Glavni meni

Dru¾enje MotoManijaka 2015 Fru¹ka Gora

Započeo Hohštapler, 19 Mart, 2015, 09:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ljupche92

Da peèemo ro¹tilj:
1.VR46
2.borisa
3.Darko
4.Relja a.k.a. Slaninar
5.ljupche92
...

Da idemo na pasulj:
1. Boky Boy 
2.makinjo
3.Conti-Moto

Da pravimo sranja:l
1. Kosta
2. Silvana  

Nadam se da cu doci... :D
[cheers] [cheers] [cheers]

makinjo

Pub je super jer se necemo cimati ,ljudi nam spreme sednemo klopamo ,ispricamo i gas. Dan i dalje nece biti dugacak . Mnogi od vas  imaju dosta kilometara do kuce.
Lako posle klope mozemo da blejimo na fruskoj gori :)

goranvojska

ja sam za rostilj.ako bude lose vreme ne dolazim.ipak sam mator za neke hladne avanture.i naravno dolazimo ja i moja baba.

goranvojska

u ponedeljak postavljam temu za druzenje kod mene.ostalo je da u nedelju utanacimo sve i imacete sve crno na belo.

Hohštapler

Citat: goranvojska poslato 19 Mart, 2015, 21:09
u ponedeljak postavljam temu za druzenje kod mene.ostalo je da u nedelju utanacimo sve i imacete sve crno na belo.
[thumb_up]

I da, za ove ¹to dolaze iz daljine, cimer i ja sad gledamo kako bi i gde mogli da smestimo nekog, kod mene mo¾e jedno 3 komotno a ako treba mo¾e i 5 njih da spava, ja bi tad i¹ao kod burazera a cimer nek se snaðe - bitno mi vas da potrpam. Ima i bezbednog parkinga na pretek kod mene u dvori¹tu zgrade- ko je bio, zna.

Ljupèe, ¹ta si ti planirao? I ostali iz daleka naravno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

lepo je to kad dodjes na gotovo da jedes ali sta onda? da sedimo na livadi i pijemo pivo?
mislim da je taj rostilj bas zanimljiv dok se pravi i zajebancija oko vatre, inace svi imamo mesaru ispred kuce pa ako je poenta u hrani mozemo kao sto kosta kaze siti da dodjemo
ali meni sve jedno, nisam organizator pa kako god hocete

Hohštapler

Vidi, meni apsolutno sve jedno, rekoh, ja imam odakle da uzmem ¾icu, skupimo kintu i kupimo mesine i leba i gas!
Ka¾em, vidimo ¹ta veæina oæe i tako æemo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

I kod mene moze troje komotno a ako bude trebalo vise iskombinovacemo i to :)

Nisam u gradu ali mislim da to nece biti neki problem :)

ljupche92

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Mart, 2015, 21:53
Citat: goranvojska poslato 19 Mart, 2015, 21:09
u ponedeljak postavljam temu za druzenje kod mene.ostalo je da u nedelju utanacimo sve i imacete sve crno na belo.
[thumb_up]

I da, za ove ¹to dolaze iz daljine, cimer i ja sad gledamo kako bi i gde mogli da smestimo nekog, kod mene mo¾e jedno 3 komotno a ako treba mo¾e i 5 njih da spava, ja bi tad i¹ao kod burazera a cimer nek se snaðe - bitno mi vas da potrpam. Ima i bezbednog parkinga na pretek kod mene u dvori¹tu zgrade- ko je bio, zna.

Ljupèe, ¹ta si ti planirao? I ostali iz daleka naravno.
VIdecu dal dolazim (posto me mrzi sam da vozim), a za smestaj, videcu kod drugara u BG :D
Al za sve cu vas blagovremeno obavestiti ;D
[cheers] [cheers] [cheers]

goranvojska


Kostić

ro¹tilj vodi 7 prema tri. ili osam prema tri...

*zeka*

Citat: ljupche92 poslato 19 Mart, 2015, 22:25
VIdecu dal dolazim (posto me mrzi sam da vozim), a za smestaj, videcu kod drugara u BG :D
Al za sve cu vas blagovremeno obavestiti ;D

Mozda bi organizacija mogla da se pomeri na  10h naj kasnije zbog nas koji se vracamo kuci istog dana da imamo malo vise lufta za zajebanciju.

Mozda bi krenuo i ja pa mozemo zajedno. Ja bi spicio isto vece kuci zbog obaveza.

Provozacu se do tebe prvi luft kad uhvatim da ti donesem saobracajnu za drugara i napravimo dogovor za druzenje.


ljupche92

#54
Citat: *zeka* poslato 19 Mart, 2015, 23:12
Citat: ljupche92 poslato 19 Mart, 2015, 22:25
VIdecu dal dolazim (posto me mrzi sam da vozim), a za smestaj, videcu kod drugara u BG :D
Al za sve cu vas blagovremeno obavestiti ;D

Mozda bi organizacija mogla da se pomeri na  10h naj kasnije zbog nas koji se vracamo kuci istog dana da imamo malo vise lufta za zajebanciju.

Mozda bi krenuo i ja pa mozemo zajedno. Ja bi spicio isto vece kuci zbog obaveza.

Provozacu se do tebe prvi luft kad uhvatim da ti donesem saobracajnu za drugara i napravimo dogovor za druzenje.


Vazi, samo se javi :D
Bilo bi lepo da ne putujem sam :)
Ali ja ne bih bas da se vracam istog dana.. al dogovoricemo se  [cheers]
[cheers] [cheers] [cheers]

Hohštapler

Citat: *zeka* poslato 19 Mart, 2015, 23:12
Citat: ljupche92 poslato 19 Mart, 2015, 22:25
VIdecu dal dolazim (posto me mrzi sam da vozim), a za smestaj, videcu kod drugara u BG :D
Al za sve cu vas blagovremeno obavestiti ;D

Mozda bi organizacija mogla da se pomeri na  10h naj kasnije zbog nas koji se vracamo kuci istog dana da imamo malo vise lufta za zajebanciju.

Mozda bi krenuo i ja pa mozemo zajedno. Ja bi spicio isto vece kuci zbog obaveza.

Provozacu se do tebe prvi luft kad uhvatim da ti donesem saobracajnu za drugara i napravimo dogovor za druzenje.



Ja sam i mislio da je bolje 11h ba¹ zbog vas iz daljine, al ako stignete i ranije - pa nije to prijem u ambasadi, sedimo na Mi¹eluku i èekamo ostale. Ja imam 6min do Mi¹eluka sa Limana.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

ja moram ujutru da budem u skoli, tako da bih morao odmah da se vratim (taj dan) a imam 250km u jednom pravcu :D
tako da bih morao oko 7 ujutru da krenem, i tamo sam oko pola 11 - 11 i da budem do 2 - pola 3 i da se vracam kuci... tek je april, posle 5-6 je hladno ;D

BOKYBOY

...ja zavrsavam sa poslom u 13h...krecem u 13 i 05 ispred firme...moze neko da mi se prikljuci i u 13 i 15 smo na auto putu...do 14h smo u NS-u najkasnije...

Darko

Borisa sine , posto vozis Hondu, dace ti drug prenociste ako treba , pa sutra ujutru kad otopli mozes da nastavis put ka Cacku  , ionako si blizu magistrale...tako da eto , ako neko hoce da prepolovi put ... kod mene mogu da resim jedno mesto  za nocenje ;)

( kolliko cu da se smorim ako ne nadjem motor do tada ... auuuuuuuu  )

Bori¹a

nije mi problem prenociste problem mi je sto sam prva smena ujutru....