Glavni meni

prodajem Fiat Punto 1.9 d

Započeo Ivan1979, 05 Mart, 2015, 13:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

MIrzaaan koliko je 800+400 ???

Ivan1979

Mirza druze, vidim ja kuda ovo vodi, aj lepo da se  nadjemo na sredini, popijemo i pojedemo nesto i da zavrsimo posao  ;)

[cheers]

Lazic


bigsheki

mirza ti je trgovac ivane druze,imas 1001 od njega,vidis da ne popusta...ne daj boze da ti gori za kes,i da ga cimnes da mu dodjes na noge.moze tad da ti da 800-900 :) mnogima se u momentu nece svideti moj post,ali to je tako.jbg rodjaci

Ivan1979


mirzaaan

ponuda je ponuda...koliko se dogovorimo covek dobije svaki euro !!!

Lazic


bigsheki


Ivan1979

1400 e ,,,, nije fiksno ali hitnoooo  [rofl] [rofl] [rofl]

bigsheki

care,jel si produzio registraciju?

Ivan1979

Ma jok, samo podigao cenu da bih mogao da je spustim   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ivan1979


mrle

moraæe¹ mirzu da juri¹ :)

Ivan1979


mrle


bigsheki

Evo ti moj rf za punta ako je ok

Gavrolini

Kakav god da je mirza on je dao vise nego dobru ponudu. Drugar je pre godinu dana kupio punta sa istim tim starim dizel motorom,na oko mnogo lepsi, ceo u istoj boji, nigde iscukan i truo. Farban da,ali dobro uradjen, kad ga je uzeo imao je jos 4-5 meseci registracije i platio ga je 900e.  Za 1300-1400 mozes vec da uhvatis i jtd u istoj boji ceo.

Ivan1979

@ Gavra
Ma sve znam, ali emotivno sam vezan za djuntu pa je zato ta cifra, ustvari ne zelim da ga prodam  ;D

@ bgsheki, razmislicu  ;)


dzimika

Citat: Gavrolini poslato 04 Jul, 2015, 22:21
Kakav god da je mirza on je dao vise nego dobru ponudu. Drugar je pre godinu dana kupio punta sa istim tim starim dizel motorom,na oko mnogo lepsi, ceo u istoj boji, nigde iscukan i truo. Farban da,ali dobro uradjen, kad ga je uzeo imao je jos 4-5 meseci registracije i platio ga je 900e.  Za 1300-1400 mozes vec da uhvatis i jtd u istoj boji ceo.

Reko mu i ja isto, komsija bez gledanja slika samo na osnovu onog sto sam ja rekao daje 900e

Gavrolini

Emotivno si vezan za punta? prijatelju ti bas imas emotivnih problema :-)