Glavni meni

Beograd - Krf (Kavos)

Započeo Bishke, 08 Mart, 2015, 19:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Balsa Wrx

veeliki + ali pozuri malo :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

clutch&brake

Ovo je kurac od putopisa. Mnogo pise a nigde slika. Pogkedaj biske kako jefta to radi. 200 slika i ni jedno slovo  [rofl] [rofl] top... teraj dalje
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mkt

stvarno, sedi jedno vece i izbambusaj
radim nocnu smenu cele nedelje pa da imam sta da radim u firmi


i ne stedi na slikama i redcima

Bishke

Poenta putopisa je da ga bude sto vise...
'vamo pricam svako zanimljivo desavanje koje nam se desilo, al definitivno necu sve da sabijem u jedan post :P :P :P

fazon kucam pred spavanje dok jedva gledam na oci...danas cu da vam opeglam ceo drugi dan and fuck you all :D
You should do one thing every day that scares you

Dukags

Nemoj nista da preskaces, zanimljivo je, nego reklame ti dugo traju pa zaboravimo sta je bilo u prethodnoj sceni. Proslo koliko dana a vi tek do Bosne stigli, a zna¹ gde je tek Grèka... Greece by motorcycle aj ne stidi se, da ne bude filing k'o da igramo ajnc dr¾i¹ nas u napetoj neizvesnosti ;)  :)  :)


Darko

ali lik koji u krivinama ulazi sa stisnutim kvacilom i menja brzine sa medju - gasom ?!?!?!?? dal je moguce hahahhahahahahahhaha

Jefta

Citat: njanja poslato 10 Mart, 2015, 01:27
Ovo je kurac od putopisa. Mnogo pise a nigde slika. Pogkedaj biske kako jefta to radi. 200 slika i ni jedno slovo  [rofl] [rofl] top... teraj dalje
Pa realno ko ce sve to da pise sta je bilo u Brnu ili Mugellu :) Ovako 1000 slika pa gledajte :)

Dukags


savicd

Bogme, momci, svaka èast!
Èekamo dalje :)

VR 46

Bishkeeeeeeeeeeeeeeeeee    [prebicute]
Twist of wrist!

mkt

naljuti se covek i odeee  ;D ;D

Bishke

#31
Momci i devojke u totalnoj sam guzvi ovih dana.

Pola dana radim, pola dana resavam sa svojima neke pravne probleme.

Jbg matorci se razvode i sada ide podela imovine.

Fala bogu pa je motor moj :D
You should do one thing every day that scares you

sasa ns 1

jos 1998 sam isao na krf 20 dana preko larise i trikale,kalambaka,metzovo,janjina ,igumenica,tu vise niko neide jer je put pravi gorstacki-svaka druga krivina slepa,zavrsava iza tvojih ledja a sad ima prvoklasni autoput,a a na krfu presao 1600 km po ostrvu i joss bio mladji 17 godina aa benzin  tri puta jeftiniji nego danas.Svima preporucujem krf a prosao sam po mesec dana kipar ,krit ,dva puta skoro celu tursku,siciliju i celu obalu mediterana.Krf je nekako prelep ima potpuno razlicith predela i obale kao da ste  udaljeni hiljadama kilometara a ljudi nas vole ,dobijali puno stvari za dzabe ,samo na SRBIJA, a zato su nemcima i englezima naplacivali i za nas

VR 46

Twist of wrist!