebo te autoput ;D

Lazic

Da peèemo ro¹tilj:
1.VR46
2.borisa
3.Darko
4.Relja a.k.a. Slaninar
5.ljupche92
7+1 Laziæ 1/1...

Da idemo na pasulj:
1. Boky Boy
2.makinjo
3.Conti-Moto

Da pravimo sranja:l
1. Kosta
2. Silvana 
7+1 Laziæ 1/1...



;D

kiboa

ja sam za rostilj, cak se dobrovoljno prijavljujem da omastim prste dok se pece  [yahoo]

Da peèemo ro¹tilj:
1.VR46
2.borisa
3.Darko
4.Relja a.k.a. Slaninar
5.ljupche92
6.Lazic i ekipa
7.kiboa

Da idemo na pasulj:
1. Boky Boy
2.makinjo
3.Conti-Moto

Da pravimo sranja:l
1. Kosta
2. Silvana
7+1 Laziæ 1/1...

goranvojska


Hattrick

Doci cu kolima, nisam bas siguran da ce mi motor biti gotov do tada. ;D
Nije bas inventivno, ali Rostilj. :)

castor

Citat: BOKYBOY poslato 21 Mart, 2015, 00:09
...mislio sam na auto putu do skretanja za Rumu...pa nisam lud da propustim Venac... ;D

Ja kad idem za NS idem Beograd - AP do ©imanovaca - Stara Pazova - Golubinci - prije ulaska u Rumu desno, paralelno sa autoputem i onda tamo preko onijeh sela na IV - NS. Tako i nazad. Dakle IV x2. ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Hohštapler

Najbr¾i put po mom mi¹ljenju, ja uvek tako idem:

Sa auto puta se iskljuèite kod Stare Pazove (iskljuèenje je pre naplatne pa se ne plati auto put - ako ima onih koji inaèe plaæaju)
U Pazovi na semaforu desno, i samo gas, Inðija, Karlovci dok ne uðete u Petrovaradin,
u Petrovaradinu PRVI SEMAFOR LEVO! Evo slike:


Skretanje je malo zajebano, nije levo pod 90 stepeni, veæ maltene polukru¾no, zato evo detaljnije:


Najbr¾e i najlak¹e.

PS.
Malo sam zarðo ¹to se tièe Paint-a, pa ne zamerite na lo¹im crte¾ima  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

#78
ja sad do¹o iz kamenice pa na venac, em krpa na krpu, em staro na novo, em sija ko ogledalo, em kliza... pa zapalio preko venca na èortanovce, pa opeglo na indiju. neverovatno, ostao mi ceo motor ;D

ko ide ni¹kim autoputem mo¾e da se iskljuèi u ¹imanovcima pre rampe pa na peæince, ruma, iri¹ki, al ima blata, ekonomija, traktori... najbezbolnije je stari novosacki, pa ko ima enuro, mo¾e da skrene na venac kod èortana ili pre toga za maradik, irig, venac...


http://s2.postimg.org/5rprxvxft/ccc.jpg

makinjo

Mimosli smo se pre venca . Blicao sam ti Kosta ali tebi izgleda ne rade svetla :p