Glavni meni

Dru¾enje MotoManijaka 2015 Fru¹ka Gora

Započeo Hohštapler, 19 Mart, 2015, 09:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dukags

Nemo" samo da previ¹e divljate uz put 'oæe ovo sunce da povuèe a realno nije to ona uvozanost od letos ili jesenas! "Nemoj brzo sine Marko" a i ¹a æe da se tura na tu ¾icu (ako mo¾e da se podsetimo) u Fru¹koj, ako u podne veæ ne budu sve zauzete? Ili a?

Lazic

Ne¹to æe Hoh¹tapler da izimprovizuje...;D

Kostić


Jefta

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 April, 2015, 22:04
..kontam da æe doæi 10ak 15 .. kad ko - ne znam.
Sutra je subota, dan ka¾u bolji nego danas, nije radni dan, prelepo za vo¾nju, praznik je u nedelju, ko hoæe doæi æe.
I ono ¹to sam rekao, daj samo da poènemo, i da se okupljamo svakih par nedelja na drugom mestu, nikad neæe doæi njih 100.
Sledeæe organizujte negde bli¾e BGu
[cheers]

A pitajte Gorana ko je pro¹le godine do¹ao JEDINI iz NSa u Jagodinu ;) (a i ove godine æu  [yahoo]).
Hostapler daj neki pin na lokaciju gde ce te biti kada krenete sa Miseluka, jer vas sigurno necemo zateci tamo. Da znamo gde da vozimo da dodjemo na tu lokaciju gde ce biti bleja

mareskin

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 10 April, 2015, 22:04
...nije radni dan...

Kako misli¹ nije radni dan?!? Meni je svaka subota radna. Ili mi nisu javili ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

To je zato ¹to si ti tako odluèio...:P

niki64

Ajd stvarno neki plan rada (nabavka cega god). Supruga i ja dolazimo ali verovatno kasnimo. Imam Andrejov broj tel, ako vas ne zateknem na kraju onog lepog pravca posle tunela, zovem.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Dukags

Citat: Jefta poslato 10 April, 2015, 22:44
...
Hostapler daj neki pin na lokaciju gde ce te biti kada krenete sa Miseluka, jer vas sigurno necemo zateci tamo. Da znamo gde da vozimo da dodjemo na tu lokaciju gde ce biti bleja
Po¹to se ne javlja ovaj Hoh¹tapler, a kome treba vi¹e info, mislim da je govorio da posle doèekivanja na "Mi¹eluku" (a koji je iz NS preko mosta Slobode kroz tunel pa posle par stotina metara na kraju pravca), da je u Fru¹koj planirano ovde... (raskrsnica Zmajevac)
https://www.google.rs/maps/@45.156937,19.7791043,15z

Lazic

#308
Ako je isto mesto gde smo se okupili prvi put 2011-te, kad je bio i Ian Coates i Gavra i pokojni D¾igi sa Vandom i Farbaè i jo¹ gomila ludaka, prosto je naæi...
Na vr' Fru¹ke gore desno i samo pravo do jedne veeelike poljane sa super pogledom, gde se put raèva... ;D


edit:
Ko ne zna moje blentavo dete, sutra æe ga upoznati...;D Tako da ni¹ta od opijanja i divljanja...;D

Ivan1979


evilinside

Citat: Darko poslato 10 April, 2015, 15:26
pa si nas'o ovde u temi o Fruskoj Gori da trazis ?  ;)
jbg ovde mi bilo naj brze,al ajde nadjem ja to u zablju kod nekog lika,odemo juce na miseluk pa fruska pa ledinci pa ko zna gde vise ne mogu se setim,i krenem kuci i izletim iz krivine,meni nista al puce hebla desna ko nista a i poluga kocnice se iskrivi i tako sa svim tim pokunjene glave kuci za backi cvarak,i izmajstorisem ja to nekako al neda djavo mira otisao piti i jos nisam stao,pa reko dolazim sa drugarom tamo cisto da se zna...nema odustajanja :p

Slaninar

Lepo se provedite. Ja slinav, temperatura. Nadam se da sam zavr¹io s tim za ovu godinu, pa da æu stiæi na naredno dru¾enje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Ja sam parice potrosio na sneg :D
Uzuvajte i za nas koji ne dolazimo

UFF

Citat: Slaninar poslato 11 April, 2015, 08:37
Lepo se provedite. Ja slinav, temperatura. Nadam se da sam zavr¹io s tim za ovu godinu, pa da æu stiæi na naredno dru¾enje.

nadam se da si sipao 10w40 u sebe inace si sad najebo sa losim podmazivanjem pri hladnom startu :D

clutch&brake

U 11:30 se nalazimo u pazovi. Ko krece iz bg...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

#315
Citat: UFF poslato 11 April, 2015, 10:50
Citat: Slaninar poslato 11 April, 2015, 08:37
Lepo se provedite. Ja slinav, temperatura. Nadam se da sam zavr¹io s tim za ovu godinu, pa da æu stiæi na naredno dru¾enje.

nadam se da si sipao 10w40 u sebe inace si sad najebo sa losim podmazivanjem pri hladnom startu :D

Jebiga sad, kako sam mogao znati, nisi se ¾alio da boli ni u poèetku.   [neampojma]


Mada, kad vidim da dolazi i onaj smaraè Laziæ, drago mi je ¹to neæu doæi.    :P
Vuèem veæ mesec dana sakagiju, kontam da se moram konaèno primiriti, pa da bar ostatak sezone mogu da se vozam k'o èovek. Najverovatnije ovog meseca menjam i posao za malo manje plaæen bez vikend & noænih de¾urstava, ¹to je dobro za motociklizam.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

ja sam stigo.
èekam.
nisam gledao sinoæ temu vodio sam ¾enu u grad,  a ona mi je strogo zabranila forum dok sam s njom "non stop taj forum" pa sam sinoæ bio dobar da bi danas dobio slobodno  :-P
ps.
sunce pr¾iiii! :-D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ljupche92

Lep provod. Ja danas moram na posao od 13h do 15 h :(
A nisam ni imao sa kim da dodjem. Vidimo se na nekom drugom druzenju :D
[cheers] [cheers] [cheers]

DraganPavlicevic

Jutros ulickam motor,razmi¹ljam koju jaknu da obuèem,sipam gorivo,a onda u 10h zove me stariji sin;ka¾e da hoæe da me upozna sa buduæom,pa me zovu na ruèak u 13h.Jbg,¹ta æe¹.Valjda buduæa snajka vredi mog neodlaska za NS.

Slaninar

Biæe vremena da je upoznaje¹ ako je stvarno buduæa...   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen