Glavni meni

¹lepovanje automobila bez tablica

Započeo mrle, 06 Mart, 2015, 14:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

kao ¹to naslov delimièno ka¾e: Da li mogu da ¹lepujem auto koji nema tablice (i saobraæajnu i nalepnicu).
Ne mislim na ¹lep slu¾bu, veæ drugim automobilom.
Stvar je sledeæa: Imam za ujutru zakazano dubinsko pranje Multiple u 8h kod Èorba kafea, a tablice jo¹ nemam.
Nekima je pala ova ideja, a ja mislim da to ne mo¾e i da bi bilo posledica ako bi me zaustavila murija usput ( blok 45 - savamala ).

Ima li neko iskustva sa ovim?

Havarisan


mrle

Bio je na u¾ièke table, registrovan do septembra, juèe odjavljen, vraæene tablice, plaæen porez, èeka se da stignu papiri u agenciju u BG, da mi sve urade na moje ime. Mo¾da i bude do veèeras.

UFF


mrle

Citat: UFF poslato 06 Mart, 2015, 14:47
pomeri pranje za sutra jbt

za sutra ujutru i jeste zakazano.
A i ako pomerim pranje, mogu  za nekoliko dana, ova perionica pretrpana. U 8h doveze¹ auto, a uzima¹ ga u 18h. Kompletno pranje sedi¹ta, tapacira, neba...


mrle


zagadjenje

Iznajmi¹ prikolicu za 15e ako je ba¹ frka i od¹lepa¹ ga drugim autom
Tjuning bud¾ing

UFF

ima i slep sluzba za 30e ali predpostavljam da je to i cena pranja pa se ne isplati

mrle

jednostavno ja i neæu, nego imam "neke" koji zapeli...

Hurricane

...ma 10 eur u vozaèku i teraj..

ja bi tako ionako je gu¾va ujutro..

posle ga ne vraæaj dok ne registruje¹..

bigbad86

Nemojte da rizikujete kaznu od 50 000+ zbog par desetina eura...

srbac


ЯЭВОЛУТИОН

a i oduzece ti multibljak...ne znam da li sme tako ruzan auto u saobracaj....ono ...estetski pregled :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dukags

Ako nije daleko i neje glavnim ulicama, niije mi prvi put do tehnickog i nazad, ebiga visa sila.

Tatica

#15
Повади седишта и тапацирунг па одвези тим другим  колима на прање. Најједноставније.

stefanalcatraz

skine¹ table sa tvog auta,nakaèi¹ na drugi i otera¹,tako ja radim godinama...dok me jednom ne ufate

Boban_m

Zovi i otkazi, pa vozi kad registrujes.

sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

mrle

stigle mi tablice u 20h uveèe. Namontirao i ujutru u 8h odvezao auto.

@rev
daæu ja tebi multibljak...

moj je onaj lep¹i :)